• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MADMERTIGANPohlednice ze starodávnejch časů
    Pohlednice nejen krásek, nejen fotografie, colorované, zvláštnosti, vtipné, domácí i cizokrajné...
    rozbalit záhlaví
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    Ráda bych vás pozvala do příbuzného klubu [ Postcrossing ]
    RERA
    RERA --- ---
    RERA
    RERA --- ---
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    SWT
    SWT --- ---
    Po předcích jsem nabyl několik krabic s pohlednicemi z celého světa (od Japonska po ČR), od let ca. 1880 po současnost, hledám někoho, kdo by to byl schopen roztřídit na cenné/bezcenné - víte o někom seriózním?
    UTRZENA_LANOWKA
    UTRZENA_LANOWKA --- ---
    ZASTERKA: podle mě zatím ne, jsou dost mladý, počkej 30 let, naberou hodnotu...
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    ZASTERKA: tak to fakt netucha
    ZASTERKA
    ZASTERKA --- ---
    mohou mít pohlednice z Ruska rok 1967-85 nějakou hodnotu? Nepopsané, neoznámkované.
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    RERA
    RERA --- ---
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    R0C3S3K: já myslim, že aktivitám tohoto druhu překážek nikdo činit nebude avšak! Nutno bude nakoupnouti toto výkopem konkrétním kopem vpřed! ;-)))
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    ahoj, muzu se zeptat, zda na nyxu funguje klub zamereny ciste na sbirani pohlednic, pripadne s timto tematem vseobecne souvisejici diskuse, moznost delat srazy, vymenovat pohlednice, proste vse co se tyka pohlednic? ma pritelkyne by to velice uvitala,,, ma vic jak 5000 kousku ^_^
    TAJEN
    TAJEN --- ---
    Orbitak Postcard | Místopis ČR - pohlednice
    http://www.orbitakpostcard.cz/katalog/mistopis-cr-pohlednice/
    QWITI
    QWITI --- ---
    tohle jsem ob jevila v jednom bazaru
    stara ostrava


    vitkovicke zelezarny

    svinov skola

    moravska ostrava
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    HANELA
    HANELA --- ---
    MOLLY: nemáš třeba nějakého známého antikváře? Ti by měli mít přehled. Jinak třeba mrkni na to Aukro, tam bys mohla poznat, v jaké cenové relaci se to pohybuje.
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    jo a pak jsou tam fotky vytištěný jako pohlednice, to asi moc cenu nemá, ne?
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    chtěla jsem se zeptat, jakej je nejlepší a nejrozumnější postup, když chci prodat pohlednice z pozůstalosti. Naprosto nemám přehled o cenách, i když na penězích mi extra nezáleží, spíš mě je to na nic.
    Jsou většinou české, ale jsou tam i jiné. tak od konce 19. stol do 60. let. 20.stol. Popsané i nepopsané, jednotlivé i alba...
    HANELA
    HANELA --- ---
    TEVIS: dyť si je můžeš jen stáhnout....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam