• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EGOfoursquare - check-in, badges, friends etc.
    CASTER
    CASTER --- ---
    RUTHLESS: a pouzival si ho nebo ti ho vzali pro neaktivitu?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CASTER: hele, prijde mi, ze se jim to sere. mne treba SU sebrali uplne... coz nechapu. zatim jsem o to nebojoval, ale jak nebudu mit co na praci, vrhnu se do nich :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    Hm tak s tou editaci to mam tak, ze u nekterych venues edit link vidim, u jinych ne. Asi nejaky lock.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    CASTER: co se tyce pravidel pro prahu, ano. je to na superuser foru... procti a uvidis :-)
    CASTER
    CASTER --- ---
    aha tak odpovim si na vetsinu sam http://wiki.checkni.se/index.php?title=Foursquare:Jak_pojmenov%C3%A1vat_a_za%C5%99azovat_venues

    ale co sem zatim docetl tak editovat bych mel primo, akorat to nevidim
    CASTER
    CASTER --- ---
    Tak mi konecne hodili to SU1. Mam par otazek.
    - zda se mi to, nebo nemuzu furt editovat venues, ale jen delat suggesty a schvalovat (cizi?) suggesty?
    - jsou pro Prahu nejaky ustaleny pravidla jak vyplnovat mesto (Praha/Praha X/Prague/Prague X?) a State? Pripadne Crossstreet?
    - nejake forum pro ceske SU?
    APIN
    APIN --- ---
    Foursquare má 3 miliardy check-inů, investici ale shání marně | Tyinternety.cz
    http://www.tyinternety.cz/novinky/foursquare-ma-3-miliardy-check-inu-investici-ale-shani-marne-8198
    XSI
    XSI --- ---
    RUTHLESS: To je divný. A když se podíváš do profilu - mezi Badges a History napravo to píše superuser level, pokud jsi SU. Ani tam nic?
    Popravdě jsem ještě neslyšela o tom že by někomu odebrali SU.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    XSI: hazi me to na domovskou...
    XSI
    XSI --- ---
    RUTHLESS: Dostaneš se na https://foursquare.com/admin/ ?
    Pokud ano, tak to jenom překopali oproti tomu, na co jsi byl zvyklý...
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Cus, je mozny, ze mi byl odebran satus "superuser"? nejak uz nemuzu to, co jsem mohl driv...? a to jsem nebyl nijak neaktivni a staral jsem se o to pomerne casto a radne.
    EDASX
    EDASX --- ---
    zmen si heslo a koukni do nastaveni na webu, jaky aplikace si povolil a zakazal
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jo pres web uplne v pohode...
    EDASX
    EDASX --- ---
    asi spatnej mail nebo heslo, pres web se urcite prihlasit jde? .)
    CASTER
    CASTER --- ---
    HAVANA: urcite to nenatahalo zalohu z google account? kazdopadne bych to zkusil jako prvni vec.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    CASTER: je to nova instalace na cisty romce...
    CASTER
    CASTER --- ---
    HAVANA: jestli je to android tak zkus vymazat data a cache aplikace (nekde v settings / applications najit 4square a pak tam bude mit na to tlacitka.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    dobra rada nad zlato :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    HAVANA: kup si iphona! :-)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    po preinstalaci telefonu mi nejde se prihlasit do 4sq. porad to pise loginng in a nic..kdyz sem zalozil novej acc a prihlasil se a odhlasil se tak to de...nevite cim to muze bejt, jak se to da fixnout?

    (heslo pisu spravne, nejde se zalogovat ani pres mail, ani pres cislo, ani pres fb)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam