• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    Venované užívateľom využívajúcich čím ďalej sa rozvijajúcej služby foursquare. Pre viac info www.foursquare.com
    rozbalit záhlaví
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    BARD: Pekne vymyslené.
    BARD
    BARD --- ---
    http://www.geokarlovka.cz/ pro ty, co by chteli par atypickych odznacku
    EDASX
    EDASX --- ---
    chm. zvlastni.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: aplikace, Iphone4

    dik za check:
    OK! We've got you @ ZŠJW Storms Řepy. This is your 7th check-in here!


    se podelam. nechpu. ale asi nemuzu rozumet vsemu...
    EDASX
    EDASX --- ---
    Ja jedu normalne pres appku, ale abych se vyhnul lhani, tak jsem ted pouzil m.foursquare.com. Ono kdyz jedes pres appku a checknes se nekam do vzdalene venue, tak ti to rovnou napise, ze se ti to sice zapise do historie, ale "no points or mayorships".
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    EDASX: Aha, tak to vysvetľuje problém. Idem cez web, pretože mi WimMoSquare padá a mrzne.
    EDASX
    EDASX --- ---
    I can’t use the app on my phone; what can I do on the mobile web? : Foursquare Support
    http://support.foursquare.com/entries/384200-i-can-t-use-the-app-on-my-phone-what-can-i-do-on-the-mobile-web
    EDASX
    EDASX --- ---
    OK! We've got you @ ZŠJW Storms Řepy. This is your 1st check-in here!

    Mobile web check-ins can earn you badges but not Mayorships. Learn more

    Your check-in score:
    Your first Baseball Field! (+4)
    First time at ZŠJW Storms Řepy (+3)
    First of your friends to check in here (+2)
    Total: 9 pts

    Pres co se checkujes?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Ja to mám dokonca v 3 venues. achjo ;)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: to by bodlo... dik
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: muzu se ti tam checknout ja a pak to schvalne zkus =)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: ja si taky nemyslim, ze to tim bude :-) ale aspon jsem to vyplnil kdyz jsem to jednou otevrel v pocitaci.

    Ale jako, zajimalo by me, co je to za chybu a jestli se nekdy zmeni. Protoze, potom to tak zabavny uz neni :-)
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: tim to imo nebude...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: zakladal jsem z mobilu, ale oukej, uz jsem pripsal i adresu :-) uvidime...
    EDASX
    EDASX --- ---
    hmm. driv jsem si teda taky par venue vytvoril a stal se v nich mayorem (hlavne na mensich mestech). ale vzdy jsem teda poctive vyplnil ten popis =))
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    EDASX: 6 dnu za posledni tri tydny :-) uz od druhyho checku ukazuje, ze den do stani mayorem. ale mohlo by to byt taky tim, ze jsem tam asi jedinej, kdo se checkuje (ikdyz, u sebe doma jsem byl mayor fakt skoro hned)
    https://foursquare.com/venue/19011213
    EDASX
    EDASX --- ---
    RUTHLESS: 6. check za poslednich 60 dnu? ukazuje ti appka kolik mas dnu do becoming a mayor? posli url venue
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Tak ja vcera ziskal 6. check a porad nejsem mayor. Fak to nechapu :-) A taky se mi neobnovujou statistiky (kolikrat jsem kde byl, kolik jsem navstivil pubu, cafe, baru...) je to nejaky zvlastni.
    EDASX
    EDASX --- ---
    hele ja sem dospel k nasledujicimu. pokud se nekdo stane mayorem, nemuze dalsich 24h o mayorship prijit. =)
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    HORKY_KAFE: Podľa stats mám za posledný mesiac 5 checkinov, mayor má podľa stránky iba 2.
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    S7ANLEY: a kolik check-ins tam má současný mayor?
    rozhoduje počet check-inů v různých dnech (tj. lepší je check in v pondělí a v neděli, než dvakrát ve středu) v posledních 60 dnech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam