• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    LITTLEFOX: já vím je to tragický letos. o to méně mě to mrzí když mam zlomenou kličku a žebro ..
    JND
    JND --- ---
    Nevíte proč poměrně dlouhou dobu létal na Hrubicí ten vrtulník? na čenichu měl nějakou kameru či co a letal dokola kolem skal ...



    T_MAX
    T_MAX --- ---
    LITTLEFOX: dočkej času do voleb, až to tu zas ovládnou socani s komančema, pak poručej větru dešti a bude zase všecko v cajku :D
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    tohle je smutný horolezecký příběh... :-/
    ale větru a dešti neporučíme :-)

    JND
    JND --- ---

    Věžák


    Krčkovice


    Sedmihorky


    Kacanovy,kde mají stále výborné zvěřinové klobásy.
    JND
    JND --- ---
    Poměrně známý pohled,ale musím ho mít taky:)
    Jinak za zmínku stojí i navezené dřevo na "pláži" u Věžáku pač se koupající nezamlouvali majiteli pozemku.
    Co jsem tak zaznamenal je i ,že se ted všude točí Rohozec a Svijany už moc ne. Ale kdo má rád řezaný ze třináctek tak v Borku je stále možnost))



    JND
    JND --- ---
    Zas tolik to sem nepatří,ale pokud bude počasí dám si před Vidlákem tuhle zběsilou axi.
    Výstup na Sněžku za východem slunce
    http://www.nasnezku.wz.cz/

    Ze sněžky hned do CZ ráje .... už se nemohu dočkat .....
    Dát si pár piv,sednout na skálu a neřešit .. potřebuju už nutně vypadnout z města ...
    JND
    JND --- ---
    JND
    JND --- ---
    LITTLEFOX:
    Jj,je tam i nějaká čajovna kam jsem jen tak nakouk. Dědek myslivec co má stánek hned vedle brány do arealu je teda dost nepříjemnej,ale polévku na vystřízlivění má vždy dobrou))
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    když jsme u těch zajímavých míst, neměla by tady chybět zmínka o Arboretu Bukovina 50°32'57.209"N, 15°11'0.931"E



    JND
    JND --- ---
    Jo a golemovi snad svítěj červeně oči))
    JND
    JND --- ---
    Ten golem nebo jak to nazvat byl dříve dole v Čertoriích. Mimochodem minulý rok to tam nefungovalo,ví se už jak to bude letos ??

    Na to auto v podvečer se chystám,že si ho vyfotím jak svítí,ale nějak jsem se k tomu loni nedokopal:)
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JND: fakt pěkné jak se někdo vyhraje :-)
    JND
    JND --- ---
    LITTLEFOX:
    A v noci svítí .... :o)
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Minulý týden na kole jsem narazil na tenhle zajímavý dům.
    Policejní auto při bližším zkoumání troubilo a mluvilo :-)

    loc: 50°31'16.054"N, 15°11'9.121"E Hrubá Skála - Krčkovice











    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    BOHOUSH: mno to si děláš srandu?? tvl ať žije komunikace!!!
    borcovi taky držim palce!
    BOHOUSH
    BOHOUSH --- ---
    T_MAX: mas pravdu ze na piskovec nemam teda nic :/ a tutopoucku si pamatuju
    kdyz sem byla v ceskem raji na pisku celkem sem cumela jak to tem skalam da zabrat ta vysoka navstevnost...
    no mozna bych jela tak jen jistit do paru...fakt sem na to lezeni celkem lama a taky uz to bude nejaky ten patek,ale v ceskem raji sem vyrustala a u Jicina muzu par lidem sehnat i prespani...

    KROTITEL: nechci nikoho nervovat ze men bude muset hodinu jistit nez se tam vysapu a pak tak deset minut premlouvat at prelezu tu hranu a slanim :))) i kdyz toto sem vyresila ze proste nelezes az nahoru :D

    Jinak mi kamarad pred o vikendu sletel z nekolika metru a ma prorazenou lebku a zlamanou steheni kost a dalsi. Kamos si ho vyndal z kybliku....a asi si jeste pujde sednout za ublizeni.
    Davejte pozor a timto mu drzim palce a preju mu hodne brzke uzdraveni.
    KROTITEL
    KROTITEL --- ---
    T_MAX: neni to zas tak hrozný ještě...
    BOHOUSH: hlavně to chce boty! elita klasiků je ještě o level jinde :)) jinak máme všechno. :)
    T_MAX: hrubijáne!! já bych řezal lana když už..
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    BOHOUSH: Takže by se dalo říct, že nemáš nic, na písku se za mágo lámou ruce i holkám ....
    BOHOUSH
    BOHOUSH --- ---
    KROTITEL: ty brdo to vypadal luxusne, tak priste se uz pridam .) jen sem uz lezeni povesila na hrebik a darovala sem sedak a vsechno...zustal mi jen pytlik s praskem..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam