• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    EETEE: A to jsou na nástěnce u tří party fotky ode mně :)))
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    EETEE: neznas pravidlo "co si nepamatuju, to se nestalo?"
    EETEE
    EETEE --- ---
    PYVERRN: To že neni na fotce ještě neznamená že nebyl... ;-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    FOSSY: OK, tak fajn, prerazuju te do jine skupiny... coz nic nemeni na tom ze tech, kterym se to nelibi je malo a mnoha lidem se to naopak libi,. coz mi staci. Anketu jsem tudiz uzavrel a nehodlam to nadale resit...
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    PYVERRN: Bohy jsme prošvihl kvůli jiné akci. Mafia, ano, tam jsem se jen stavil protože tak většina lidí seděla u stolu a hrála karty - nuda. Uniformy, Faráři a Děvky, Hawai, Padouch nebo Hrdina - byl jsem na party vždycky pěkných pár hodin. Jo, jsem na málo fotkách, pravda. Takže ano, pleteš se.
    A ti, kdo měli něco proti, se ozvali na tvojí výzvu, tak jim to nevyčítej :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    FOSSY: za posledniho pul roku jsi se na jedne chvili stavil nekdy kolem pulnoci na cca pul hodiny... nebo se pletu? naschval jsem si prosel i fotky a na tech nikde nejsi...

    Anketu jsem smazal protoze na vas nemam naladu. Kdo chce remcat, at si udela svoji party. Akce jednou byla vyhlasena a bude to tak. A protoze mam vazne spatnou naladu tak timto koncim veskere debaty na podobne tema...
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    PYVERRN: Páni, člověk vynechá jednu party a je z něj kategorie "nechodí, nepamatuju si"...
    Asi v zájmu objektivity anketa zmizela, že?

    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    jinak ad anketa - proti byli:

    z tech co chodi:
    KLAIR, LIMONADA
    chodi obcas:
    CERNY_KOCOUR, CHARLEZ, XTREE
    dlouho jsem nevidel, nepamatuji si nebo nechodi
    FOLCWINE, FOSSY, MIFKAL, REINITA, TARI

    jiste vsichni chapete, ze party se nemusi libit vsem... komu se to nelibi, navrhuji at si usporada vlastni... tema plati
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    vecer zkusim domluvit L8, videl bych to na nekuracke do pulnoci... :-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Pyžama? To zní tak mile praštěně a domácky, radši přijdu v pyžamu než třeba jako mim či učitel. (Pro Bezkrálí znalé: Myslím, že Baron ze Západních vinic potřebuje i spací oděv na příští akci;))
    A jinak jo, asi by se mi nechtělo jít do hospody v tom, v čem normálně spím... Ale pyžamo se jako jednorázový kostým shání asi líp a levněji, než třeba uniforma, ať už člověk nakupuje či šije jednorázově, nebo dorazí nějaké, které už chtěl vyřadit...
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PYVERRN: tovarna je mi putne - co jsem nevidela, to se nestalo znas to :-)...a precitlivela asi jsem, kazdej ma svoje...
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    SAT_ANN: realne to je stejne precitlivelost... nemuze se tomu stat nic horsiho nez v tovarne a skladech.... :-D
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    KEMENTARI: ja mam pyzama ktery pouzivam jako domaci obleceni, proto do toho pujdu...ale naprosto te chapu, do postele to asi uz nevezmu :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KEMENTARI: já mám několik druhů pyžam i nočních košilek, v prádle fakt spát nebudu, pohodlí především :-) a myslím, že když se vypere potom, tak to bude v pohodě :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KEMENTARI: no, to zrovna chapu... mas dost velkou loznici abychom to udelali u tebe doma? :-D

    ne, ja si myslim, ze to pro jeden vecer pyžamo vydrží... kůži si také neměníme... :-)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    Já mám k pyžamové párty jinou osobní výhradu -- pyžamo mám spojené s ložnicí, čistotou a vůní čerstvého povlečení, takže se mi trochu ekluje vzít si ho do hospody... Jasně, že se zase vypere, ale prostě se mi to zdá jako znesvěcení postele.

    (Koukám na to a asi jsem divná; nejen, že jsem podle reakcí tady asi jediná holka, co spí v pyžamu, ale ještě k tomu jsem posedlá hospodyňka. :DD)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    GENEVIEVE:
    PYVERRN:
    tak doprcic mate jasny datum nebo ne? od toho se ta anketa taky odvijela
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    jinak to datum, cos navrhoval, je v pořádku :-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    nech to jen zajima me/nezajima me/je mi to jedno... zbytek je irelevantni, vzhledem k absence data...

    plus urcite nech zobrazeno kdo jak hlasoval, dopredu rikam ze ignoruji jakekoliv hlasovani lidi, kteri se techto akci neucastni.. :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    okej, tak ja to teda predelam, tak mi zahůlasujte prosim jeste jednou, diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam