• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    LOBIN
    LOBIN --- ---
    JND: Oujee to je na Vezaku, tam uz jsme letos taky byli pred par tydny :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    WYMA: no aspoň u nás je to tteda hustý. 2000 kamionů deně!!!
    silnice je jako valcha!
    WYMA
    WYMA --- ---
    KROTITEL: místně k tomu dochází to je pravda. ale co sem tak četl, tak z hlediska statistik je ten úprk na neplacený okresky zanedbatelnej.
    navíc v případě českýho ráje to řeší jeden most a na něm cedule zákaz vjezdu nad 12t...

    mě se líbila ta jižní, ale zase by to šlo pod drábkama. i supersever vypadal dobře, to byla taková alpská varianta, ale zase strašně drahá...
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    no ono s poklesem dopravy na okreskách ale moc počítat nemůžem. z jednoho důvodu!
    a to je mýto! na tu dálnici daj mýtný brány a všechny kamiony to budou objíždět co to jde. takle to vidim u nás na okraji práglu. máme tu hradeckou i boleslavskou highway a všichni jezděj u nás přes vesnici.. a kdo za to může??
    Šimonovský!!! debilní socan..
    WYMA
    WYMA --- ---
    přesně, a ještě kdyby šéfové bank přestali vykořisťovat dělnickou třídu
    KOKES
    KOKES --- ---
    Ale zase se vyprázdní okresky:-) jako to bylo všude.
    On by ten nárůst dopravy mohl i silně klesnout, kdyby lidi nechodili nakupovat do supermarketů žrádlo z ciziny. Tak asi.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA: no, já jak stárnu, tak mi zas vadí hluk a bordel, což taková dálnice rozhodně produkovat bude :D ale co, tak si dám lavičku na druhou stranu baráku, abych to neslyšel :D

    Horší bude ten nárust dopravy na dálnici, už takhle to je kolikrát zlo ..
    WYMA
    WYMA --- ---
    T_MAX: v pohodě, já si to pořádně přečetl, a proto sem taky psal, ať to nebereš osobně. v klidu....

    mě taky představa dálnice pod troskama nebaví, ale jak stárnu, tak sem asi víc realista.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    WYMA: no, kdybysis pořádně přečetl, co jsem psal, tak bys věděl, že zas tak moc nekřičím - ano, vadí mi, že mi to postaví pod barákem, ale chápu že je to potřeba :)
    WYMA
    WYMA --- ---
    FUTURAMA: ale je nutná. nákladáky nezmizí, když se dálnice nepostaví. a ať už se schválí jakákoliv varianta, tak lidi jako T_MAX budou křičet (neber osobně), prtž ji nikdo pod barákem nechce. ale ono to bez těch dálnic tak nějak moc nejde.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FUTURAMA: tak ono to neni jen černobílý .. vem si třeba švajc, bo itálii a rakousko .. taky jsou tam dálnice vcelku šetrně zabudovaný do krajiny .. jenže u nás je problém v tom, že si tu někdo namaže kapsu a dálnici odflákne .. tý dopravě to tam prospěje, ale krajině v českým podání rozhodně ne ..
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    T_MAX: ani jedna cesta neni dobrá!!!
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FUTURAMA: tak jestli se tě týká jižní cesta, tak jsi v pohodě, protože schválili tu severní .. přímo kolem skaláku .. nám pod chalupou ....
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    A pokud to někde začnou stavět, postavim si tam stan a budu protestovat!
    FUTURAMA
    FUTURAMA --- ---
    T_MAX: omlouvám se, rozhodilo mě to tak, že jsem to jsem jen frkla. Jižní varianta se týká i mého bydliště.
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    FUTURAMA: řešilo se to tu asi před 20 postama .. :)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    JND: ples ples ples :)))
    JND
    JND --- ---
    Moc se tohu tu neděje tak fotka co jsem právě našel na webu :o)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam