• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOHOURCenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    hlavne to cely jde uplne proti principu bonusu za vernost, to se mezi ISP nenosi vubec, i takovi mobilni operatori alespon neco maji. Tady je novej zakaznik ptacek, kteryho je treba lapit, tichej vul co plati dohodnutou sumu je na tom bitej. A kdo si chce dohodnout lepsi podminky, musi si je vetsinou vyrvat, pripadne pohrozit odchodem
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Já si to po posledním zdraření taky dohodnul, místo 557 mi to stáhli zpátky na 498,-
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    take, kdyz jsem zjistil, ze pro nove zakazniky jina cena,,sup k telefonu a nemusel jsem ani rikat, mam ukoncit smlouvu a zridit novou ?
    nahodou dobra komunikace s centriem
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jojo, boj o zákazníka a "akční" ceny pro nové...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Včera někdo pěkně vytrollil schránky na Velké Ohradě :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    no já to asi zakřik, od dnešního rána lagy hrozný. ale nevím jestli není chyba na mojem routeru.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ja jsem take spokojen,,
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Dobré.
    SM3
    SM3 --- ---
    Jaké máte aktuální zkušenosti s Centriem? Přišla cenová nabídka, která je 1/2 proti UPC s kterým, až na pár vyjímek, za cca 8let nebyl žádný extra problém. Nechci ušetřit na základě snížení kvality.
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    Dneska je to jak na vode, prubezne to celej den padalo. P13 mezi Ohradou/Luzinama.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tak jsem si taky domluvil cenu nového zákazníka.
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    tak behem posledni necele hodinky to pada kazdych par minut ,,,p13
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    jojo prave jsem na to minule taky dost cumel, ze by to minimalne melo byt naopak..
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jo uz to vidim. To jsou kurvy :) vzdy jsem koukal na ten vyhodnejsi cenik
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    takze mas optiku do domu, po domu metaliku a platis vic?
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    no a ,,rikam to jen proto, ze vetsina z nas ma metaliku a ta je v ceniku drazsi..
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BOHOUR: no a ? :) laik tomu stejne rika "optika" a vlastne neni tak daleko od pravdy :)
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    vetsina pripojeni neni opticka, ale metalicka,,optika je jen do baraku a pak je to rozvedeno UTP
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    ROENICK: urcite je upsany a proto je v pice :/ jojo na nejaky upisy srat a pak si muzes diktovat
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    PETRPEDROS: co to mas za tarif? jakoze stavajici to maj vyrazne drazsi nez novi? podle http://www.centrio.cz/tarify-opticke-pripojeni-internet bys mel mit 250/250 a jeste platit min :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam