• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KOM: GTX 260 zas tolik nezere. I nekvalitni 500W by ji mel utahnout. V manualech je to strasne prestrelene, to je normalni. Jsi si jist, ze je grafarna dobre zastrcena do slotu? Funguje stroj s jinou grafarnou?
    KOM
    KOM --- ---
    Ahoj, právě jsem si sestavil komp, kde mám kartu EVGA GTX 260. Bohužel se mi vůbec nespouští. V manuálu píšou, že by měla mít minimálně 500W suply a já mám zdroj 550W. Myslíte, že to může být tím? Myslím, že mám vše správně zapojeno (2x PCI pin), ale větráček od grafárny se ani netočí... díky za jakýkoliv nápady.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Test GeForce GTX 480 a 512 SP: záhada vyřešena
    http://www.zive.cz/clanky/test-geforce-gtx-480-a-512-sp-zahada-vyresena/sc-3-a-153387/default.aspx

    To je volake cudne. Kvuli jednomu segmentu +200W? Ani nahodou. To by se pak neuchladilo ani dusikem - prilis velky tok energie maloup plochou.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Nvidia povede vývoj ExaFLOPS GPU superpočítačů sponzorovaný vládou USA
    http://www.diit.cz/clanek/nvidia-povede-vyvoj-exaflops-gpu-superpocitacu-sponzorovany-vladou-usa/36746/

    Doufam ze nvidia nevsadila na spatneho sponzora, amerika se do budoucna nejevi jako prilis slibna ekonomika :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Tak kdyz uz ho mas a funguje, tak ho nech at dela svoji praci, a po skonceni zaruky si kup lepsi.
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    a kua.. az dojdu z prace, mrknu na to.. neee..nechci kancelarskou krysu doma.. :(
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    RESPEKTAKULARE: Pokud je na nem napsano AX, je to OEM. Pokud je na nem FSP a zdroj nema povrchovou upravu, je to sice taky OEM, ale design vychazi z jejich highend modelu. AX.... je spis lowend do kancelarskych sestav.
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    HNIZDO: tak zatim to slape dobre.. jak poznam, jestli je to oem?.. v Krabici teda nebyl.. :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    RESPEKTAKULARE: Nejde o pulitzerovku. Ale u fortronu snad vedi co delaji, takze bych se toho u 460ky nebal. Fortron OEM AX550?
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    no ja si prave chvilku rikal, jestli je to vhodne.. tedka jsem se docetl na nejakych forech, ze asi bude lepsi pouzit ten molex.. jinak zdroj je Forton 550wattu, karta je GF 460, no a je to proste jeden kablik a na jeho konci jsou za sebou vzvedeny dva 6ti pin konektory.. vyfotit muzu.. mobilem to ale nebude asi to prave.. ;]
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    RESPEKTAKULARE: Zdar, no je to sice dost neobvykle, ale zkusit to muzes. Docela rad bych to videl, nemoh bys to treba mobilem vyfotit? I s treba stitkem toho zdroje?
    RESPEKTAKULARE
    RESPEKTAKULARE --- ---
    ahoj, mam takovy lama dotaz... koupil jsem ted grafickou kartu, kde je potreba zapojit 2x 6ti pin pridavny konektor napajeni. Ze zdroje mi couha jeden takovy kabel, na jehoz konci jsou prave dva, za sebou jdouci 6ti pin konektory [neco jako je u konektoru na harddisk - molex 2x za sebou pro pripojeni dvou disku]. Otazka zni: Muzu normalne zapojit oba tyto 6ti piny z jednoho kabelu do graficke karty?.. nebo musim pouzit jen jeden a druhy zapojit pres redukci z molexu ze zdroje?..

    dik...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    nVidia WHQL 258.96
    http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=325474

    Neni to zadna novinka, ale mam dojem, ze se Crysis jde ted v nekterych narocnych scenach mnohem plynuleji (nast. enthusiast). Lidi na forech si pochvalujou uz od rls candidate pro vsechny karty, takze doporucuju. Akorat jsem zaznamenal jako obvykle nadavky od SLI (nekdo s GTX295).
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    A behem minuty smazan i odkaz na zaznam. No je fakt na bliti....

    Doplneni: Zaver je takovy, ze OATAVA nejdriv umyslne lze, pak se dopusti osobniho napadani, nakonec celou diskusi smaze, obvini mne z flamovani, smaze odkaz na zaznam diskuse, a vyhrozuje banem.
    To je teda frajer. Moderator na svem miste.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    OTAVuv zbabely uprk, aneb cenzura rychlosti metereskublesku:
    http://i.nyx.cz/files/00/00/04/49/449037_7749fa802e860bff7870.png
    Smazano driv nez jsem se ohledl :))))
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Zvlastni, nejsi sice sam, ale jsi v totalni mensine :) Mimochodem, JC1 jsem zaradil do kategorie "totalni sracka".
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    zařadil sem to do skupiny "totální sračka" :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: JC2 nerad? Mne to desne bavi. Mise se stihackou byla velmi frustrujici, ale jinak super.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: ani zadarmo ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Na czc Just Cause 2 zdarma k GTX465 a vyssi:
    http://www.czechcomputer.cz/akce.jsp?name=eletak-nvidia-just-cause
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    HNIZDO: lxs!.. a to mam narozky az za tyden!.. ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam