• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRAPiPod, iPhone, iPad Development
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    ALIJEN: jo a testery na brigadu :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    ALIJEN: A proč rovnou neděláte všechno sami?
    ALIJEN
    ALIJEN --- ---
    ROTTWEILER: Jj core veci si drzime doma.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    ALIJEN: Jak vy to tam vůbec máte? Spoustu aplikací vám dělá Inmite a přesto máte svoje vývojové oddělení?
    ALIJEN
    ALIJEN --- ---
    To jsem zapomnel napsat no. Praha.
    TIGU
    TIGU --- ---
    ALIJEN: Do Prahy, což? V Brně nic nemáte?
    ALIJEN
    ALIJEN --- ---
    Hledame Senior iOS developery do Seznam.cz mobilniho tymu. Neni tady nekdo kdo by mel zajem?
    OUPA
    OUPA --- ---
    Ono taky asi neni tak uplne podstatne, odkud presne prijde platba od Apple. Ona totiz smlouva je postavena tak, ze tvymi zakazniky jsou skutecne az ti koncovi odberatele, ne Apple samotny, ktery je pouze meziclankem, ktery vybere prachy a vezme si svuj podil, neresi vsak zadne mistni dane (vyjma USA). Pokud tedy ma subjekt odvadet DPH, tak pouze z te casti prodeju, ktere se uskutecnenily na uzemi EU - v reportech z iTC to lze dobre dohledat.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Ok, takze "identifikovana osoba k dph"... ach jo, to je bordel :/
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    OUPA: aha, ja mel za to, ze jeste furt plati z emeru :/

    jak je to presne s DPH by me taky zajimalo, protoze technicky vzato prijmes platbu z EU, s vyjimkou osvobozenych veci, jako jsou bankovni sluzby, mel bys platit...
    OUPA
    OUPA --- ---
    Pokud ma developer ucet v CR, platba chodi z Apple pobocky v Lucembursku. Na placeni DPH je vice nazoru, smlouva s Apple slozita.
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Platba z ameriky = nemusis.
    DPH musis calovat, jen kdyz prijmes platby z EU (cili goooglorg, byt mi teda kdosi vysvetloval, ze pry zrovna na app se to da nejak obejit, ale uz ne na reklamy)
    MADBANANA
    MADBANANA --- ---
    Asi už se to tu propíralo, ale když chci jako OSVČ prodávat appky na AppStoru, musím být plátcem DPH?
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    BTW pokud to bylo primo na ios, tak GLKit nejakou primuo podporu na texty ma, ale nikdy jsem to nepouzil (protoze se tim kod automaticky zamyka jen pro ios, kdezto freetype je multiplatformni)
    SENIN
    SENIN --- ---
    diky, kouknu na to, abych mohla argumentovat jak to udelat, akorat uz to nebylo v me sile to stihnout :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    ani ne - s Freetype knihovnou (at je to hezky multiplatformni) to neni zas tolik prace
    SENIN
    SENIN --- ---
    no prave, dekuji za odpoved, zni to pekne slozite :)
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    jinak openGL nic jako text bohuzel nezna, proste jak si to udelas, takovy to mas
    SHIGORBIRDMAN
    SHIGORBIRDMAN --- ---
    Metodik je spousta... pokud by to mel byt text ktery zoomuje az do brutalnich detailu, tak bych ho proste udelal jako mesh vygenerovany z glyph udaju o true type fontu.
    SENIN
    SENIN --- ---
    jde mi spis o to, jaky je postup ... nic lepsiho me nenapadlo a stravila jsem popravde i dost casu hledanim nejakyho optimalniho reseni. Praci uz mam odevzdanou, chci jen poradit, jak argumentovat pri obhajobe. Jedna se o iOS 6
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam