• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jéžiši to je geniální, oni mají komentáře linkované s facebookem :D

    Komentáře tak jsou nesmírně zábavné :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA GEFORCE GTX 660 Ti 2GB Reference Video Card Review :: TweakTown USA Edition
    http://www.tweaktown.com/reviews/4869/nvidia_geforce_gtx_660_ti_2gb_reference_video_card_review/index.html
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    MCKIDNEY: Ja jeste zkusim 460ku a 580, ale 260, GT8800 (ok, to je starej krap) a 480ka se chovaj jinak nez bych od hry na superultranodetails cekal.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já si spíš myslím, že problém bude jinde, ale když je pro něj downgrade pohodlnej tak proč ne.

    Hrál jsem jak Diablo, tak SC2 na těchto driverech s 275, 295, 460 a 550
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DAVIDOWITCH: Já ten driver mám 2 měsíce a pomalé to nemám zatím na žádné kartě. následujicí betu jsem přeskočil kvůli Tribes Ascend, ale jedu teďka zase naplno poslední beta release
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    NAVARA: Ah, to by mohlo vysvetlovat proc to je tak divne pomaly i na ty 580ce, vsechno uplne low. Bohuzel driver downgrade not an option :-/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MCKIDNEY: 301.42 je nejmladsi non-beta verze ;)

    holt nebudu upgradovat, dokud nebude skutecny duvod.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MCKIDNEY: praveze ne, dokud jsem byl na 2xx, tak vsecko fachalo jak melo - a po downgradu na nejmladsi 2xx opet facha
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    aha takže ty to stavíš na základě asi 2 měsíce starých informací. Ok Tak hold počkej na další.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    downgrade vyresil, takze 301.42 - buggy
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MCKIDNEY: Oboji mam, po vypnuti mi to prislo i lepsi...

    Nejsem sam jak koukam - bohuzel zatim bez jineho reseni, nez downgradu
    nvidia 300x.x drivers and fps drop - Forums - World of Warcraft
    http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/6037344696
    nVidia Drivers 301.42 (Fps Problem with LoL) - League of Legends Community
    http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2144647
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    275 je shit a 460 je slabý odvar a na obojím nemám žádný pokles, ani v dropech, ani v průměru (a min max je v rámci chyby měření)

    BTW: Blizzard hry jsou právě jedny z těch co dokážou odvařit grafiky na beta driverech ;)


    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAVARA: Zapni vertical sync, nebo omez framerate pak se podívej na využití.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MCKIDNEY: cpu, io jsou nizky, gpu jede na 100% (podle process exploreru od sysinternals)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    na této verzi driveru jsem jel i s 275 a šlo to ok. ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Blizardní hry jsou primárně CPU a I/O heavy (I disk dokonce). Pokud nejde o dropy FPS (Né pruměr), tak si myslím, že je to unrelated.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Mam GTX560 a nedavno jsem aktualizoval ovladace na 301.42 - od te doby jsou hry od Blizzardu extremne pomale, az nehratelne, pred upgradem hratelne bez problemu na nejvyssi nastaveni.
    Krom toho jsem jeste aktualizoval javu, jetli je to relevantni, ale jinak nevim o zadne zmene, ktera by na to mohla mit vliv.

    Nevite cim to?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    SHADOW__: FXko jsou dneska vyhozene penize, pokud na tom nehodlas provozovat zvlast prelozeny linux pro gpgpu, ale to s ohledem na grafiku asi ne.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MCKIDNEY: Je to vzácné kvůli tomu, že výkon CPU a RAM se zlepšil několika násobně od dob P4 a jejich cena výrazně klesla. Hry dnes spustíš na I3/C2D s 2GB ram, neznamená to, že bych ti to doporučil stavět takhle nové, ale jde to.


    SHADOW__: Zbytek PC sem enpatří, ale přijde mě, že grafika k tomu sedí. Bez více informací ti více říct nemůžeme. Zkus klub o stavění PC
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Co si myslíto o tomto?


    Položky odkazu košíku - ALFA.cz | ALFA COMPUTER
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_16ZK011I75010Z3E0113K90112O1011AQ9011KGL01
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam