• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    PYVERRN: Kdyz clovek prednasi na starconu nemuze soucasne chlastat na ptp...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: tentokrat to bol fakt zly termin - DIcko a Starcon - a naviac to zapadlo, jak sa o tom mesiac nehovorilo, tak i ja som na to zabudla a to som tam chela prist...
    HARALD
    HARALD --- ---
    PYVERRN: Týden před koncem Di je špatný termín. :-(
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    diky tem par, kteri dorazili, nicmene me to dnes omrzelo presprilis. Dekuji vsem za prizen, lec dalsi party nechci organizovat... jestlize se do toho nekomu chce, rad mu predam podstatne informace o klubech a kontakty, sam do toho jiz zapal nemam...

    netvrdim, ze v budoucnu jeste neco nezorganizuji, ale kdyztak to bude neco soukromnejsiho, nebo nejaka narozeninovka...

    konec sdeleni...
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Ahoj lidi, sháním šatky-charlestonky, nejlépe dvoje, jedny tak 38 a drhý 40-42, neměl byste někdo na zapůjčení, odměna jistá. díky za tipy, prosím do pošty
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KEMENTARI: Okolí Aťasu je zcela bezpečné.o) Vím to, v noci se tam pohybuji pravidelně.o)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    KEMENTARI: za sebe můžu potvrdit že je to tam v noci úplně mrtvý...nepotkáš opilce, natož bezďáka nebo ukčko...mám na tohle docela oko, bydlela jsem na palmovce :-D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    samosebou, nocni kosile a kosilky take povoleny... :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    pod tím neměly nic a ta košile byla obvykle z tenké bavlny, která bývá průsvitná. Lepší? :-D
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Gen: nuda!
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Nebo matka :-) případně otec s mečem :-D
    ale spaly v dlouhé košili a v čepečku :)
    SHAIKA
    SHAIKA --- ---
    FIONOR: ... nebo dokud nevyběhnou psi.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    To je fakt? V čem spaly takové dcery měšťanstva?
    Vyřešení této otázyk by mi značně objasnilo kavalírské šplhání do oken po vzrostlém břečťanu nebo zpěv pod okny, dokud se dáma nevykloní. :) Oh, fantazie, ty mocná čarodějko!
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Hmmm... myslím že pyžamovou párty využiju na vytvoření vhodného pyžama na larpy :-) Stejně nějaké potřebuju...

    Takže... nějaké středověké pyžamo, je co? Spodnička? Taková ta dolní vrstva oblečení?
    Čepice na spaní?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Mě tam nikdy nikdo neobtěžoval.
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KEMENTARI: musim potvrdit ze je tam bezpecno jako kdekoli jinde, takze nutnost mit doprovod je stejna jako kdekoli jinde po praze. to uz zalezi na cloveku=D
    ja peprovy sprej nosim furt hele;)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    PYVERRN: Odpověď beru, ale bát se kvůli tomu nepřestanu. :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    KEMENTARI: ja osobne jsem tam v noci vcelku ani nikoho nepotkal... a neslysel jsem ze by byly nekdy nejake problemy a to tam probihaji akce jiz vice nezli rok a slecny tam chodi sami neustale... cili bych rekl ze to bude nejaka osobni fobie (napriklad okoli L8 mi prijde mnohem nebezpecnejsi, ale stejne tak okoli hlavniho nadrazi nebo se to da rict o vcelku jakekoliv mestske casti...)
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    PYVERRN: Ja se na party nechystam, ale dovoluji si na okraj poznamenat, ze v techto mistech v okoli Smichace se sama v noci dost bojim, takze na metro by mely slecny radeji vyrazet po skupinkach...
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    tak, pratele, uz mame i misto... tentokrate vse probehne v jednom soukromem klubu na smichove s nazvem "Atelier"... je to cca 3 minuty cesty od smichovskeho nadrazi. Jedinym minusem je, ze nesmime zverejnit adresu, proto tem kteri budou prihlaseni pred akci posleme adresu, pripadne je odnaviguji po telefonu. Jinak to ma same plusy, oddeleny kuracky i nekuracky prostor, velmi dobre prostory, oteviracka dle nas, kuchyne, dobre ceny, prijemna obsluha.... teplo, dokonce i postel se tam najde... :-)

    jo a mimojine si tam muzeme promitat vecernicky... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam