• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    AMANES
    AMANES --- ---
    KROTITEL: jj netopíří rauš... nevíš kde je dole, kde nahoře, ale slyšíš všechno ))))))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    AMANES: jó tohle moudro už jsem taky někde slyšel :))
    to musí být dobrý nálože potom :))
    AMANES
    AMANES --- ---
    KROTITEL: to víš! :) kamarád z hradu (sklepy jsou tam plný netopírů) sbírá každej rok jejich trus.... je to výborný hnojivo na kytky... hlavně na ty naše ))))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    JND: hehe to je dobrý.
    jsou tam netopíři jo? to jsem nevěděl.
    AMANES
    AMANES --- ---
    JND: jinak jak sme se bavili o občersvení u dvou lip na Kosti, tak letos se otvírat nebude! Pozemek koupili místní co maj vedle chalupu.
    Jo a v hospodě (hotel Helikar) teď nově točí Budvar (10,12) :/ chjo tam je to v kelu
    JND
    JND --- ---
    Dole je nějaká houpačka,ale nezkoušel jsem jí))
    Já ty rybníky na koupání moc nemusím,maximálně do Rokytáku pač tam lezeš po schudkách z hráze a teče tam voda z rašeliniště.
    Co by dětsko jsem se koupal i ve Vidláku což je dnes skoro neuvěřitelný))
    AMANES
    AMANES --- ---
    JND: škoda, že je tam tak málo vody, na jumpy by to tam bylo výborný, teda ono bylo... jako malej si pamatuju, že sme tam skákali (samozřejmě že ne až ze shora :))) ) loni sem se tam byl vykoupat a vody fakt mááálo :/
    JND
    JND --- ---
    KROTITEL:
    Je to věžák a dá se prolézt až nahoru jak říkáš.
    Jeden známej říkal,že tam pytlačil ryby a pak v tý škvýře narazil zase na někoho kdo tam sledoval netopíry. vypleský prej byly oba:o)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    JND: to je vidlák nebo věžák viď? jen se mi to trochu plete, kterej rybník je kterej.
    na týhle straně jsou ty spáry co jdou z vody až nahoru? jsme to tam lezli s kámošem a bylo to super až teda na to že je tam po pás vody :))
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    JND: tam sem nebyla pěkně dlouho!
    myslim skálu.)
    JND
    JND --- ---
    Pohled z hospody v Borku .... návštevu doporučuju,to se musí vidět)))
    JND
    JND --- ---
    Horolezčit neumím,ale pohled ze skály dolu také miluju ....
    DAWYT
    DAWYT --- ---
    KROTITEL: hehe, jj kobyla na ty jsem se pekne bál:)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Trochu moc videjko, ale točil jsem to já a je to z věže v záhlaví.
    Kobylááá http://www.youtube.com/watch?v=z1wKrUJBpjU
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FUTURAMA: právě, dřív to tam bylo super a teďka to je fakt hegeš .. jen jsem doufal, že to třeba má letos zas někdo jinej :) .. se tam nedá pomalu ani na pívo, jakej tam točej patok .. a to jídlo - bez komentáře ....
    AMANES
    AMANES --- ---
    JAKESH23: jj je to foceny od Orta... tam vari dobre, ale trochu drazsi. Kdyby si chtel nekdo vyzkouset driving, tak pujceni hole+kybl micku stoji par petek.... muzu doporucit )))
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    T_MAX: byli jsme tam jídlo drahý a hnusný:(
    Koupil to nějakej ten chlap, co vyhrál milióny. Dřív to měli Pokorný z MB a vařilo se tam dobře.
    JAKESH23
    JAKESH23 --- ---
    27.3 2010 SE KONA 44.ROCNIK POCHODU CESKYM RAJEM-PUTOVANI ZA RUMcajsem:) vice info na www.kctjicin.cz
    JAKESH23
    JAKESH23 --- ---
    AMANES:jo jo ta lodka k pujceni na Kosti byla supeeer,to mas pravdu ana Nebaku sme taky neco napadlovali a vypolkli:)ta fotka z golf.je na hotelu Ort co?maka tam leta kamos v lete na terasce taky ujde:)naky fota casem nahazu,spis mlada nejsem moc zrucnej v tomdle oboru:)
    AMANES
    AMANES --- ---
    JND: jooo, no vidíš tak sem to zase poplet ))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam