• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    CHARLEZ: myslím, že kdybys nepobýval delší dobu v té části, kde se kouřilo, nebylo by to tak špatné.

    HARALD: Můžeme udělat kompromis, kouřit do 23:00 a pak to udělat nekuřácké :-D

    Ale vážně. Myslím, že problém by vyřešil vhodný prostor, kde by byly dobře odděleny části pro kuřáky a nekuřáky. Kuřáci, vyhánění po celí večer ven s podniku, se pak mají tendence vztekat a chuť zapálit si uvnitř. Navíc hluk, který kuřáci na ulici vytváří, není úplně dobrý pro chod podniku. Na některé akce by se daly využít podniky s nekuřáckým salonkem, ale musela by být zaručena účast, protože pro 5 lidí nám 25 místný salonek asi nedaj.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    HARALD: k necemu podobnemu se musim pridat ..... tento vikend se L8 zaviral kvuli tomu, ze me zacali bolet plice :(
    HARALD
    HARALD --- ---
    SEBEL, HAC: vzhledem k tomu, že většina party je je v pátek a to mohu v 90% případů přijít ne dřív, než na 23 hodin, tak zrovna pro mě je kouření po 23 hodině, praktikované v L8, důvodem, proč jsem na tematické party přestal chodit.
    HAC
    HAC --- ---
    SKLIVEC: Bezdaci me dost stvou v hromadne doprave, takze todle tema se mi celkem ekluje. Takze jediny pripad kdy bych se tedle party zucastnil by bylo kdyz by to bylo dvoj tema.

    SEBEL: Nekoureni do 23.0 je podleme celkem rozumny kompromis.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Tak k tématu další párty...
    Pyžamo nenosím, pyžamová párty mě neláká, ale když nebude něco lepšího tak přijdu.

    Ke kouření...
    Relativně nemalá část z nás jsou kuřáci. Nekuřáci zkuste pochopit, že svou drogu potřebujeme, ale jsme ochotní se jí vzdát na část večera aby vás neotravovala. Nicméně celej večer chodit kouřit ven kvůli dvou/třem lidem je fakt pruda. Nehledě na to, že noční klid začíná v deset, ale s množstvím vypitého alkoholu se zvedá hluk. Nechci v L8 dělat problém, takže když nekouřit, tak max do 11.
    EETEE
    EETEE --- ---
    LIMONADA: Nevím co Vás napadlo, ale neměla by se ta akce konat v baru Postel? :-)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    noooo, vcera jsme deathjackovi vymysleli jediny zpusob jak lze prijit na pyjamas party, ale bude to zrejme vetsinu lidi pohorsovat=D
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    A to já se zas na pyjamas party těším.o) Ráda bych dorazila.o)
    EETEE
    EETEE --- ---
    SKLIVEC: Jen aby z toho nevznikl "bezpyžamovec" a "domovec"... Ti druzí by zůstali doma, a zbytek by měl nuda párty... ;-)
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Co udělat dvojtématickou párty, třeba pyžama a bezdomovci :)
    Někdo může ve svym kostýmu spojit obě témata dohomady:D
    SKLIVEC
    SKLIVEC --- ---
    Tady je pár fotek z boží párty
    Picasa Web Albums - Viktor Svoboda - Mejdan Bozi
    http://picasaweb.google.com/svoboda.viktor/MejdanBozi?authkey=Gv1sRgCKLg-obh2YSHaQ&feat=directlink
    EETEE
    EETEE --- ---
    FOSSY: Nu, to je mi teda záhada, že na nich nejsi... ;-)
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    EETEE: A to jsou na nástěnce u tří party fotky ode mně :)))
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    EETEE: neznas pravidlo "co si nepamatuju, to se nestalo?"
    EETEE
    EETEE --- ---
    PYVERRN: To že neni na fotce ještě neznamená že nebyl... ;-)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    FOSSY: OK, tak fajn, prerazuju te do jine skupiny... coz nic nemeni na tom ze tech, kterym se to nelibi je malo a mnoha lidem se to naopak libi,. coz mi staci. Anketu jsem tudiz uzavrel a nehodlam to nadale resit...
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    PYVERRN: Bohy jsme prošvihl kvůli jiné akci. Mafia, ano, tam jsem se jen stavil protože tak většina lidí seděla u stolu a hrála karty - nuda. Uniformy, Faráři a Děvky, Hawai, Padouch nebo Hrdina - byl jsem na party vždycky pěkných pár hodin. Jo, jsem na málo fotkách, pravda. Takže ano, pleteš se.
    A ti, kdo měli něco proti, se ozvali na tvojí výzvu, tak jim to nevyčítej :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    FOSSY: za posledniho pul roku jsi se na jedne chvili stavil nekdy kolem pulnoci na cca pul hodiny... nebo se pletu? naschval jsem si prosel i fotky a na tech nikde nejsi...

    Anketu jsem smazal protoze na vas nemam naladu. Kdo chce remcat, at si udela svoji party. Akce jednou byla vyhlasena a bude to tak. A protoze mam vazne spatnou naladu tak timto koncim veskere debaty na podobne tema...
    FOSSY
    FOSSY --- ---
    PYVERRN: Páni, člověk vynechá jednu party a je z něj kategorie "nechodí, nepamatuju si"...
    Asi v zájmu objektivity anketa zmizela, že?

    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    jinak ad anketa - proti byli:

    z tech co chodi:
    KLAIR, LIMONADA
    chodi obcas:
    CERNY_KOCOUR, CHARLEZ, XTREE
    dlouho jsem nevidel, nepamatuji si nebo nechodi
    FOLCWINE, FOSSY, MIFKAL, REINITA, TARI

    jiste vsichni chapete, ze party se nemusi libit vsem... komu se to nelibi, navrhuji at si usporada vlastni... tema plati
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam