• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    SAT_ANN: tak ja to tam mozna zkusim domluvit na ten brezen, to by nemuselo byt spatne... jako takovy pokus....... zatim je tam volno, prostory jsou vhodne... akorat pozvete co nejvic lidi, bo to chce aspon tak 20 lidi... :-)

    jinak plusy
    oddelena kurarna
    velke a prijemne prostory
    rozumne ceny
    zaviracka podle nas
    obsluha znama
    rezervace jen pro nas
    kdyz nas bude dost tak i tepla kuchyne...

    nevyhody:
    kdo nevi, kde to je, tak tam musi byt doveden

    ja jsem v principu klidne pro... :-)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PYVERRN: jojo taky mně to už napadlo, tento prostor asi nemá nevýhod :-)
    SAHIBIUS
    SAHIBIUS --- ---
    coby sam kurak rad obyvajici nezakoureny prostor jsem pro koureni venku, ono to ma hodne co do sebe
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KATERINA: jo, to jo.. nekdy se tam stavim, podminkama mi vyjdou vstric, o tom uz vim...
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    PYVERRN: a výhodou je tam jasné oddělení kuřáckého a nekuřáckého prostoru aj docela mírné ceny
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HARALD: vime to aspon dva mesice predem, s tim se da neco delat...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Atelier je dost dobrý, ale poměrně obsazený
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    jeste me napadl atelier na smichove... je tam oddelena kurarna a bar, kdyz se zavrou ostatni mistnosti, tak je to vlastne takova normalni hospoda....
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLAIR: greenz je jedine misto, ktere me napada take, nicmene ne pro kazdou party je vhodne... a zrovna na pyzama se asi nehodi prilis (otevreno i pro jine, nejen pro nas...)

    budu to muset jeste promyslet....
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    PYVERRN: no, tak zrovna greenz je dost vstřícný, co se týče otevíračky :) konec konců, tam to znáte... (děvky a faráři)

    ty ostatní dvě mají krátkou otevíračku, tak tam asi ne
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KLAIR: radi vezmeme kontakty... nicmene samosebou zalezi na nekolika vecech... pomerne hlavni je zaviracka... oddelene kuracke a nekuracke prostory jsou druha vec, mno a pak veci typu ceny atd, ale hospoda ktera zavira v jednu nema smysl vubec...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    No, já můžu domluvit Greenz, kdyby byl zájem. A nebo v bývalé restauraci Dobrý den je teď restaurace Centimetr, nepřijde mi špatná... případně, pokud by byl zájem, tak se můžu zas podívat po dalších kontaktech... Jen teď z hlavy mne napadá restaurace Kopyto v Bořivojově ulici na Žižkově. Nově zrekonstruované a vypadá to tam moc hezky. Majitel se jmenuje Protiva a navzdory jménu je moc milej :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    GENEVIEVE: Právě že možnost v L8 chodit do dvora už není, poté co se tam dělal hluk (upozorňuji, že tam chodili i nekuřáci). Před barákem je to jakbysmet, když se tam hlučí, L8 dostane sprdunk. V DJC se chodilo na chodbu a problém sem s tím neměl.
    Můžeme zkusit jako variantu U Slovanské lípy, je tam salonek a kouřit se dá v lokále. Dělal jsem tam narozeniny a zálohu po mě nechtěli, salonek se příliš nevyužívá. Nicméně na pižam párty se podle mě moc nehodí a končí v jedenáct.
    ve skutečnosti neznám snad žádnej podnik, kdy by měli otvíračku do pěti a nekuřáckej salonek.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    SEBEL: a to je přesně to. Asi před rokem jsem chtěla nějaký tématický podnik na Hawai párty. Všude chtěli zálohu kolem 25 tisíc, někdy vratnou, někdy nevratnou s tím, že se útrata od toho odečte. Což je peklo pro nás všechny a s tím, že někdo řekne, že přijde a potom nepřijde (což nevyčítám, co já vím, co lidem do toho vleze, mě se tot aky stává), tak na to nikdo nevsadí.
    A podniky, kde nás vezmou bez jistoty určeného počtu a bez zálohy je opravdu minimum. V L8 je možnost chodit ven do dvora nebo na chodbu, pokud se nemýlím.

    Víte co, mě osobně je to jedno, doma podkuřují rodiče, takže já jsem zvyklá, ale je pravda, že nejsem nadšená, když přijdu domů a smrdím jako továrna a musím dát všechno komplet vyprat. Chápu kuřáky, že je to taky moc nebaví, ale v tomhle stojím na straně nekuřáků. Vy můžete jít ven a zapálit si venku, být tam tu minutku, dvě, tři a potom jít zase dovnitř. Ale těžko nekuřák půjde ven, vezme si vzduch do zásoby a pak zase půjde zpátky pařit.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    CHARLEZ: myslím, že kdybys nepobýval delší dobu v té části, kde se kouřilo, nebylo by to tak špatné.

    HARALD: Můžeme udělat kompromis, kouřit do 23:00 a pak to udělat nekuřácké :-D

    Ale vážně. Myslím, že problém by vyřešil vhodný prostor, kde by byly dobře odděleny části pro kuřáky a nekuřáky. Kuřáci, vyhánění po celí večer ven s podniku, se pak mají tendence vztekat a chuť zapálit si uvnitř. Navíc hluk, který kuřáci na ulici vytváří, není úplně dobrý pro chod podniku. Na některé akce by se daly využít podniky s nekuřáckým salonkem, ale musela by být zaručena účast, protože pro 5 lidí nám 25 místný salonek asi nedaj.
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    HARALD: k necemu podobnemu se musim pridat ..... tento vikend se L8 zaviral kvuli tomu, ze me zacali bolet plice :(
    HARALD
    HARALD --- ---
    SEBEL, HAC: vzhledem k tomu, že většina party je je v pátek a to mohu v 90% případů přijít ne dřív, než na 23 hodin, tak zrovna pro mě je kouření po 23 hodině, praktikované v L8, důvodem, proč jsem na tematické party přestal chodit.
    HAC
    HAC --- ---
    SKLIVEC: Bezdaci me dost stvou v hromadne doprave, takze todle tema se mi celkem ekluje. Takze jediny pripad kdy bych se tedle party zucastnil by bylo kdyz by to bylo dvoj tema.

    SEBEL: Nekoureni do 23.0 je podleme celkem rozumny kompromis.
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Tak k tématu další párty...
    Pyžamo nenosím, pyžamová párty mě neláká, ale když nebude něco lepšího tak přijdu.

    Ke kouření...
    Relativně nemalá část z nás jsou kuřáci. Nekuřáci zkuste pochopit, že svou drogu potřebujeme, ale jsme ochotní se jí vzdát na část večera aby vás neotravovala. Nicméně celej večer chodit kouřit ven kvůli dvou/třem lidem je fakt pruda. Nehledě na to, že noční klid začíná v deset, ale s množstvím vypitého alkoholu se zvedá hluk. Nechci v L8 dělat problém, takže když nekouřit, tak max do 11.
    EETEE
    EETEE --- ---
    LIMONADA: Nevím co Vás napadlo, ale neměla by se ta akce konat v baru Postel? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam