• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KROTITELČeský ráj - cyklistika, horolezení, fotky a zajímavá místa
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JND: vypadá to moc hezky, už aby to oschlo ;-)
    JND
    JND --- ---
    LITTLEFOX:

    Jo jo ,z jedné z těch vyhlídek ...
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    JND: Prachov?
    JND
    JND --- ---
    Ještě z podzimu ...

    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    PASTEL: ta adresa je od důvěryhodných zdrojů, kteří se tím zabývají. nechci to tady moc rozpatlávat, protože nyx je víceméně veřejné místo... dotyčný sběrač si, s prominutím, nasralna hlavu, ale naše justice ho ochrání, o tom žádná!
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    JND: btw. nebylo by to poprvé, co někdo natisknul cedule, že ten a ten krade, dělá podvody a kdo ví co ještě vylepil to po celém městě, a nebylo na tom jediné stéblo pravdy. Už si lidi dali i mnohem víc práce aby někoho očernili. Kdybych si byla tak jistá, že to byl fakt on, tak mu tam ten šutr zajedu hodit taky, ale takhle to nechám na božích mlýnech, když to nevim jistě
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    LITTLEFOX: No je pravda, že kdyby to nebyl on, tak tam asi nebudou psát, že to nemůžou potvrdit. Každopádně jeho oknem už musela proletět slušná hromádka šutrů.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Hřbitov horolezců jsem vykradl já, hlásal nápis se jménem na skále
    JND: dík za nezačtverečkovanou fotku ;-) ...adresa je pravá!
    JND
    JND --- ---
    Jo to nevím,ale když už si někdo dal práci s tou ceduí tak snad jo ...
    PASTEL
    PASTEL --- ---
    JND: Zajímalo by mě jestli je to jméno fakt toho člověka, kterýho policajti chytili.
    JND
    JND --- ---
    Dnešní Skalák .... Původní plán byl fotit na slunku ... no nestalo se ,ale nevadí. Lidí docela dost a z poloviny zelení čundráci. Hospůdka na Valdštejně otevřená,narvaná ...akorát po náhodném poslechu zpráv z rádia mě trochu přešla chut ... Kolem skal se moc lomozit nedalo ,ten přemrzlej sníh fakt dost klouže:)







    T_MAX
    T_MAX --- ---
    JND: Senzace! Doufám, že mu na služebně trochu "promluvili od duše" ..
    JND
    JND --- ---
    Policisté našli část desek ukradených z horolezeckého hřbitova - Naše Pojizeří
    http://www.nasepojizeri.cz/semilsko-aktualne/policiste-nasli-cast-desek-ukradenych-z-horolezeckeho-hrbitova/?aktualitaId=22759
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    INSEQUI: Vyslat rovnou z Mariánský, ať se kripl trochu provětrá ...
    JND
    JND --- ---
    No to jsou zmrdi
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    T_MAX: nepochopim! chytit a na Kosti je použitelná mučírna...
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    Zloději zneuctili horolezecký hřbitov. Ukradli desky se jmény obětí hor - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/kradez-kovovych-jmenovek-ze-hrbitova-dwx-/krimi.aspx?c=A130102_144634_liberec-zpravy_ddt

    Je mě z těch zmrdů na blití tyvole ....
    JND
    JND --- ---
    No je to škoda,měl jsem to tam taky rád, a taky ty domácí koláče atd ....
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    KROTITEL: Odemě máš za takovou zprávu paleček dolu :( Na Hlavatici taky zavřeno, "novej hospodskej" na Vladštejně je kokot .. Svět měl skončit, teď už to bude stát zahovno ..... :)
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    KROTITEL: jj včera se dopíjel bar... ale snad to tam někdo veme, třeba Indové, kteří tam skupují co se dá...




    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam