• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: to asi kazdymu =)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Hm takovy proces mi prijde silne neefektivni.
    CASTER
    CASTER --- ---
    Kde se teda reportuje tak, aby to melo nejaky efekt?
    EDASX
    EDASX --- ---
    jojo.
    EDASX
    EDASX --- ---
    me sere, ze to clovek tagne v appce a stejne to nikdo nemergne a musi se to reportovat rucne.
    EDASX
    EDASX --- ---
    jak sem psal niz... =) kazdej zakaznik v malym bizu jako je restauraterstvi dobrej =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CODEAS: hele, ja jim delam komplet vsechny socialni site. A tak todle je zatim ve fazi, ze je musime presvedcit (majitelky ani nevedeli, co je facebook, stastne to zeny). Ale verim, ze je k tomu premluvim a ze to rozjedem. A ano, argument je nice tu have a taky to, ze to moc hospod nema a ze na lidi jaky by o mohlo fungovat :-)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    RUTHLESS: a jaký máš argumenty, něco co se mu projeví do byznysu ? nebo prostě nice-to-have :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    Znam. =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: snazim se to prosadit u klienta: cafe-bar Platyz. Takova prijemna, pomerne velka kavarna na Narodni.
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: kde to bude =) at se mam na co tesit =))
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: dalsi special pribyde snad behem tydne :-) uz an tom pracuju
    EDASX
    EDASX --- ---
    Za posledni 3 mesice pribylo na @foursquarecz pres 7000 venues a 9 specialu. http://sx.cz
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    je to uz pomerne dlouho, podle toho clanku nejmin od 2.12. ja to uz u ty gowally beru jako samozrejmost. To je jediny, jak muze bejt uzitecna, ze vyuzije lidi z frskvr...
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    BLACK_ONYX: To ako sa checkneš v Gowalle a máš rovno check na 4sq? Čo to je za hlúposť? :-O
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Gowalla je hezká, ale na 4SQ je více lidí, proto jsem se přesunul jen na 4SQ. Dvojité checkování bylo peklo :-) Gowalla nyní umí i checkiny do 4SQ, ale vracet se už nebudu.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    nekdo mi rikal, ze na fsqr jsou lepsi badges a ze na gowalle brzo omrzi sbirani predmetu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam