• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    JND
    JND --- ---
    Tady ještě fotopříloha hospody a stánku.



    Bohužel při mé podzimní návštěvě byla hospoda zrovna zavřená ....
    AMANES
    AMANES --- ---
    JND: Měli gambáče i plzeň12 svýho času, ale máš recht, že U dvou lip se teď dá zajít na dobrý tóčo! :)
    Taky sem loni byl párkrát na "branžeži" Komárský rybník se to myslim jmenuje a tam maji výborný Svijany, název hospy nevim, ale je to ze strany jak je hráz a taky tam pujčujou loď ky
    JND
    JND --- ---
    KROTITEL:
    Výborný pivečko mají na Vidláku. tam mám základnu zase já)) Na stánku točí Rohozce 11ku a má jí skvělou. V létě ta přijela i kontrola přímo z pivovaru a dostal pochvalu ... (to si nevymejšlím,byl jsem u toho:)

    V hospodě naproti má pak i Svijany a samozřejmě i černou Kněžnu ... mnam mnam)))
    Jídlo také super. ...
    JND
    JND --- ---
    AMANES:

    No tam jsme moc nechodily. Pokud vím tak tam točily gambáče a to nic moc.

    Každopádně dole po letech otevřeli stánek s výborným tmavým Rohozcem. Myslím,že jse to tam jsmenuje Pod dvěma lípama nebo tak nějak.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Byl jste někdo letos na Krásný Vyhlídce? Furt to tam stojí zaho***vno? Nebo konečně změnila majitele a dá se tam zase zajít na jídlo? :)
    AMANES
    AMANES --- ---
    Jelikož mám chatu v obci Podkost, kde se nacházi hrad Kost a trávil jsem tam své mládí mám k tomuto místu a okolí pěkný vztah a nedám na něj dopustit. Marně jsem hledal fotky z našeho nedávného "čundru" okolo Drábských světniček, ale bohužel :(
    Tak alspoň hrad a okolí..... Dříve pod hradem byla stylová venkovní nalejvárna (u rytířů), vyborný pivečko, maso na šutru, loď ky půjčovali, dalo se zastřílet z kladkového luku a kuše, bohužel sruby změnily majitele a změnilo se to tam cely k horšímu (pivo do kelimku,...atd) škoda, že už nemůžu doporučit






    zámeček Humrecht z golfového odpaliště:


    a drábské jen odkazem:
    http://vcervinka.superhosting.cz/drabske_svetnicky/drabske_svetnicky.htm
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    JAKESH23: Hlásím, že v neděli jdu na první letošní pívo pod hlavatici ..

    a před 14 dněma jsem byl na pivu pod kaštanama na příhrazech .. jummi jummi medovina :D
    JAKESH23
    JAKESH23 --- ---
    no uz se snad otevrou brzo zahradky a stanky napr.Jinolice,Turistarna atd.ale ani v tom Jicine to nebude spatny pit uz nekde venku:)))TESIM!!!
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    JND: přehled o hospodách je důležiej. nějakej dobrej tip?
    JND
    JND --- ---
    CZ ráj .....
    Fota dávejte ... jsem tam jak doma ...... přehled o hospodách mám samozřejmě také))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    senzace :) bůůůk !
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    FUTURAMA: Gr8! :)
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    super, já jakož to děvče z českého Ráje určitě budu příspívat fotkama:))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Tak že tímto bych Vás sem chtěl pozvat. posílejte zajímavé fotky, videa, informace,zážitky, ...
    Doufám že se to tu pořádně rozjede :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam