• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    Takze soucasne je pouzit nelze? i bez SLi? Jde mi o to ze bych potreboval zapojit 3 monitory.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HOUMER: Ne. AFAIK graficke karty musi mit stejny cip a pamet. Od urcite verze ovladacu nemusi mit stejny bios a vyrobce.
    HOUMER
    HOUMER --- ---
    Cau, musi se do SLi zapojit vzdy stejne graficke karty, nebo ne?
    Konkretne mam Gainward 9600GT a ASUS GTX 275
    Dik
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Oprava PhysX po instalaci Fermi karty:
    http://www.evga.com/forums/tm.aspx?&m=323047&mpage=1

    Problem: Physx ve hre nefunguje, i kdyz je aktivovana.
    Reseni: Open your start menu, go to Programs and Features, right click on PhysX and hit repair.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Voda je krev prirody a priroda je mocna. Nicmene nejakej manas se s dusikem dostal na 1100 stabilne, cili ten cip to zvladne kdyz ho chladis.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    z 608 na 1000? z 1200 na 2000? neverim ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZERT: asi mas spatne nasazenej chladic, zkus s nim pohnout jestli se to hne
    ZERT
    ZERT --- ---
    Mám 295 ku od asusa a ma 105 stupnu pri normalnim provozu ;o) asi ji taktovat ani nebudu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to jo :)


    Tak já začnu jo?

    Mám GTX 285 od MSIčka. Hledám bios a tooly na přetaktování voltáže na úrovni biosu.
    Sháním informace jak to provést a jaké hodnoty nastavit, vím že je nutné přidávat opravdu VELMI malinko, ale kolik TO je?

    máte někdo zkušenosti?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MJUGEN: O paralelnich vypoctech je tu auditko: [ High Performance) Computing: clustery, paralelizace, optimalizace, numerika, etc. ] , ale obavam se ze tady jsme spis na ty aplikace nez na vyvoj...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Dělám diplomku na paralelní výpočty na GPU, přemýšlím, co bych tam napsal, aby to nebylo zas moc IT. Něco o ROP, shadery? Aby se to týkalo spíše toho matematického, než-li IT.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam