• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    FIONOR: ... nebo dokud nevyběhnou psi.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    To je fakt? V čem spaly takové dcery měšťanstva?
    Vyřešení této otázyk by mi značně objasnilo kavalírské šplhání do oken po vzrostlém břečťanu nebo zpěv pod okny, dokud se dáma nevykloní. :) Oh, fantazie, ty mocná čarodějko!
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Hmmm... myslím že pyžamovou párty využiju na vytvoření vhodného pyžama na larpy :-) Stejně nějaké potřebuju...

    Takže... nějaké středověké pyžamo, je co? Spodnička? Taková ta dolní vrstva oblečení?
    Čepice na spaní?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Mě tam nikdy nikdo neobtěžoval.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KEMENTARI: musim potvrdit ze je tam bezpecno jako kdekoli jinde, takze nutnost mit doprovod je stejna jako kdekoli jinde po praze. to uz zalezi na cloveku=D
    ja peprovy sprej nosim furt hele;)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    PYVERRN: Odpověď beru, ale bát se kvůli tomu nepřestanu. :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KEMENTARI: ja osobne jsem tam v noci vcelku ani nikoho nepotkal... a neslysel jsem ze by byly nekdy nejake problemy a to tam probihaji akce jiz vice nezli rok a slecny tam chodi sami neustale... cili bych rekl ze to bude nejaka osobni fobie (napriklad okoli L8 mi prijde mnohem nebezpecnejsi, ale stejne tak okoli hlavniho nadrazi nebo se to da rict o vcelku jakekoliv mestske casti...)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    PYVERRN: Ja se na party nechystam, ale dovoluji si na okraj poznamenat, ze v techto mistech v okoli Smichace se sama v noci dost bojim, takze na metro by mely slecny radeji vyrazet po skupinkach...
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    tak, pratele, uz mame i misto... tentokrate vse probehne v jednom soukromem klubu na smichove s nazvem "Atelier"... je to cca 3 minuty cesty od smichovskeho nadrazi. Jedinym minusem je, ze nesmime zverejnit adresu, proto tem kteri budou prihlaseni pred akci posleme adresu, pripadne je odnaviguji po telefonu. Jinak to ma same plusy, oddeleny kuracky i nekuracky prostor, velmi dobre prostory, oteviracka dle nas, kuchyne, dobre ceny, prijemna obsluha.... teplo, dokonce i postel se tam najde... :-)

    jo a mimojine si tam muzeme promitat vecernicky... :-)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    PYVERRN: Včera v noci když jsem odvirovával počítač, mě to taky napadlo :-D
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GENEVIEVE: jj, nocna doprava v pohode

    PYVERRN: ja som za, atelier je skvely priestor :)
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    smarjaaaaa=D PTP v klubu, to chybelo=D
    (ale jako jo, tam je to proste vyresene skvele)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    mno, je to kousicek od smichovskeho nadrazi, plus za chvilku se da dojit na andel... takze docela pohoda, rekl bych...

    a ze jste fantasaci, povetsinou, tak bych vam ani nezaviral uchylne prostory... :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nemám námitek, ale budu asi muset být dovedena :-)
    a jak tam jezdí noční MHD?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    SAT_ANN: tak ja to tam mozna zkusim domluvit na ten brezen, to by nemuselo byt spatne... jako takovy pokus....... zatim je tam volno, prostory jsou vhodne... akorat pozvete co nejvic lidi, bo to chce aspon tak 20 lidi... :-)

    jinak plusy
    oddelena kurarna
    velke a prijemne prostory
    rozumne ceny
    zaviracka podle nas
    obsluha znama
    rezervace jen pro nas
    kdyz nas bude dost tak i tepla kuchyne...

    nevyhody:
    kdo nevi, kde to je, tak tam musi byt doveden

    ja jsem v principu klidne pro... :-)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PYVERRN: jojo taky mně to už napadlo, tento prostor asi nemá nevýhod :-)
    SAHIBIUS
    SAHIBIUS --- ---
    coby sam kurak rad obyvajici nezakoureny prostor jsem pro koureni venku, ono to ma hodne co do sebe
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KATERINA: jo, to jo.. nekdy se tam stavim, podminkama mi vyjdou vstric, o tom uz vim...
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    PYVERRN: a výhodou je tam jasné oddělení kuřáckého a nekuřáckého prostoru aj docela mírné ceny
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HARALD: vime to aspon dva mesice predem, s tim se da neco delat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam