• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    MALER
    MALER --- ---
    Pouzivam jeste Xcode 3.2.5, snazim se udelat novy build a kvuli tomu potrebuju aktualizovat team provision profile. to vsak nejde, zahlasi to "The request timed out." - netusi nekdo kde je zakopana cuba?
    SPIRAL_FORCE
    SPIRAL_FORCE --- ---
    Pro na Androidu jiz zajety projekt hledame Iphone vyvojare. V pripade velke spokojenosti nabizime procenta ve spolecnosti. Info posta
    MALER
    MALER --- ---
    napadlo me na zaklade nejake diskuse, jak to je vlastne s DPH u penez ktere vyplaci Apple vyvojarum? Jakym zpusobem to zauctovavate?
    WERT
    WERT --- ---
    Please Make Games That Work With This Incredible iOS Controller
    http://gizmodo.com/5872090/please-make-games-that-work-with-this-incredible-ios-game-controller
    WERT
    WERT --- ---
    Jak si tady nekdo stezoval ze ipad2 nezobrazuje vsechno co se na nem dela na Televizi pres ATV2. Tak je to nejaky podivny jelikoz jsem to ted zkousel a funguje to bezchybne a ve vsem co jsem teda zkusil, hry, aplikaci co pouzivam na prezentace, web, ovladani vseho... Nevim to musel bejt nejakej renonc ne???? :)))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    Dear xxx,
    iTunes Connect will be temporarily shut down from Thursday, December 22 to Thursday, December 29 for the winter holidays.

    During this shutdown, the following functionality will be unavailable:
    Access to iTunes Connect
    The delivery of any apps or updates

    Additionally, the following will be delayed:
    Releases scheduled to appear on the App Store for the first time
    Pricing changes scheduled through the interval pricing system in iTunes Connect
    BLUE
    BLUE --- ---
    SLASH: A pocitej ze tak od 15.12. budou prazdniny budou appky schvalovat az po novem roce.
    SLASH
    SLASH --- ---
    SUPERMARIO, OOPS: diki za odpovede. :)
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    SLASH: 1) ne, maximalne muzes nechat nevyplneny KW
    2) tyden az mesic, ted pred vanocema spis dyl. Aspon minulej rok to tak bylo.
    OOPS
    OOPS --- ---
    SLASH:

    ad 2: tyden
    SLASH
    SLASH --- ---
    viete mi tu niekto poradit pls.

    2 otazky..

    1. Da sa publikovat app na iTunes store s tym ze nebude included in search ?

    Cize ak mate na nu priamo link , tak sa da v pohode stiahnut, ale inak nie je verejne viditelna ?

    2. Potom co sa dokonci vyvoj aplikacie, ako dlho to priemerne trva kym sa schvali / dostane na iTunes ?

    Dik
    ORTIGA
    ORTIGA --- ---
    RUTHAN: Sorry, ale kriticky a negativisticky postoj je trochu rozdil. Kriticky nejses.
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    RUTHAN: jenže ty pláčeš na špatném hrobě a navíc si stěžuješ na věci, které jen tak nezměníš.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    ORTIGA: Kdo neni kritickej se spokoji i se spatnejma vysledkama..
    KOM
    KOM --- ---
    Jedna ceska hra, ktery jsem delal pouze webovy stranky.
    Power of Logic - iPhone and iPad game
    http://poweroflogic.net/
    ORTIGA
    ORTIGA --- ---
    RUTHAN: S tvym negativnim pristupem se ani nedivim, ze ti veci nefungujou ;]
    MATESISKO
    MATESISKO --- ---
    RUTHAN: Stevův výmysl to není, protože to většině lidí funguje. Nějak sis prostě rozjebal systém. Hledej nejdřív chybu u sebe, potom prskej.

    Jak jsem psal, přeinstaluj systém, ušetříš si tím spoustu času a práce.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    ROTTWEILER: Problem je, ze sudo mi nefunguje tak jak by melo, coz zrejme Stevuv vymysl je.
    A zrovna na Ubuntu, pokud mi pamet souzi by default uzivatel root existuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam