• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    THEO_PHILVaříme PIVO aneb jak se ušetřit gambáče
    Rady a návody jak uvařit pivo v amatérských podmínkách...
    rozbalit záhlaví
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DUDEL: neměls rozmazaný i čísla? Zaostřil sis to? Jediný, kdy to mám v mlze, je když měřim nedokvašenou pšenici. Jinak skoro nikdy. Ale já v průběhu měřim málo. Og to měří čistě a fg měřim až po cc většinou.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    OHONEY: no inac kalibrovat by si mal pred kazdym meranim...
    idealne destilovanou vodou rovnakej teploty ako pivo :-D
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    X_RATED_IDIOT: no neviem, ja som to pozeral uz po konci fermentacie a rozmazane to bolo riadne.
    akoze ne ze by sa to nedalo pouzit, ale ze by som z toho vedel dostat nejake rozumne cislo tiez ne.
    rozptyl niekde medzi 1.010 - 1.012 mi pride uz docela dost. ale teda samozrejme je to uplne jedno vo vysledku, len mam radsej ked viem presnejsie urcit hodnoty :)
    kazdopadne som niekde na nete videl ze prefiltrovat to cez gazu a malo by to bez toho bordelu byt jednoznacnejsie. tak mozno vyskusam niekedy
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    OHONEY: jak se to projevuje? S čims to porovnával? Ať vim, jestli taky nejsem po svejch produktech vyndanější, než si myslim :))
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    HELIUM: tos mel stesti.. Ti poslu svuj na kalibraci ;)
    nekolik kalibraci a stejne to meri tuzku..
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    HELIUM: to byl jen příklad. Já mám taky nějakej za pětikilo a po kalibraci maká super. Když nejsem línej, jednou za čas to i skouknu s válcem a sedí to
    HELIUM
    HELIUM --- ---
    X_RATED_IDIOT: souhlas, odecist jde i rozmazana cara ... nebude to na pul stupne, ale couz
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DUDEL: pokud je to rozmazaný, ještě se tam něco docela dost děje. Každopádně i tak se dá sledovat změna za 24 hodin
    HELIUM
    HELIUM --- ---
    X_RATED_IDIOT: ciwe, 1200 za tohle?
    https://www.aliexpress.com/item/32962291532.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.542.42b01802USf4u9
    mam tenhle, a po dokalibrovani tim sroubkem meri jedna basen
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    X_RATED_IDIOT: no ale refraktometer je trosku napicu ked uz to zacne kvasit. aspon teda ja to neviem moc dobre pouzivat kedze je to potom rozmazane lebo su tam vselijake proteiny a blbosti v tej tekutine. asi by to trebalo nejak filtrovat ale neviem, to som nikdy neskusal...
    ja odporucam vydobytky modernej techniky :) RAPT pill, TILT hydrometer, alebo ja mam doma iSPINDEL. len to tam hodis a aspon priblizne vies co sa s tym deje.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: ech refraktometrem, že :))

    Refraktometr na pivní mladinu-pivovarský cukroměr | PIVOTÉKA s.r.o.
    https://www.pivoteka.cz/refraktometr-na-pivni-mladinu-pivovarsky-cukromer-RBR32SG_ATC

    Třeba tenhle. Já mám og, brix a plato, ale používám og
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    CYBERWOLF: jedině měřením. A pro tyhle malý várky nejlíp spektrometrem. Tam ti to nepřijde líto, i ta možnost kontaminace je nižší, jednou tam hrábneš pipetkou a né pětkrát naběračkou.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    CYBERWOLF: v tomhle případě dost blbě, to už můžeš jen doufat, ale je to pořád lepší, než do toho stokrát hrabat a riskovat kontaminaci.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    HAUSNUMERO: jo, plastový kýbl z obi, doplněný kvasnou zátkou (a kohoutkem). Kýbl sám o sobě úplně netěsní, kvasná zátka je tam spíš jako pojistka. Jelikož kýbl netěsní, tak zátka bublá jen občas a nenápadně (neb je trojdílná).

    No a jinak teda podle čeho jinýho mám poznat, že to kvasí nebo ne?
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    CYBERWOLF: no to je docela běžný,.deka se ti udělá jen jednou, propadne do piva a nová se nedělá.
    To přece není známka toho, že ti to nekvasí. Ptal jsem se záměrně v čem kvasíš, ale na to si.mi neodpověděl. Když třeba kvasíš v kýblu s víkem a kvasnou zátkou, tak ti právě ta pěna může vylézt až k tomu víku a to zapříčiní, že přestane těsnit a zátka přestane bublat, protože CO2 uniká kolem víka.
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    HAUSNUMERO: prostě veškerá pěna (které bylo poměrně hodně) opadla a už se nevzedmula.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    CYBERWOLF: a to že to nekvasí jsi poznal na kvasný zátce nebo jak a v čem kvasíš?
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    DUDEL: na téhle várce mi zvlášť záleží, tak se stresuju. Možná zbytečně. Je taky možné, že ty kvasinky prostě jedou ze začátku hodně divoce a pak jedou jen tak nenápadně - tyhle jsem použil prvně. Vyzkouším na dalším pivu. Což budu asi hned po velikonocích, abych stačil nakoupit matroš, než mi Pivo a tak zavřou.
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    CYBERWOLF: podla mna si zbytocne robis stres, netreba sa az tak bat. ne kazda molekula vzduchu alebo niecoho ineho ti pokazi pivo :)
    ale okej, kazdy nech si robi po svojom. hadam sa bude dat pit :)
    kazdopadne netreba sa spoliehat na vizual pri kvaseni. ked uz tak treba viacej merat...
    CYBERWOLF
    CYBERWOLF --- ---
    tvl, Pivo a tak končí

    Pivo a tak - Drazí kamarádi, kolegové, pivovarští,...
    https://www.facebook.com/pivoatak/posts/pfbid02PtZKUaFESfdhYWEw3ifv98UfqRd7we7BftqyXNzy5vJ6KFs7TRG7wp8mvA6Egv41l
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam