• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    PHATE: Ano, na základní aplikace to ujde, ale díru s tím člověk neudělá. Wunderlist pro iPad je hrozný a trpím při jeho používání. Wunderlist pro Android byl taky hrůza dokud ho nepředělali do nativní aplikace. Osobně bych Titanium nikomu nedoporučil.

    Plynule běhá a paměť nebobtná, ale to UX...
    PHATE
    PHATE --- ---
    ROTTWEILER: dovolil bych si nesouhlasit - tedy alespon v pripade iOS (s androidem nemam prilis zkusenosti, abych mohl soudit). je treba dodrzovat par drobnosti, ktere jsou vice nez zasadni a pak vse beha dobre (plynule), chova se to jak ma, nebobtna pamet (otestovano v xcodim profileru). samozrejme vysledny produkt nedosahuje kvalit nativni aplikace, ale je velmi srovnatelny. samozrejme titanium neni (a ani nemuze) byt vhodne pro vsechny typy aplikaci, nicmene na data centricke projekty je idealni.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    PHATE: Spíš jsem chtěl říct, že vytvořena aplikace v tom není nikterak dobré kvality.
    REEFER
    REEFER --- ---
    to me ale celkem tesi slyset.
    PHATE
    PHATE --- ---
    REEFER: ne je to o tom, ze dostali milion a pak 1.2 milionu dolaru investice a uz nemusi setrit naklady a svazovat si ruce titaniem. neber me spatne, myslim si, ze titanium je mezi podobnymi resenimi daleko nejlepsi, ale kvalitativne dosahne tak na 80% nativni aplikace. jeho hlavni silou je opravdu jednoduchy a velmi efektivni vyvoj.
    REEFER
    REEFER --- ---
    a je to v rozporu s titaniem?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    REEFER: Wunderlist už předělává všechny své aplikace do nativních.
    REEFER
    REEFER --- ---
    vcera jsem resil, ze mam tema zadany na klasicky "formularovou" aplikacku na iOS.. jsem flashar a jasne ze my prvni asociace vedou k flexu, ale ono to proste nema ten feel... nedava to pocitit tu plynulou lehkost iOS aplikace... koukal jsem na PhoneGap, ale trpi podle mne tim samym - jejich featured aplikace proste je UIWebView pouzdro a neni to smuus.. nakonec to asi budu delat v Titanium+ ale stve me to - Adobe me stale presvedcuje, ze je vhodny, ale proste neni.

    do toho mi kluci jako MATHEW_ER a PHATE z flash klubu tvrdi, ze na multiplatformnost muzu zapomenout, ze je to jenom takovej marketingovej trik... mate s appceleratorem zkusenosti? pro mne je krasny ekzamplik Wunderlist - tam se zda, ze vse jede, jak ma a moje aplikace bude taky vicemene naskinovanej formularovnik
    MALER
    MALER --- ---
    Pouzivam jeste Xcode 3.2.5, snazim se udelat novy build a kvuli tomu potrebuju aktualizovat team provision profile. to vsak nejde, zahlasi to "The request timed out." - netusi nekdo kde je zakopana cuba?
    SPIRAL_FORCE
    SPIRAL_FORCE --- ---
    Pro na Androidu jiz zajety projekt hledame Iphone vyvojare. V pripade velke spokojenosti nabizime procenta ve spolecnosti. Info posta
    MALER
    MALER --- ---
    napadlo me na zaklade nejake diskuse, jak to je vlastne s DPH u penez ktere vyplaci Apple vyvojarum? Jakym zpusobem to zauctovavate?
    WERT
    WERT --- ---
    Please Make Games That Work With This Incredible iOS Controller
    http://gizmodo.com/5872090/please-make-games-that-work-with-this-incredible-ios-game-controller
    WERT
    WERT --- ---
    Jak si tady nekdo stezoval ze ipad2 nezobrazuje vsechno co se na nem dela na Televizi pres ATV2. Tak je to nejaky podivny jelikoz jsem to ted zkousel a funguje to bezchybne a ve vsem co jsem teda zkusil, hry, aplikaci co pouzivam na prezentace, web, ovladani vseho... Nevim to musel bejt nejakej renonc ne???? :)))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    Dear xxx,
    iTunes Connect will be temporarily shut down from Thursday, December 22 to Thursday, December 29 for the winter holidays.

    During this shutdown, the following functionality will be unavailable:
    Access to iTunes Connect
    The delivery of any apps or updates

    Additionally, the following will be delayed:
    Releases scheduled to appear on the App Store for the first time
    Pricing changes scheduled through the interval pricing system in iTunes Connect
    BLUE
    BLUE --- ---
    SLASH: A pocitej ze tak od 15.12. budou prazdniny budou appky schvalovat az po novem roce.
    SLASH
    SLASH --- ---
    SUPERMARIO, OOPS: diki za odpovede. :)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    SLASH: 1) ne, maximalne muzes nechat nevyplneny KW
    2) tyden az mesic, ted pred vanocema spis dyl. Aspon minulej rok to tak bylo.
    OOPS
    OOPS --- ---
    SLASH:

    ad 2: tyden
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam