• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: muzu se ti tam checknout ja a pak to schvalne zkus =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: ja si taky nemyslim, ze to tim bude :-) ale aspon jsem to vyplnil kdyz jsem to jednou otevrel v pocitaci.

    Ale jako, zajimalo by me, co je to za chybu a jestli se nekdy zmeni. Protoze, potom to tak zabavny uz neni :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: tim to imo nebude...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: zakladal jsem z mobilu, ale oukej, uz jsem pripsal i adresu :-) uvidime...
    EDASX
    EDASX --- ---
    hmm. driv jsem si teda taky par venue vytvoril a stal se v nich mayorem (hlavne na mensich mestech). ale vzdy jsem teda poctive vyplnil ten popis =))
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: 6 dnu za posledni tri tydny :-) uz od druhyho checku ukazuje, ze den do stani mayorem. ale mohlo by to byt taky tim, ze jsem tam asi jedinej, kdo se checkuje (ikdyz, u sebe doma jsem byl mayor fakt skoro hned)
    https://foursquare.com/venue/19011213
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: 6. check za poslednich 60 dnu? ukazuje ti appka kolik mas dnu do becoming a mayor? posli url venue
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Tak ja vcera ziskal 6. check a porad nejsem mayor. Fak to nechapu :-) A taky se mi neobnovujou statistiky (kolikrat jsem kde byl, kolik jsem navstivil pubu, cafe, baru...) je to nejaky zvlastni.
    EDASX
    EDASX --- ---
    hele ja sem dospel k nasledujicimu. pokud se nekdo stane mayorem, nemuze dalsich 24h o mayorship prijit. =)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    HORKY_KAFE: Podľa stats mám za posledný mesiac 5 checkinov, mayor má podľa stránky iba 2.
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    S7ANLEY: a kolik check-ins tam má současný mayor?
    rozhoduje počet check-inů v různých dnech (tj. lepší je check in v pondělí a v neděli, než dvakrát ve středu) v posledních 60 dnech
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    RUTHLESS: Ja som práve pozeral a už mám 2 miesta, kde mám určite dosť checkinov a nič. Pozeral som nastavenia a mám zaškrnuté „Participate in foursquare Mayorships“ čiže už neviem čím by to mohlo byť.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    S7ANLEY: mne se to stava neustale. Prijdu do hospody s kamosem, mame stejny checkiny, (byly jsme tam trikrat a vzdycky spolu) checknul jsem se pri 3. checku driv enz on a majorem se stal on, ne ja. To same v Pubu, na staromestsky a ikdyz jsem zalozil venue , tak tam mam 5 checku a stale nejsem major (samozrejme v rozmezi 60 dnu vsechno)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Nestalo sa Vám, že ste mali dosť checkinov aj neboli ste mayor?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    HONZIK96
    HONZIK96 --- ---
    CATT: tak to asi obrečím, že to není na wildfire :-(
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    CATT: wow, ta to umí fakt všechno. Dík za link.
    CATT
    CATT --- ---
    TAURUS: evidentně ano:
    Footfeed: Expand your social footprint
    http://footfeed.com/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RUTHLESS: já zatím taky, ale začíná být husto:
    Foursquare
    Gowalla
    Facebook
    Latitude
    ...všechny umožňují check-in. Dobře, Gowalla je trochu víc na přírodu, ale ostatní v podstatě na město a jeho podniky. Už určitě existuje aplikace, která umí na jedno tlačítko check-in ve více službách najednou.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TAURUS: places funguji od 18. brezna :-) ale zustavam vernej! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam