• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Od pondělí ve 23:20 přestala jíd televize a internet už bylo pozdě na to abych to řešil. šel jsem normálně do práce a když jsem v úterý přišel domu TV ani Internet ještě nefungovali. Jejich linka byla už zavřená mají jen do 6ti hodin a mail jsem napsat na technicnou podporu nemohl protože mi od centria nešel net. Tak jsem volal dnes rano a hlasil mi ze je velka porucha v modranech. Me to bylo divny kdyz jsem mu uz po 3ti opakoval ze jsem z Chodova. No doufam ze az prïjdu dnes z prace uz to bude normalne behat....

    jinak jsem si dal http://rychlost.cz a 30 mb/s downoad stejny upload ale Stabilita: 57.1 % (dobrá 3) to není moc cool...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    modrany v pohode
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Ne, včera od osmi do půlnoci jsem byl na netu bez problému. Ale jsem na Velké Ohradě, což je druhý břeh Vltavy.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Už od pondělka večer mi nejde TV ani Internet a dnes ráno to vypadalo jako když to znovu pustili...

    Volal jsem tam pry maji chybu nekde v modranech a pry to souvisi i semnou i kdyz jsem z Chodova....

    Mam 30mb/s internet, ale stabilitu mi to ukazuje jen 50% coz neni moc dobre kdyz mi u smlouvi tvrdili ze pripojeni je Garantovane...

    Mate nekdo jeste problem s TV a INTERNETEM ?
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ja tomu rikam neumeli, protoze to neumej prodat ;)
    GURBON
    GURBON --- ---
    ZVIRATKO: to neni o tom ze by neumeli ale nechtej to delat.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    GURBON: taky je mozny ze mam centronet vic jak rok :-) na webu jsem to nenasel...

    jo a taky neumeli reverz...
    GURBON
    GURBON --- ---
    ZVIRATKO: 100,- za mesic. Kdo ti rikal ze to nejde? Jde to vic nez rok.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    uz jste nekdo resili pevnou IP adresu? mam centrio asi 3/4 roku, na zacatku rikali ze to pro domacnosti vubec neumej, ale v brozure jsem ted koukal ze to maj...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    taky tak
    MARC3R
    MARC3R --- ---
    Centrio by ověřování přes MAC adresu mít nemělo. Doma mi funguje na všech zařízeních, kam připojím kabel a získá adresu bez problémů. Aktuálně mám kabel zapojen do routerboardu MikroTik a za tím wifi, switche a všechny počítače a běhá to vše správně.
    GURBON
    GURBON --- ---
    2CRAZY: co na tom routeru naklonovat jinou MAC? Idealne nejakyho zarizeni na ktery IP dostanes.
    2CRAZY
    2CRAZY --- ---
    GURBON: Zkousel sem to jen do jednoho pocitace.. nastavil sem DHCP users na 2, ale i tak nic - ve status tabulce je IP adresa porad sama nula. Nehce se mi zpatky k UPC ale mozna to bude jediny reseni, protoze s timhle si zatim nevi nikdo rady.
    GURBON
    GURBON --- ---
    2CRAZY: davaj jen 3 verejny IP, nemas tam vic veci?
    2CRAZY
    2CRAZY --- ---
    Ahoj, prosim o radu: Nechal sem si zapojit Centrio a pri zapojeni kabelem primo do pocitace internet funguje skvele, ale wifina (Linksys WRT 54 GL) mi nechyta zadnou IP adresu. Pritom u UPC jela v pohode a kdyz sem ji zapojil jinde fungovala dobre.. Zkousel sem resetovat na tovarni nastaveni a nakofigurovat co se dalo, ale nic nezabralo.. Nemate nekdo pls podobny zkusenosti, pripadne radu jak se s tim vyporadat?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TAMTU: Mě UPC přemlouvalo po telefonu snad dvacet minut a pořád snižovalo a snižovalo cenu, až jsme se dostali snad na půlku původního paušálu.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jojo vlastne technik centria na me hnedka vybalil, ze ma rovnou vypovedni smlouvu UPC :)
    TAMTU
    TAMTU --- ---
    VIDOCQ: za me podal vypoved nejakej nahonci Centria, za par tydnu (2?) mi volalo UPC, jestli si to nechci rozmyslet, ze mi udelaji nabidku. To jsem odmitl, tak si domluvili cas, kdy vyzvednou modem. Normalne prijel takovej starsi pan a tomu jsem dal modem a zdroj v krabici, kterou jsem mel schovanou. Takova rychlovka.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    VIDOCQ: Buď se ti ozvou sami, nebo jim to holt pošleš do toho Nymburka :)
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    GURBON: hmm, to vypadá dobře
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam