• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    tak centrio me zacina pekne s*t... kazdej vikend vypadek

    ted to uz pul hodiny nejde v modranech...

    bezne to urezava spojeni (kazdej druhej den v noci neco restartnou)

    grrrrrrrrrr
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Mi na Velký Ohradě jede bez problému.
    MORTALES
    MORTALES --- ---
    @PREDSEDA jj taky jsem na to koukal, a co je nejlepsi, od te doby internet nejede vubec - Velka Ohrada :P Technicka podpora dela mrtvyho brouka..
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no zkouseli to,,,jestli nahodou nezapomenu,,,pekny vyjebaci :/ ale jasny takovy je byznys naslibovat muzes cokoli, hlavne kdyz se po tom pak nikdo nepidi
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BOHOUR: Já ne :D Taky mi ji slibovali...
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    zdar dostal nekdo tu 10 % slevu co mi sliboval nejaky technik za minuly dlouhy pad DHCP serveru?

    vysral se na to, tak sem se poptal, kde mam tech slibenych par korun.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Ježkovy voči... teď mi přišel email od Centria, kde mě informují o naplánované odstávce. Jako ok, ale v předmětu mailu je: "Krátkodobí výpadek" 8-/
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ono ty opricke kabely staci jen poradne ohnout a maji vypadek... Ale jestli to takhle bude pokracovat dal tak asi se odhlasim pro stale padani internetu..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Včera výpadek asi na 10 minut.... CHodov... Zase....

    Kvůli tomu disconect v DOTA 2.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    me to v modranech funguje celkem v pohode...
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    dneska to vypadalo takhle.

    ve 4 vypadek, ale to se mi asi pretizil server pri zaloze.

    Uptime for nymand: 04/15/2012 - 04/16/2012
    HILTOS
    HILTOS --- ---
    v Modranech to ted chcipa furt!
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ted mi to nejak chciplo v modranech, jsem sam?
    FACELESS
    FACELESS --- ---
    tak jsem se dnes cely den pokousel dovolat na infolinku centria a bezuspesne :-/
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    BOHOUR: to se máš ja už jim hlásil asi 3 výpadky internetu jeden dokonce trval více jak 2 dny a sleva nikde.... ALe neni nastesti to same jako u UPC kde kdyz si stahnul vice jak 20 giga tak ti schodili rychlost na 65kbs
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Tendle mesic je slabsi ale jsem u nich pres 2 roky a 2 velky vypadky. Ja jsem spokojen.
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Praha Ruzyně - výpadek od půld desáté do osmé do rána. Zeptám se natvrdo, nemáte někdo zkušenost s A1M.cz? (Druhý poskytovatel optiky u nás v domě) Jsem zákazníkem Centria měsíc a za tu dobu to spíš nejelo než jelo.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    Sem jim psal. Vcera vecer vypadek dhcp serveru a dnes nejak po 8 ooaveno. A pristi mesic plosna sleva 10%.

    Docela fer.

    Jen otazka..nemaji servisni podporu 24 hodin. Ja taky skoro vsechno resil vzdalene z domova
    FACELESS
    FACELESS --- ---
    dnes rano mi taky nejel internet. tv mi jede bez problemu
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Tv mi vypadne snad každý den kolem 9té hodiny večer a musí se restartovat setupbox. Internet zatím po večerech a víkendech funguje. Zbytek týdne jsem v práci a nemohu posoudit.. Ale mají hodně výpadků vo tom žádná....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam