• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    hele nech si zaplej kompl a nastav si hlidani treba na tom pingdomu jako mam ja a pak jim posli ty vysledky a doberte se nekam...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No já mám výpadky teda častý. Už jsem vyloučil router, dělá to i při připíchnutí přímo na kabel. Psal jsem na podporu, odepsali mi že od nich nic nezaznamenali, ale ať jim napíšu další údaje (přesnější časy výpadků, pingy, tracerouty atd.). Docela mě to mrzí, doteď jsem tři roky celkem neměl problémy, ale poslední měsíc pořád. Možná to bude jenom třeba špatná koncovka na kabelu nebo něco takového triviálního, ale doufám že to někdo prověří.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jen pro info.

    1 vypadek

    Uptime Report for nymand: Last 30 days

    04/23/2013 01:00:26AM 04/23/2013 01:01:26AM 1m
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    to je jasny, wifi si pouzivej, ale nemuzes pak pri problemech vyloucit problem prave s pripojenim pres wifi.

    vyzkousej to po lanu a pak uvidis

    jak rikam, jsem kousek a nic, takze to bude mozna nekde u tebe
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Mám noťas a chodím s ním po bytě, beru si ho do postele. Navíc s druhým NTB se připojuje moje žena. Proto mám wifinu. Jen v noci většinou už leží na tomdle místě, protože si vedle něj hraju s Amigou.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ty vole :) na wifinu se vyser...dej tam kabel a nebo rovnou odpoj cely router, jestli tam nemas nejaky restart
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    No mě se to teď téměř denně v noci kolem jedenáctý několikrát krátce odpojuje. Nevím čím to je, neříkám že je to chyba Centria. Zkusím to místo wifi připojit k routeru drátem, je možný že to třeba něco ruší (i když mívám tou dobou noťas cca půl metru od vysílače).
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    u me cajk kousek od predsedy

    Uptime Report for nymand: 03/29/2013 – 04/05/2013
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    me oznamili planovany vypadek jen jednou,,,ale pak jim stejne vzdy pisi, ze tehdy a tehdy to neslo a prosim vyjadreni,,,uz jen proto, jestli mam resit neco na serveru.

    ochotne mi odpovi, ze to bylo v pici no :)
    SLUKAS
    SLUKAS --- ---
    Kobylisy taky bez vypadku..Jen ty planovany vypadky o kterych sem byl informovam mailem..a dokonce i smskou...Sem docela koukal
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    stodulky stabilne drzi bez vypadku (alespon v poslednich dnech)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    ted mi spadlo dvakrat v prubehu 10 minut, pokazdy na 2 minuty. Velka Ohrada.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    sem kousek a pohoda,,,hmmm co na to vedeni ?

    zajimal by me nejaky vysledek napr. z pindgomu a lokalit po praze,,
    ja mohu udelat verejnou status stranku a kazdy se muze podivat i zpetne...ale to asi stejne nikoho nezajima a take to sem tam restartuju
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    no kolega z prace si to koupil, bydli na Butovicich... a pada mu to nekolikrat do tydne treba na hodinu dve...zlatej Grepnet :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    dneska to na 13 nespadlo..alespon me ,,naprosto cisto tydena vic jsem nezkousel
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Tak minulý týden mi volal chlapík z Centria, jestli nechci zvýšit své 15/15 (reálně běhám okolo padesátky) na 100/100 za příplatek 80 Kč. Je to nějaká individální akce nebo jste to někdo registroval také?
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Teď zrovna mi to nějak padá, druhý krátký výpadek během 20 minut.
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    nope, zavirovany windows nevedu. technik okoukl kabelaz, nastaveni routeru a nenasel nic, co by to zpusobovalo. tak nevim...
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no jo to sou zavirovany windowsy,,,,furt dokola,,,, zlatej debijak
    ERED_MITHRIN
    ERED_MITHRIN --- ---
    ERED_MITHRIN: dneska se mi ozval technik, pry ode me zaregistrovali velike mnozstvi dat... nedokazali mi k tomu nic vic rict, ale zitra prijde technik, tak snad se dozvim, o cem to mluvili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam