• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: pockej, co to s tim ma co spolecnyho? :)
    moje grafarna nezere vic nez jakakoliv jina GTX285 na vzduchu, mozna jeste trosku min, protoze nepohani dva vetraky na karte, nechapu souvislost :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Tak to nevim co resis :))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    momentalne ne, ale jinak jo :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: nemas ty nahodou vodu?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja trosku teda jo, no ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Prijde mi to lepsi nez kdyby sla pretocit malo :) A chlazeni to zvlada, cili no problemo. Kdo toci, watty nepocita.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: kdyz ji pretaktujes, tak zere o 150W vic, to ti prijde ok? :) ja uplne cumel, kdyz sem to cetl :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SEZI: Jojo, a zacina hezky nizko, za par mesicu bude na 4k5 a bude z ni evergreen.
    SEZI
    SEZI --- ---
    HNIZDO: ale taky o 40W víc než 460 SO na kterou jsem si brousil zuby před tím :)
    spíš jsem to myslel jako povzdechnutí - kdyby nebyla tak lačná pod zátěží měl bych z ní větší radost. ale jdu do ní jako tak, celkově to je hodně povedený kousek hardware :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SEZI: Proc? Zere o 40W min jak 470ka pri vyssim vykonu, to je fer, ne?
    SEZI
    SEZI --- ---
    HNIZDO: jinak na tuhle kartu jsem se těšil jak na druhý vánoce, výkon super, ale ta spotřeba mi vyrazila dech. žrout je to teda solidní.
    SEZI
    SEZI --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: ja si chci zahrat Commandos, takze pohoda ;))
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: To asi jo, ale jak to bude s akceleraci dx, to je ve hvezdach.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: mne doslo, ze VMWare vlastne neresi ovladace nVidie, ale pouziva nejakej svuj VMGrafickej driver, tak to snad nebude vadit :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: nvidia site rika, ze pro 98ky nejsou drivery. Posledni drivery pro 98 jsou pro geforce 6.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dalsi dotaz (hodne divnej, uznavam :D):
    jak je to s GTX285 a podobnejma kartama a kompatibilitou ve Windows 98? :)

    chci si nainstalovat VMWare Player a pod to Windows 98 a zahrat si tam nejaky stary hry (Commandos, A10-Silent Thunder atd)...

    dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAVIDOWITCH: dik, testnu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas jaka je ted volba misto Rivatuneru pro tuneni a clockovani grafickejch karet? Jmenovite GTX285.
    Rivatuner uz nefunguje, v ovladacich uz taky manual clock nevidim.. co teda nainstalovat?

    dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam