• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: neni to zas tak hrozný ještě...
    BOHOUSH: hlavně to chce boty! elita klasiků je ještě o level jinde :)) jinak máme všechno. :)
    T_MAX: hrubijáne!! já bych řezal lana když už..
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    JND: Nevim, jestli majitele čoveče .. Ale Sládek přešel ze Svijan na Rohozec. Ve Svijanech to už vaří jinej týpek.


    KROTITEL: Nojo, ale zkurvená je už tak dost ..
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: Vole, Kobyla to je moje modlitebna!!! bez ní nemůžu žít :)
    jóó počasí to bylo báječný, roštěnky u rybníka v kempu byly opět senza :)))

    JND: asi moje chuťový buňky u Vás hodně rozmazlujete :)) je to pořád fajn.
    přemýšlim že začnu zase pořádně lízt a kolo pověsim na rok na hřebík :) snad už jenom kvůli tomu pivu :D
    JND
    JND --- ---
    T_MAX:
    Jo vím,že to má vlastně stejného majitele,jsem si tak odvodil,že Rohozec by mohl být hlavně lokální a na kvalitu. Už jen proto,že ve večině hospod mají Svijany i Rohozec.
    V Pivovaru mají také krásný nakladač na uhlí,někdy to sem hodím na fotu:o)

    Mimochodem viděl jsem i jak na Vidlák přijel týpek s řidičkou a chutnal kvalitu Rohozce. Tak to má být ... mimochodem na Vidláku má dobře ošetřený pivíčko ....
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    JND: A víš proč? Protože Rohozec teďka vaří sládek, co postavil Svijany na nohy :)
    JND
    JND --- ---
    KROTITEL:
    Jo Rohozec se dobře pije ... Svijany už jsou ted rychlovýroba na vývoz .. Rohozec se zdá to dělá jak se má .....

    Už ani ne měsíc .. já se těším ..... i když na vás koukám pouze ze spoda (slahvovým Valdštejnem v ruce:o))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: že se na tu kobylu už nevysereš, vrahu .. :) Jinak počasí vyšlo senzačně, ne? :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    jinak teda, dám ještě do kupy haldu videí. foťák nemam tak jsem udělal jen dvě fota na kameru. stay tunned :))
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    mno tak jsme polezli, zmokli, vožrali jsme se na koupáku, zkontrolovali můj rozestavěnej projekt a ted jsem dorazil. víkend jak víno. ale jediný co že jsme nedali Kobylu protože zprchlo...

    jedna team fotka aby jste nám věřili! :)


    jo a asi mi začal chutnat světlej Skalák 11st. a za 19 vočí to teče uplně samo :D :D :D
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    Daily update: jedu dneska na Drábky a na Příhrazy. večer jasnej kemping na koupáku na Hrubici a zítra polez tam. tak se přidejte jestli chcete někdo.
    dokonce by se nám dnes hodil jeden lezec navíc páč budem ve třech ale zítra už budem sudí.

    příp. budu na tel: 776 585 245
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Muchovman 2011

    něco pro soutěživé typy... :-)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: To víš vole, fotr vod rodiny, živitel národa, musím na sebe bejt opatrnej :D

    Spíš se mi nechce rovnou po takový době nahučet do nějaký sedmy, nebo osmy, ale získat trochu jistoty v něčem lehčím vole :) Budu vyklapenej jak startka i v pětce pro báby :D
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: áá pan táta už strká hlavu do klína :))
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL:
    LITTLEFOX: hele vy dvě vokurky, buďte v pohodě, já v podstatě tři roky nelezl, takže ssebou beru jumary, bo cepíny, abych vám vůbec stačil :D
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    KROTITEL: hehe. OK :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LITTLEFOX: dáme Českou. pro ženu je lepší německá varianta, je lehčí..
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    KROTITEL: to zní dobře, bránit se tomuto výstupu nebudu ;-)
    ...ale slíbil jsem jedné slečně, že se tam společně podíváme (tak asi polezu dvě cesty). :)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LITTLEFOX: moudří lidé co tohle praví! , ale jsou skály který jsou mnohem víc rozpadlý a nikomu tam lezení neva... jde o to že to je impozantní a hodně známá věž. ze svých zkušeností vim že lízt na kobylu neni žádnej kvak kterej se sype a tudíž by se měla ničit. je tam jedno místo u stavění kde ty dirky na nohy jsou osolený, jinak je to pěkně kompaktní..
    nevidim problém se tam vracet..
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    na velikonoce už něco mám...
    za vokurku určitě nebudeš, já se do super ligy neřadím a ani nechci - moc to hrotěj. baví mě lézt na pohodu, užít si skály a pobyt venku... ;)
    na Kobyle jsem ještě nebyl, ale všichni mi říkaj, že se na ni mám podívat a už tam nelézt, aby se zbytečně neničila.. tak uvidíme ;)
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    mno a nebo to nechat až na velikonoce???
    jdu zítra lízt abych tam s váma nebyl za vokurku! hmm co dát třebas Kobylu jakožto první tučnej rozlez?? :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam