• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    KOM
    KOM --- ---
    DENISS: Ja jsem to vubec nemyslel spatne. Jen mi zarazila ta velikost aplikace. 200MB je imho docela hodne. Nevim kolik tam je jpegu, ale pri tyhle velikosti by jich tam muselo bejt tak 600...
    DENISS
    DENISS --- ---
    SIRLOON: :) nahot neco ty na cem ses podilel nebo co si delal at te taky muzu lyncovat,, :]
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    DENISS: no offense, ale strcit nekam scany nejakyho casaku (jeste navic nevycistene a pocmarane tuzkou) za 3 eura mi prijde jako traparna nejvetsiho kalibru
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    DENISS: tyjo to sem neviděl ani nepamatuju, to bylo v ABCckach po tatovi :-D
    KOM
    KOM --- ---
    DENISS: Mne se teda moc nelibi hned ten prvni screen co je v AppStoru, ale to asi neni tvoje prace. 3D veci ze screenshotu moc nepozname asi :) Jinak jen tak mezi reci, to ze ma aplikace 178MB je v pohode? Ja teda vetsinou nekoukam na velikost, ale tohle me docela zarazilo...
    DENISS
    DENISS --- ---
    Ahoj chci se svama podelit o aplikaci kerou jsme nedavno vlozili do appstore,,jsem grafik ktery v aplikaci delal 3D animaci,,v appsotre je tam velice cerstve takze ocekavame ze budou naky upgrade... doufam ze bude libit
    Malý bůh - Pod paprsky Zářícího
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Whoa. Kdyby tady byl jeste nekdo takovej idiot jako ja, tak uzitecne zjisteni: volani NSLog _nejsou_ v Release buildu automaticky vypnuty, jak jsem si puvodne (nevim proc) myslel 8)
    KOM
    KOM --- ---
    REDGUY: Jasny. Diky. Zajimal me postup...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    KOM: JJ. Ty videa jsou par vterin, cili to zas tak dlouho netrva, da se i po 3G.
    KOM
    KOM --- ---
    REDGUY: a to se ty videa tahaji pres net? Asi jo co, kdyz to ma 1.1MB...
    ZUZLEH
    ZUZLEH --- ---
    Do našeho vývojového týmu hledáme schopného programátora Cocoa/Objective-C se zkušenostmi s vývojem pro iOS a Mac. K dispozici můžeme poskytnout Apple hardware. Externí spolupráce. Kontakt: 602 530 231, Petr.
    ALIJEN
    ALIJEN --- ---
    REDGUY: jeste jsem ji nekoupil, ale cena mi prijde adekvatni, ne li mala... jsem zvedavy jestli se zadavateli vrati ten development a pripadne za jak dlouho:)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Wohooooo! Moje prvni iPhone app na App Store!!! Vsichni si ji bezte koupit 8) A prosim do zahlavi.

    Spread Signs for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/cz/app/spread-signs/id438811366?mt=8

    Omlouvam se za cenu, je to vymysl zadavatele. Bejt po mym, je zadarmo nebo max za dolar 8( I kdyz, na druhou stranu, i kdyz app samotna je trivialni, tech dat za ni je docela dost...
    Kazdopadne, bugreporty i kritika jsou vitany.
    ETH
    ETH --- ---
    FTN: pro orientaci mrkni na projekty a nabidky tu http://www.freelancer.com/projects/by-job/iPhone.html#job-list_wrapper nebo mi pošli detaily do pošty
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    FTN: dle tveho popisu desitky az stovky tisic
    FTN
    FTN --- ---
    Nenašel jsem lepší téma, tak to zkusím tady: Nemáte někdo tušení, kolik může stát vývoj aplikace pro iOS "na klíč" - od nějakého briefu, zadání, až po přidání na App Store? Počítám, že s tím máte zkušenost a víte lépe, na kolik to může vyjít? Díky i za střelbu od boku!
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Tak jo, moje prvni iPhone app submitnuta. Schvalne jak dlouho jim to bude trvat 8)
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    REDGUY: A protoze mam |\/|4Ð $|{1££2, tak si i odpovim: ty lamo, mel jsi blbe nastavenej signing certifikat v Release profilu.
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Sakrys. iTunes Connect mi po submitu rika "Invalid binary", bez dalsiho vysvetleni. Google nepomaha. Muzete nekdo prosim poradit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam