• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    co pouzivate na zachyceni obrazovky do videa, potrebujem neco s dobrou kvalitou vystupu...
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    MALER: mne to prijde jednoduchy :) To tlacitko vypnout nejde, jen jde zmenit co se stane po jeho stisknuti. Stejne jako na Atari 800 tlacitko reset :)
    MALER
    MALER --- ---
    nasel jsem neco, z ceho nejsem ani trochu moudry
    Disabling home button on iPhone/iPad - Stack Overflow
    http://stackoverflow.com/questions/2870687/disabling-home-button-on-iphone-ipad
    viz kioskRelaunch112084
    WERT
    WERT --- ---
    MALER: taky by me zajimalo, nekde tak maji delany jidelni listky, takze nejak osetreny to byt musi...

    pripadne vyrobce custom aplikace by o tom mel vedet, jak to obejit
    MALER
    MALER --- ---
    Lze nejak na jailbreaknutem iPadu dovolit JEDINOU aplikaci? Idealne aby to do ni nabehlo a neslo z ni vybehnout... Aniz bych odpojil tlacitko home :)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    Hledame dalsi vice i mene zkusene vyvojare na iphone/ipad/android. Na plnej ci castecnej uvazek ale i na jednorazovky. Budu rad pokud se mi pripadne ozvete do posty i pokud to pro vas nyni neni zrovna aktualni.
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    MALER: jj je to presne jak rikas..
    MALER
    MALER --- ---
    FREAZ: Tzn. ze pokud UUID telefonu neni v nekterym vyvojarskym profilu tak se beta na tom telefonu vubec nerozebehne? Zajimave, netusil jsem ze to takhle zabezpecili.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    FREAZ: pokud jde jen o tohle, tak neni problem, posli mi to do posty.
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    MATHEW_ER: Potrebuju aby apple u sebe mel muj iphone oznacenej jako developerskej a aktivoval mi tu beta verzi iOS 4.3.. Ale jestli je potreba neco jineho nez zadat do jejich systemu udid telefonu, to nevim..
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    FREAZ: do authoringu tolik nevidim, ale nemusel bys od toho cloveka dostat i provisioning profile a jeho private key na podepsani toho kodu?
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Ahoj, obracim se na vas s velikou prosbou. Upgradoval jsem na ios 4.3 beta, developer nejsem a bohuzel a downgrade neudelam, protoze moje 4.2.1 bloby josu ocividne spatny.. Proto se chci zeptat jestli by byl nekdo z Vas tak hodnej a pridal udid meho telefonu do sveho developer uctu.. Protoze jinak budu muset cekat az na finalni iOS 4.3.. Predem moc diky
    ALIJEN
    ALIJEN --- ---
    MALER: jake statistiky?
    MALER
    MALER --- ---
    SUPERMARIO: Mno, me by zajimaly statistiky ostatnich...
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    MALER: zajimaly by mne statistiky po case :)
    MALER
    MALER --- ---
    WIRUZIK: Dik, ten javovy bazmek dela presne co potrebuju.
    MALER
    MALER --- ---
    Hele, ja se tady nepochlubil, teda otazka jestli se chlubej ostatni :).

    Belegost for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/cz/app/belegost/id396544446?mt=8

    V te souvislosti me napada, je nejaky jednoduchy zpusob jak videt komentare a hodnoceni na vsech storech naraz? Nebo byt informovan kdyz prijde komentar?
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    ALIJEN: diky, bylo to tam zahrabany pod betou SDK.

    Nemate nekdo info o iTroque3D? Na webu moc veci neni, jen videa z dvou her. Jedna je v appstore od Aug 27, 2009 a vsude coming soon.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam