• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Brej večír :) Jsem si naivně myslel, že když to Steve zatrh, tak že si aspoň ve flashi cs5 vyexportuju ipa sám pro svůj JB ajfoun a hle, chce to po mě iphone certificate, kterej pochopitelně nemám...nějaký nápady či zkušenosti, jak co vochcat? Jde mi jen o to, že bych si s tím chtěl trošku hrát...tak by mi i stačilo, kdybymi někdo "půjčil" svůj certifikát :) hmm?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Kdo tady mate developer account, kdy jste ho kupovali a slo to bez problemu? Ja si ted chtel obnovit svuj a najednou mi to rika ze Developer Program v mem Apple Storu neni k dispozici a ze jim to musim nafaxovat. A pritom mam intenzivni pocit ze minule jsem to normalne koupil ciste elektronicky. Dela vam to taky? Nebo jenom me? Nebo je nekde trik?
    OOPS
    OOPS --- ---
    Adobe AIR na iPadu - mrknete na to video
    http://blogs.adobe.com/air/2010/04/adobe_air_on_ipad.html
    QUITE
    QUITE --- ---
    ONDRAP: 3.2 SDK (nejaktuálnější) mam ale ta volba tam neni. Na fórech se píše o tom, že je to k dispozici pouze v rámci placeného programu.
    ONDRAP
    ONDRAP --- ---
    QUITE: Ta podpora by mela byt v 3.2 SDK beta, mne to stahnout jde... Muzu to postahovat, ale odmitam to posilat mailem ;) takze to muzu vypalit na DVD a bud postou, nebo osobne Brno, Jihlava.
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Asi počkám na Adobe CS5 s konverzi do *.ipa
    QUITE
    QUITE --- ---
    Máte někdo SDK s podporou iPad? Resp. máte někdo placený program a jste ochotni nabídnout poslední betu SDK?
    ONDRAP
    ONDRAP --- ---
    Noo mrknu na to a rozhodnu se, jestli je nebo neni.
    PKB
    PKB --- ---
    ONDRAP
    ONDRAP --- ---
    tusim, ze je to povoleny az od 3.0 SDK. V 2.1 (tusim) bylo v NDA uvedeno, ze se to nesmi verejne diskutovat mimo fora applu.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    ONDRAP: on to nekdy zakazoval?
    ONDRAP
    ONDRAP --- ---
    Byl bych rad, kdyby se zde diskutovaly vsechny mozne obtize, na ktere muzete pri vyvoji narazit. Vzhledem k tomu, ze Apple povolil diskutovat jeho api na verejnych forech, v tom nevidim zadny problem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam