• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    CATT
    CATT --- ---
    TAURUS: evidentně ano:
    Footfeed: Expand your social footprint
    http://footfeed.com/
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    RUTHLESS: já zatím taky, ale začíná být husto:
    Foursquare
    Gowalla
    Facebook
    Latitude
    ...všechny umožňují check-in. Dobře, Gowalla je trochu víc na přírodu, ale ostatní v podstatě na město a jeho podniky. Už určitě existuje aplikace, která umí na jedno tlačítko check-in ve více službách najednou.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TAURUS: places funguji od 18. brezna :-) ale zustavam vernej! :-)
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    btw Places už mi fungují
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Ahoj!

    Zalozil jsem teprve druhy cesky foursquare brand (mam ten dojem!)
    foursquare :: Krásné Čechy
    http://foursquare.com/krasnecechy
    Kdybyste nasledovali, bylo by mi cti a potesenim. Hlavne chci vyzkouset, jak to funguje a zamerit se, jako cely web - krasnecechy.cz na cestovani po cechach. Je to takovej fakt nevydelecnej projekt, do kteryho uz nekolik let asi 8 mladejch lidi rve svy prachy a cas (ten hlavne) a zatim nic z toho, tak to chci zkusit trochu ozivit skrz foursquare, jako neco taky pomerne novyho a pro mlady lidi. Zkuste to nasledovat a uvitam jakykoli pripominky, napady a podobne...

    Diky
    EDASX
    EDASX --- ---
    TAURUS: u me to taky nejede
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    už vám někomu Places fungují? Mě pořád píší ...will be available in your region soon.
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: to asi kazdymu =)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Hm takovy proces mi prijde silne neefektivni.
    CASTER
    CASTER --- ---
    Kde se teda reportuje tak, aby to melo nejaky efekt?
    EDASX
    EDASX --- ---
    jojo.
    EDASX
    EDASX --- ---
    me sere, ze to clovek tagne v appce a stejne to nikdo nemergne a musi se to reportovat rucne.
    EDASX
    EDASX --- ---
    jak sem psal niz... =) kazdej zakaznik v malym bizu jako je restauraterstvi dobrej =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CODEAS: hele, ja jim delam komplet vsechny socialni site. A tak todle je zatim ve fazi, ze je musime presvedcit (majitelky ani nevedeli, co je facebook, stastne to zeny). Ale verim, ze je k tomu premluvim a ze to rozjedem. A ano, argument je nice tu have a taky to, ze to moc hospod nema a ze na lidi jaky by o mohlo fungovat :-)
    CODEAS
    CODEAS --- ---
    RUTHLESS: a jaký máš argumenty, něco co se mu projeví do byznysu ? nebo prostě nice-to-have :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    Znam. =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: snazim se to prosadit u klienta: cafe-bar Platyz. Takova prijemna, pomerne velka kavarna na Narodni.
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: kde to bude =) at se mam na co tesit =))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam