• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    HAC
    HAC --- ---
    EETEE: Od kdy maji uklizecky uniformy?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    EETEE: pockej az bude genevieve online, a pak se domluvime na novinkach... :-)
    EETEE
    EETEE --- ---
    PYVERRN: No proto! Už mi neber moje uniformy! ;-) Původní záměr byl jakákoliv uniforma od vojáka po uklízečku!
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    Levi, tohle mi nedělej, já se nemůžu v práci tak nahlas tlemit :o))))
    LEVI
    LEVI --- ---
    HAC: mam sve metody, jak se vyporadat i s kvalitnimi ;-)
    HAC
    HAC --- ---
    LEVI: Prehledl jsi slovo"kvalitni" ja si samozrejme moc dobre pamatuji jak to dopadadlo, kdyz se na tebe aplikuji nekvalitni pouta a proto bych nechtel tu chybu opakovat. Zvlaste kdyz by to melo tak straslive nasledky jako tva ucast na uniform party.
    LEVI
    LEVI --- ---
    PYVERRN: Vyborne, tak to zari by sedelo i s proklamovanou upoutavkou :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PYVERRN: tusim ze zari je neobsazene (rijen a listopad ano, organizatori maji narozeniny a povybirali si sva temata... :-D )
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    LEVI: OK... cervenec party asi nebudou (pres leto asi ne, ale podle zajmu se uvidi..)

    ale zarezervujeme ti jiny termin... :-D
    LEVI
    LEVI --- ---
    PYVERRN: nacvicino uz neco mam, nebude to stripper copuv prvni pripad, ale je treba vyrysovat a na to jsou dva mesice malo. Navic v cervnu je zkouskovy a stripper cop potrebuje pohnout trochu se skolou, aby jednou dostal to teply misto v kancelari, co o nem vzdycky snil ;-)
    Takze cervenec nejdriv. Jdu si koupit karnitin :-D


    HAC: Pche. Jak jiz zjistili na me narozeninove party, pouta jsou neco, co ME nezastavi :-)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    HAC: Nebo rovnou pozvat nějakou slečnu, co se z uniformy svlékne bez keců ;o)
    HAC
    HAC --- ---
    PYVERRN: ja bych to nevidel s uniform party tak tragicky. Jen budeme muset Pyverrne opatrit nejaka kvalitni pouta, pripoutat Leviho pred party k nejake masivni zazdene trubce nekde ve sklepe a pak byt strasne "prekvapeny a smutny" ze Levi na party neprisel. A tudis teda na ten amaterskej striptiz vylosovat nejakou slecnu. :-)))
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    LEVI: OK, beru zpet, uniformovana party bude, ale slibujes ze za stripper copa fakt pujdes? :-D mame zlaty hreb vecera panove a damy... :-D

    lol, jsem malem spadl ze zidle... :-)

    cili, Levi, jdes do toho? a budou ti stacit dva mesice na nacviceni, v tomhle pripade jsem ti ochoten tu party udelat hned jako dalsi... :D
    LEVI
    LEVI --- ---
    XTREE: jasne a jeste tu mam misto na grilovane kure a basu lahvacu ;-)
    XTREE
    XTREE --- ---
    LEVI: mohu si k vam odlozit sve boa ?
    LEVI
    LEVI --- ---
    Prazsti obcane trpi pod nadvladou zlocinu.
    Predaci mafianskych klanu si na radnici podavaji dvere.
    V centru valci negri s Bulhary a Albanci o nadvladu nad drogovym trhem.
    Verejne zakazky jsou nepruhledne, zastupitelstva zkorumpovane a na ulicich se strili.

    Je jen jediny muz, ktery tomu dokaze udelat pritrz.
    Jde proti zlocincum i proti svym nadrizenym.
    Jedina pravidla, ktera uznava, jsou ta, ktera pise on.
    Ma sve poslani a nezastavi se, dokud spravedlnost nezvitezi.


    STRIPPER COP!

    (this fall at your costume party...)
    XTREE
    XTREE --- ---
    PYVERRN: :-D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    skrtam uniformy ze zahlavi... uniformy jsou vlastne zabanovane tema ktere nikdo nikdy nesmi udelat... mozna prejmenuju klub na PTP krome uniforem....
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    au au au
    LEVI
    LEVI --- ---
    SIHAJA: Mesic neni mnoho casu... a amatersky striptyz si naopak setrim, az bude tema uniformy :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam