• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    koukal jsem, ze to v noci nejak haprovalo a tedka to taky furt pada...na vterinky a casto
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Whoops! Já to viděl! Já to viděl! Další výpadek, i když asi na 10 minut.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    JJ, já jsem de facto taky celkem spokojenej a todle jim promíjím.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele jasny, jsem u nich dlouho a druhy velky vypadek, pokud se dobre pamatuju...platim jim 600 a to mi nikdo jiny nenabidne

    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    PREDSEDA: A nejlepší je že když se tam dovoláš tak ti stejně moc neporadí pokud nejsi důchodce který má dotaz jak má přepnout program na televizi....

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    To je pravda. To mě taky dost štve, Centrio má jedno jediný telefonní číslo na všechno a na něj se jde dovolat jen v pracovní dobu.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    JOSKA_CZ: A to buď rád že se to nestalo v pátek v 17:00 protože to by si do pondělí než přijde někdo do práce měl trochu smolík...
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Praha Ruzyně nejela od 14:30 až do čtvrtečního rána. Na technickou se nešlo až do 17 dovolat. Jsem u nich nově, ale tohle mě dost zklamalo.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Modřany byly spadlé od včerejška od cca sedmi ráno (v 6:57 se sekl settopbox a ačkoli TV naskočila vzápětí, internet už nenaběhl) a dneska kolem půl desáté byly stále dead.

    Tak doufám, že až dorazím domu, budu už také v provozu.

    Email jsem v pět večer dostal, ale měl nějaký dobře rozbitý kódování :)
    MORTALES
    MORTALES --- ---
    Ja si obecne nemuzu stezovat, za posledniho pul roku vse slape pekne, jen ted meli celkem vypadek. Take Velka Ohrada a take uz plne v provozu..
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak právě to začlo fungovat.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    ZVIRATKO: ale tohle není poprvé.. Mě už to nešlo za tu dobu co to mám cca půl roku asi tak dohromady 5 dní + teď ten výpadek... Žádná omluva žádné slevy při výpisu účtu.. Prostě plať jak musíš nám to občas funguje...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Na telefonnim cisle je namluvenej nejakej zoufalej vzkaz, ze se omlouvaj za docasny vypadky a ze na nich delaj. V mym pripade uz nejmin 15 hodin.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    navysovani kapacity... :)

    Me to nejde od rana, rano nevedeli co se deje, pak jsem volal odpoledne - taky nevedeli. Zadnej mail mi nikam neprisel.

    Nejede = 80% packetloss, ted je to trochu lepsi.
    Takze podle me jim prekopli nejakou optiku a to co jim zbylo nestaci, mozna tim mysleli to "navysovani" kapacity.

    Kazdopadne me dost zklamali...
    SLUKAS
    SLUKAS --- ---
    PREDSEDA: Mne prisel mail od centria, ze maj vypadky kvuli navysovani kapacity nebo co..a ze se omlouvaj. A posilali to v 17:38
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak mi nejde pripojeni, nejmin od peti. Je devet. Velka Ohrada. Nekomu dalsimu? Pisu z mobilu.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    GURBON: díky zkusím
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    GURBON: na tuto vlastnost hubu jsem nepomyslel :)
    GURBON
    GURBON --- ---
    ZVIRATKO: pro vysvetleni: Pokud je zapla funkce wake on lan tak po vypnuti pocitace se sitovka nevypne ale spomali na 10Mb/s a to neumi hloupy switche a huby odfiltrovat a tudiz zpomali celej okruh. Tim i streamy k tobe do stb.
    GURBON
    GURBON --- ---
    PETRPEDROS: Nic nevyhazuj a na sitovce si vypni funkci wake on lan nebo pokud tam budes mit volbu na wake on lan speed tak to nastav na 100MB. Taky je dobry vypnout vypinani z duvodu uspory. Vse je ve spravci ve vlastnosti sitovky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam