• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    Spriznena (vlastne stejna) stranka na fb:
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106853396032726

    Proběhlé párty včetně fotek jsou na nástěnce
    rozbalit záhlaví
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PERTAKOIN: u nas to nefunguje (velka firma, v tom mnozstve zamestnancov by to bol fakt napor na uz tak pretazene HR a financne), ale zato byva vyplata pred 10. v mesiaci, podla toho jak na financnom stihnu uzavierku... :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PERTAKOIN: v molochu jakým je česká televize je taková věc na dlouhá řešení
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    U nás nikdy nebyl problém se zálohama a nízkejma bezplatnejma zaměstnaneckejma půjčkama... Teda pokud nešlo o někoho vyloženě problémovýho. To jinde nefunguje? Nemám zkušenost z moc jiných firem, tak jsem zvědavá...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PYVERRN: to by bylo více než žádoucí :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    SHAMPOO: jj, to jsem taky resil pujckou... :-) priste to zkusime posunout o tyden... :-)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    ach jo, proč jsou ty akce vždycky před výplatou
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    Zkusím dorazit i kdyby to mělo být bez kostýmu když nebudu stíhat, abych aspoň zvedla počty :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    PERTAKOIN: na nastenku jsem hodil odkaz na udalost... ale jinak tady

    [ Děvky a faráři / partyparty / 7.5.2010 / CR - Praha - http://www.greenz.cz ]

    diky moc, chceme alespon tusit kolik nas tam bude... vcera jsem byl mirne nervozni, kdyz se prihlasili 4 lidi, precijen, clovek pak ma strach, jestli vubec ma zamluvit a zavrit hospu... :-D
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    PYVERRN: Nevšimla jsem si že se máme někde hlásit... Kde? Jenže já to stejně pořád nevím jistě, snad jo...
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    ale no tak, lidi, nahlaste se na akci... :-) chtel bych takove nejake potvrzeni, kolik nas bude, at to nahlasim obsluze... diky..

    a ano, vim ze se vas hodne vyjadrilo v ankete, ale toto je takova finalka... :-D
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    To se zase prohnu. Pitelný pivo je tam jen ten Hoegaarden:-/ Ale jinak místo vypadá simpaticky:-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Navíc je to ve sklepě, takže můžeme dělat kravál....
    Obsluha se jmenuje Lukáš, je to majitel, je pro každou hloupost, bude mít kostým a byl nadšený, když jsem se ho ptala, jestli by mu nevadila zvrhlá akcička...
    Nejdýl, co jsem tam kdy byla, bylo do šesti do rána, takže Fio, neboj se :-)
    Navíc budeme mít zamluvenou celou hospodu, vůbec s tím nebyl problém. Další věc je, že zadní část hospody bude nekuřácká, bar bude kuřácký.

    Ještě nějaké požadavky? pokud ano, sem s nimi, dojednám to :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    SHAMPOO: taky mi prisli rozumni... ceny slusne, slusna nabidka, neni to nikde daleko a alespon zase zkusime neco noveho... dokud nebude otevreno L8 :-)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    Super, nemají předražený víno, paráda, těším se :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    Děkujeme Klair za zamluvení restaurace, jelikož bylo dost námitek na téma Dobrého Dnu, Klair nám dohodila Greenz... restaurant bude jen pro nás, obsluha prý také v kostýmech....

    Čili se na všechny těšíme.

    PS: Greenz je jen kousicek od namesti Jiriho z Podebrad, cili dostupnost nebude o nic horsi.... :-)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Budete muset pařit dlouho do noci... v pátek jsem v práci a dorazím, až mě pustí
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    PYVERRN: narychlo ne.... už se to může řešit měsíc, že jo :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLAIR: mas narychlo nejaky napad, kde jinde by se nas ujali? :-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Prosím vás, kde bude v pátek ta party?
    Zas v dobrém dnu?

    Já jen, že posledně jsem tam za hloupé čínské jídlo platila 150 a už se mi to moc nelíbí....
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    HAC: úmyslné epileptické záchvaty?
    HAC
    HAC --- ---
    MYS_USATA: Co to je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam