• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GHOSTDOGPostcrossing
    http://www.postcrossing.com/ Baví vás postcrossing? Jaké pohlednice posíláte/dostáváte?
    rozbalit záhlaví
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    [GHOSTDOG @ Dětská kniha ]
    kdybys nahodou byla nekdy v knihovne v Plzni, dej echo :]
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Shocking Blue-Send Me A Postcard
    https://www.youtube.com/watch?v=DVFBIBCuP3s
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MEMENTO_ISHMENE: diky. ja jsem nekdy spontanni, a nejdou mi prilis strucne zvorilostni fraze, takze toho obvykle napisu vis nez dva radky, ale zas ne vic nez pet, a jako vpoho : )

    napisu koment k pohlednici, a az pak vidim profil dotycneho; a kolikrat bych jeste neco rad pridal, ok :)

    a taky uz se ucim fotit prichozi a hlavne odchozi.
    vim, ze o nic nejde, ale i mne udela radost, kdyz prijemce cvakne fotku pohledu, kterej jsem vypustil na "punk" :
    kdyz vidim, kolik tomu leckdy venujou lidi pece, no proste radost :)
    MEMENTO_ISHMENE
    MEMENTO_ISHMENE --- ---
    HRAFNAIN: Ne, jsou tam vidět jen komentáře přímo u pohledů.

    HRAFNAIN: Spadnou do expired a po roce se vymažou z databáze.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    a na postcrossing.com, muzu nekde najit komentare, ktery jsem komu napsal?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    nevite jakym zpusobem se pc.com vyporadava s nedorucenymi, nezaregistrovanymi atp. pohledy?
    se to nejak zarovna lidma, ktery treba poslou vic pohledu, nez dostanou?
    ne, ze by me to nejak trapilo, jenom me to zajima
    AZA_
    AZA_ --- ---
    ...tak si říkám, že když jsem do té skupiny teda vlezla, mohla bych na ten fb taky chodit častěji než jednou za dva týdny :-)
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    M4DLENKA: za málo :) V rámci klasického PC se vždycky snažím vybírat podle zájmů adresáta a tak v 95% případů obdržím pohled podle mého přání. V té skupině jsem se 2x zúčastnila takové tě měsíční akce pohledů na téma "můj týden" - poprvé to bylo v pohodě, podruhé totální katastrofa.
    Občas jsem měla pocit, že ty lidi ani moc nezajímá kdo jim píše, hlavně, že mají pohled do své enormní sbírky. Nic pro mě - radši napíšu a dostanu jeden pohled za měsíc od někoho z druhého konce světa, než mít plné album nicneříkajících pohledů.
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    LENZIE: ok, dik .. nikdy jsem diskuze necetla, takze jsem out...
    nicmene posledni dobou jsem mela pocit, ze zatimco ja se snazim posilat veci podle zajmu adresata (pomer Favorite/odeslane jsem mela neco jako 1:3, coz je imho docela dobry..) tak co jsem dostavala bylo VELMI zridka i jen trochu zajimave. jasne, ze mi dela velkou radost kazda pozitivni zpetna vazba na veci, co jsem poslala, ale ...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    M4DLENKA: Myslím tím to, že komunikace ve mně vyvolávala dojem, že tam je skupina lidí, která má pocit, že může ostatním diktovat a pokud se jim někdo znelíbil odlišným názorem, byl vcelku solidně sepsut. Možná se pletu, prostě to tak na mě v některých diskuzích a příspěvcích působilo. Ale jak jsem psala, byl to jen jeden z důvodu, proč jsem skupinu opustila (tím pádnějším asi byla moje peněženka a čas) :)
    M4DLENKA
    M4DLENKA --- ---
    LENZIE: rozved co myslis elitarstvim, pls ...
    LENZIE
    LENZIE --- ---
    HELA: To byl přesně důvod, proč jsem tu skupinu opustila... jednak to mělo vliv na můj účet, ale hlavně jsem přestala stíhat posílat a odepisovat. :/ Krom toho jsem měla pocit, že tam začíná fungovat jistý druh "elitářství", ale možná to byl jen pocit :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    HELA: to mi povídej. mám doma 2000 pohledů k odeslání
    HELA
    HELA --- ---
    Ale bacha na peněženku, od té doby, co tu fb skupinu sleduju, jsem utratila hrozně moc peněz za různé pohledy, známky a samolepky :D Při zapojení do českého koutu kolektivní postcrossingové mysli člověk nějak snadnějš podlehne :)
    AZA_
    AZA_ --- ---
    GHOSTDOG: dík za tip
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    mimochodem pokud fungujete na facebooku tak můžu doporučit https://www.facebook.com/groups/343955139031325/
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    HRAFNAIN: asi jak kdo:-/
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    parada, a koukam, ze sií lidi davaj zalezet, nejsou to jen tak zadny pohlednice, ale mimoradny kousky
    chtěl jsem fotku z vesmíru, a dneska dosla z Litvy. radost :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    AZA_
    AZA_ --- ---
    ...choť se ptá: a skenuješ si i ty zadní strany?
    odpovím: ne... ale mohla bych, viď...

    (tak jsem učinila a jdu se neskromně pochlubit s posledními dvěma)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam