• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINAKNIHOVNY městské, lidové, obecné(í) i speciální
    CENDA
    CENDA --- ---
    Chapu to dobre ze ty ctecky se daji rezervovat pouze osobne ci pripadne telefonicky?!
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    LALINA: Se strategií "chceš čtečku, tak na, nelíbí se ti, tak si trhni". Klidně ještě napíšu, ale myslím, že to tu čtou i jiní, takže pardon.

    K rezervaci: zatím nic.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZRADA: eee, to fakt nevím, jak tomu mám rozumět:-)
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    LALINA: Knihovnice bys asi byla úspěšná, i kdybys neměla nic pro čtenáře :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZRADA: ano... byla bych špatná knihovnice.-))))
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    SKOT: Je to tak, že jsem si mohl zarezervovat tu, kterou jsem z těch tří typů chtěl, ale mně to bylo poměrně jedno, takže "dostanu" tu, která bude volná první. Jak je to technicky, netuším. Prs? Možná...


    LALINA: Sorry, to je blbost i se smajlíkem.
    LALINA
    LALINA --- ---
    SKOT: eh.... já nevím, já bych se s tím nepárala - chceš čtečku, tak na, nelíbí se ti, tak si trhni :-)))
    SKOT
    SKOT --- ---
    LALINA: nové čtečky jsou jiný typ než ty které se půjčují teď, popravdě nevím jestli se teď rezervuje typ čtečky nebo konkrétní kus ale v každém případě není možné převést čtenáři rezervaci kterou má třeba na jinke hanlin V5 na sony prs-350 (stejně jako když si teď rezervuje sony prs-600 protože touží po dotykovém displeji tak mu nenarveme nedotykovou sony prs-300)
    LALINA
    LALINA --- ---
    pochopila bych to tak, že se ta fronta rozprostře i na ty nové, takže fronta bude jenom rychleji postupovat......
    SKOT
    SKOT --- ---
    ZRADA: :-))

    myslel jsem to tak že bude chvilku trvat než se na ně vytvoří takové množství rezervací jako na ty původní, v ideálním případě je navíc máš šanci zastihnout ve stavu kdy na ně prostě ještě rezervačka nebude žádná
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    SKOT: Na osahávání s knihovníkem jsem neměl čas.
    Tak to aby těch čteček bylo třicet, teprve tehdy by se rezervacím dalo vyhnout.

    PS: přečetl jsem si tvou reakci znovu a musím říct, že nevím, co myslíš: ty nové si lidé rezervovat nebudou?
    SKOT
    SKOT --- ---
    ZRADA: měli by tam mít na zběžné osahání i nějaké prezenční...v každém případě v březnu budou nějaké nové čtečky takže bude šance obejít frontu rezervací na ty staré :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale jo, já to myslela trochu jinak, ale to je fuk:-) Pravdu máte
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LALINA: a proč? většina lidí si to chce kupř. jenom ošahat, někdo i třeba zvažuje koupi a za ty dva týdny pozná plusy a mínusy toho konkrétního přístroje, zjistí svoje potřeby atd. řek bych, že to dobrá služba
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    LALINA: Dám pak vědět, jak to dopadlo :)) Zoufalec jsem rozhodně! :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZRADA: hm, to vypadá spíš že je to služba jen pro zoufalce....
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    Byl jsem na Smíchově, zarezervoval jsem si čtečku (jakoukoli, která přijde první z těch tří typů, co tam mají) a čekám, až ji předchozí e-čtenáři vrátí. Přede mnou bylo celkem řádově několik desítek rezervací, čteček mají tuším kolem desítky(?). Každý matematik ví, že odhadnout, kdy bude rezervace splněna (čtečky se půjčují na 14 dní), prakticky nejde :))
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    LALINA: To já nevím. Já jsem jenom čtenář :) Třeba jak budou mít nový web, tak to bude jasnější :))
    LALINA
    LALINA --- ---
    ZRADA: jé, na tu stránku jsem narazila, ale nedorolovala do konce. lama jsem. díky.
    Je to trochu strohé a když člvoěk ty novinky nesleduje průběžně, tak se to asi může i ztratit.
    je to v sekci "novinky" ale až to už nbeude novinka, kde to bude?
    ZRADA
    ZRADA --- ---
    LALINA: A co ten můj odkaz v prvním postu, kde o tom mluvím? Nestačí? Ani tohle? http://www.mlp.cz/informujeme.php?typ=16&vyhledej.x=8&vyhledej.y=12#data

    Víc toho asi nenajdeme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam