• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    Venované užívateľom využívajúcich čím ďalej sa rozvijajúcej služby foursquare. Pre viac info www.foursquare.com
    rozbalit záhlaví
    XSI
    XSI --- ---
    RUTHLESS: Dostaneš se na https://foursquare.com/admin/ ?
    Pokud ano, tak to jenom překopali oproti tomu, na co jsi byl zvyklý...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Cus, je mozny, ze mi byl odebran satus "superuser"? nejak uz nemuzu to, co jsem mohl driv...? a to jsem nebyl nijak neaktivni a staral jsem se o to pomerne casto a radne.
    EDASX
    EDASX --- ---
    zmen si heslo a koukni do nastaveni na webu, jaky aplikace si povolil a zakazal
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jo pres web uplne v pohode...
    EDASX
    EDASX --- ---
    asi spatnej mail nebo heslo, pres web se urcite prihlasit jde? .)
    CASTER
    CASTER --- ---
    HAVANA: urcite to nenatahalo zalohu z google account? kazdopadne bych to zkusil jako prvni vec.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    CASTER: je to nova instalace na cisty romce...
    CASTER
    CASTER --- ---
    HAVANA: jestli je to android tak zkus vymazat data a cache aplikace (nekde v settings / applications najit 4square a pak tam bude mit na to tlacitka.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    dobra rada nad zlato :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    HAVANA: kup si iphona! :-)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    po preinstalaci telefonu mi nejde se prihlasit do 4sq. porad to pise loginng in a nic..kdyz sem zalozil novej acc a prihlasil se a odhlasil se tak to de...nevite cim to muze bejt, jak se to da fixnout?

    (heslo pisu spravne, nejde se zalogovat ani pres mail, ani pres cislo, ani pres fb)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Nicmene jsem asi pred tydnem a neco hlasil ruzne merge, close, upravy polohy kolem novodvorsky a koukam ze krome tech merge asi nic ...
    CASTER
    CASTER --- ---
    EDASX: aha, takze z mobilu uz dupe nehlasit (tam nejde vybrat tu druhou)
    EDASX
    EDASX --- ---
    merge = mergovani dvou jasne danejch veci
    dupe = jen oznaceni neceho co by mohlo byt dupe...
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: merge je mergovani, dupe jsou veci co lidi flagnou jako dupe, ovsem nemas k tomu tu druhou... a ten proces tam pri tom, je takovej trosku voserovitej...
    CASTER
    CASTER --- ---
    EDASX: jakej je rozdil mezi merge a dupe queue? a proc se tou druhou nezabyvaji? :)
    EDASX
    EDASX --- ---
    GOSHEWAN: no jo ten flow tam neni moc dobrej...
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    EDASX: Praveze ho hlasim a stve me, ze se to nehybe. To je jeden z duvodu, proc jsem zadal o SU.
    EDASX
    EDASX --- ---
    GOSHEWAN: no merge queue je treba skoro porad prazdna, dupe queue je plna mrdek, tim se nikdo nezabejva moc... bordel muzes hlasit i jako nesucko... =)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    EDASX: Jasne, to me mohlo napadnout. Co se tyce poctu SUcek, tak stale vidim bordel vsude kam se podivam, takze jich je bud malo a nebo se flakaji [:
    EDASX
    EDASX --- ---
    CASTER: tohle je cista spekulace, ale pocitam, ze tech requestu dostavaj tuny, takze to resi nejakej robot na zacatku a prihodi ti skore... a treba nepropojeni s twt a mas skore dole, not friends dole, zadnej checkin dole, malo aktivni, cerstvej ucet,..... =) protoze finalni SU uz prideluje nekdo rucne... konec spekulaci...

    ja tam posledne u endorse videl, ze mam zadat twitter name toho koho endorsuju.

    mam kazdopadne pocit, ze ted je v cesku SUcek jak sracek. =)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam