• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PYVERRNPražské Tématické Párty (PTP)
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    PYVERRN: uz mas zlato v prasku?
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    jo, kamarade, veda je boj... mozna mam, pravda, pro tebe par nepochopitelnych zvyku, ale to vis, nejdu moc mezi lidi... holt, veda je mou milenkou i praci... NE, NEJSEM SILENY!!! co to sakra meles? a ne, neptej se k cemu potrebuju 57 kocek a velkej cednik. Na letosnim sympoziu vynalezcu jim ukazu, zac je toho loket.. ja jim vsem UKAZU!!!
    dale je rozhovor trochu nejasny...

    tak jsem se po domluve s par lidmi rozhodl udelat dalsi PTP... koho by to zajimalo, tak jiste z predchoziho textu uhodne, oc pujde...
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Avízoval jsem, že pravděpodobně nedorazím dost dopředu.
    Nicméně vím o několika lidech co jít chtěli, ale nemohli kvůli DI. Já jsem si ještě ráno říkal, že se tam stavím, ale prostě to nevyšlo. A ano hodně mě mrzí, že se nezaplatil provoz :-/
    MICHAEL
    MICHAEL --- ---
    Pracovně jsem prodával knížky na StarConu.
    Navíc jsem si myslel, že to mám zakliklé a Nyx to na mě v daný den vyplivne, ale nestalo se... I kdybych to ale věděl, asi bych o pátečním večeru nestih dvě akce.
    On ten prodej docela vytěžuje...

    Ale jinak mě to mrzí, zrovna tohle mohla být docela pěkná párty... :)
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    HAC: Haci, ty jsi jedna z mala svetlych vyjimek....
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    neni to DIckem, je to lidma, ze se prihlasi a pak si to rozmysli behem poslednich dvou dnu a narychlo se odhlasi nebo ani to ne, jen neprijdou,... a kdyz toto udelaji i ti lide, kteri si tuhle party kostymove vymysleli, tak uz na to vazne seru....

    a nikdo nemuze hrou omlouvat nedostatek sveho slusneho vychovani, tech kteri hraji DI a byli schopni alespon napsat ze nemohou, je minimum... jen je mi lito, ze to bylo u nenufer v atelieru, cimz se ji nezaplatil ani provoz...

    plus dalsi vec.... jestlize se dela akce, kam mam jit a pak to odvolam kvuli jine akci.... ukazuji tim jasne preference a to, ze seru na to, ze nekdo ma s necim nejakou praci a organizaci... kdo je tady nesvepravny, je omluven, zbytek si snad uvedomuje, ze kdyz lidi neprijdou, jini lide z toho maji treba i problemy...
    HAC
    HAC --- ---
    Ja jsem byl bohuzel vazan DI povinostmi do pozdnich hodin. A pak jsi mi napsal sam Pyverne, ze to asi nema smisl abych se vydaval za vami.
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    MARA_JADE: na di událost jsem "musela", nenapadlo mě, že bude trvat tak dlouho. Bylo v plánu jít odtamtud na pyjama party. Měla jsem tam ale mžitky před očima a vůbec mi tam bylo nedobře, proto jsem jela domů. Po tom, kam vyjela rtuť jsem seznala, že byl dobrý nápad na party nejít...
    MARA_JADE
    MARA_JADE --- ---
    KATERINA: takže jsi se radši účastnila daleko zábavnější společenské události? :-)
    KATERINA
    KATERINA --- ---
    PYVERRN: mrzí mě to, ještě odpoledne jsem chtěla přijít, ale večer mi pak bylo nedobře a teploměr neukázal milé číslo :(
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    PYVERRN: ona i všeobecná nevole k tématu byla mnohými inzerována dlouho dopředu
    CHARLEZ
    CHARLEZ --- ---
    PYVERRN: Kdyz clovek prednasi na starconu nemuze soucasne chlastat na ptp...
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    PYVERRN: tentokrat to bol fakt zly termin - DIcko a Starcon - a naviac to zapadlo, jak sa o tom mesiac nehovorilo, tak i ja som na to zabudla a to som tam chela prist...
    HARALD
    HARALD --- ---
    PYVERRN: Týden před koncem Di je špatný termín. :-(
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    diky tem par, kteri dorazili, nicmene me to dnes omrzelo presprilis. Dekuji vsem za prizen, lec dalsi party nechci organizovat... jestlize se do toho nekomu chce, rad mu predam podstatne informace o klubech a kontakty, sam do toho jiz zapal nemam...

    netvrdim, ze v budoucnu jeste neco nezorganizuji, ale kdyztak to bude neco soukromnejsiho, nebo nejaka narozeninovka...

    konec sdeleni...
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Ahoj lidi, sháním šatky-charlestonky, nejlépe dvoje, jedny tak 38 a drhý 40-42, neměl byste někdo na zapůjčení, odměna jistá. díky za tipy, prosím do pošty
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    KEMENTARI: Okolí Aťasu je zcela bezpečné.o) Vím to, v noci se tam pohybuji pravidelně.o)
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    KEMENTARI: za sebe můžu potvrdit že je to tam v noci úplně mrtvý...nepotkáš opilce, natož bezďáka nebo ukčko...mám na tohle docela oko, bydlela jsem na palmovce :-D
    PYVERRN
    PYVERRN --- ---
    samosebou, nocni kosile a kosilky take povoleny... :-)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    pod tím neměly nic a ta košile byla obvykle z tenké bavlny, která bývá průsvitná. Lepší? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam