• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _M1KUS_Praha - Zajímavá místa k objevování
    OSIP
    OSIP --- ---
    COURT: a nepamatujes si odkud kam si jela, at se mame za co chytit?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Odbočení doprava mi taky nedává moc smysl, ale podle popisu bych tipoval spíš tu Slávii.
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    Podle oken a tramvaje to musí být buďto Imperial nebo Slavia.
    Ale - v baráku kde je Slavia není hotel, pokud vím a kolem Imperialu tramvaj tak, aby jela podle něj a odbočila doprava nejede (buď od Florence rovně k Paladiu, nebo doleva k Masaryčce, nebo od Paladia sice doprava k Masaryčce ale ne podel Imperialu, případně od Masaryčky doprava k Florenci, ale ne nejdřív podel Imperialu a pak až doprava). Asi by to chtělo ještě jedno vodítko :-)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    podle fotogalerie muzes porovnat,esli to je to, cos videla, nebo ne http://cafeimperial.cz/en/photogal.php
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    COURT: Ty popisy opravdu nejvíc odpovídají Imperialu. Nevím, jaké je v něm osvětlení, ale před několika lety prošel rekonstrukcí. Takže jestli si z dávných dob pamatuješ bodové secesní lampy, teď tam může být místo nich ohromný lustr.
    COURT
    COURT --- ---
    ktera tramvaj to byla, to pochopitelne nevim, lokace by mohla byt bud kolem centra, narodniho divadla, andela, strossmayeraku a ruznym tramvajovym spojum, ktere temi nejakymi misty projizdeji.. jeste jedno poznavaci znameni, ten dum je rohovy a tramvaj jela podel, aby pak na te krizovatce odbocila napravo od nej. jestli tam byly i koleje jinam to nevim. ted me napada, ze to imperial asi bude, ale pak nevim co ty lustry..
    OBCANKAA
    OBCANKAA --- ---
    Něco jako street view, ale povedenější, je tam k místům i komentář a někdy odkaz na podobné místo poblíž. Dá se takto objevit spousta zajímavých míst :)
    http://virtualni.praha.eu/
    GREGI
    GREGI --- ---
    PREBRAL: byl sem v obouch zrovna a v ani jednom nemeli nic zniceneho... jen same funkcni kusy jeden sem vzal ale potreboval bych levnejsi
    RZN: to bude asi nejlepsi! diky za tip
    ZENOFEX: uz sem si koupil dve naproti tesku:) ale diky!
    ZENOFEX
    ZENOFEX --- ---
    GREGI: Na vinohraedch ve Slezký směrem od Vinohradskýho pavilonu k míráku je po pravý straně jeden menší kde je bedna se spousty knihama zdarma a už sem to viděl víckrát, chce to hledat a hledat, záleží asi kolik jich potřebuješ;)
    RZN
    RZN --- ---
    GREGI: A nebo blesak kazdou sobotu a nedeli na Kolbence,tam sezenes uplne vsechno:o)
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    Po objektivech by se asi dalo kouknout ve Vodickovce u Skody nebo tamtez o kousek dal u Paydery. Pazdera ma i treba dost skel ze Zenita za par stovek. U Skody je trochu draz, maj tam i kosiky s vyprodejem vadnych veci, ale objektiv nebo sklo jsou v nich zridka, maximalne jako soucast staryho kompaktu - i kdyz jednou jsem tam nasel funkcni zenit i s objektivem za 500. Pak je taky nejaka fotoburza snad jednou za mesic u Smichovskyho nadrazi.
    GREGI
    GREGI --- ---
    VXP: dekuji:)
    VXP
    VXP --- ---
    GREGI: za 10,- byvaji pred antikvariaty... napr. na narodni tride naproti tescu ve spalene ulici, v opletalove ulici, v dlazdene a u flory - ulice jicinska
    GREGI
    GREGI --- ---
    Prosil bych o radu, sháním nějaké velice levné knihy tak do 10kč. Nevíte kde hledat? nejlépe v centru někde

    A taky kde by mohli prodávat staré objektivy, třeba i rozbité:)

    nevím kde jinde se zeptat tak sorry za OT:))
    VEEHELL
    VEEHELL --- ---
    MILLY: cao, hele vstup byl neco jakoze 70kc nebo tak neco ...
    LALINA
    LALINA --- ---
    EVZENECEK: to zní dobře:-))
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    LALINA: Specifický ani ne, spíš mám tendenci dělat z ostatních blbce, když si myslim, že mam pravdu.
    V tomto případě se třeba někdy vetřu a zapojím na nějakou zajímavou hromadnou procházku s výkladem. Udělat občas něco proto, abych nevypadal jako rejpavej perfekcionista taky nemůže bejt od věci.
    LALINA
    LALINA --- ---
    EVZENECEK: kdyby jen tobě, tak bych to neřešila, ty jsi specifický, ale že i Mountbatten - to me opravdu šokovalo...

    uzavření nejsme, sekta už vůbec ne, já taky nutně nestraším na každý sešlosti a lidi si v tom klubu můžou domlouvat každej, co libo _pochopitelně i beze mě - a připojí se taky komu libo.... viz pslední příspěvky ted na jaře.

    nevím, co jinak dodat...
    EVZENECEK
    EVZENECEK --- ---
    LALINA: Mě to tam u tebe přislo jako taková uzavřená sekta. Asi mam k tomu slovu magie moc velké předsudky, takže si pod tím představuji něco jiného, než to má být. Tak tedy máš asi pravdu, a tyto kluby se překrývají.
    LALINA
    LALINA --- ---
    RAV: uf, konečně někdo, kdo rozumí....

    EVZENECEK: zapomenutý, neprofláknutý, skrytý místa jsou magický, ale asi někomu trochu dělá potíže to slovo magický, co:-)) ok. Tak možná snad tajemný, tajuplný, něčím silný, něčím oslovující... už je to lepší?

    asi to fakt budu muset opravit, nenapadlo mě, že někdo si to bude vykládat takhle zúženě...musím polopaticky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam