• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MEXIKANEC: A ten archicad ma nejakou ofiko podporu pro profi gpu? Nebo nejaky pluginy pro rendering, nebo vypocty?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MEXIKANEC: mam tuhle (vypreparovany vetraky a nasazeny 2x92mm noctua) a velka spokojenost, mam ji nataktovanou na vykon vyssi nez stock 680. A je levnejsi a na ten Asus bych kaslal, bude to hucet jak krava.

    MSI N670 PE 2GD5/OC Power Edition | Alza.cz
    http://www.alza.cz/msi-n670-pe-2gd5-oc-power-edition-d339472.htm
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Bohuzel, nic s 3.5 sem jeste nezkousel.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DAVIDOWITCH: A zkousel jsi / nekdo kepleracky Quadra a Tesly?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Asi do ACM Transactions on Graphics (a az mne s tim vyhodej tak Computer Graphics Forum) prehled global illumination on GPU. Takze ruzny path tracery apod.
    A on ma Kepler spoustu hloupejch a neprijemnejch vlastnosti. Treba ze L1 cache nefunguje na global memory mne celkem nepotesilo. Ze ma dvojnasobnou latenci taky ne. Ze to ma 2/3 shader clock taky ne. Obecne mi tam warpy furt stojej a na neco cekaj, jeden z kernelu trva 10x tak dlouho co na 580 (ale je to teda hodne malej kernel). Na druhou stranu, moje vec ted pobiji state of the art o 20% vsude :-D
    Akorat teda kdyz srovnam nejlepsi na 680 a nejlepsi na 580, tak proste 680 je o 5-10% pomalejsi.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DAVIDOWITCH: Kam co pises?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MEXIKANEC: Na jakou praci, v jakym programu nebo programech?
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    HNIZDO: Sem na nej zvedavej. V patek sem dostal 680ku, a zrovna resim jak kurva do clanku napsat "ma to o 10% mensi performance nez 580ka" :-D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    No, klenot :) Napajeni furt zastaralej analog, oc bude urcite zas dojebane, no aspon jenom 6+8 napajeni.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Hele az budu chtit top class fancy klenot, tak
    GeForce GTX Titan v celé kráse
    http://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/26325-geforce-gtx-titan-v-cele-krase
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: toho vetraku sem si nevsim, bleju :))

    esence vodnictvi fakt
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Kaskada ma osm mosfetu, nektere 7970ky maji 20. Vodniky jsou levne seriovky, a navic zapojene do serie. To vem to cert, ale proc na tom za 35k neni sakra fullcover custom blok a jeste maji tu drzost na to dat vetracek?!
    A asus ani neni schopen dohodnout ofiko support od amd, takze ovladace zrejme pouze od asusu...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: ciste ze zajimavosti; proc to nazyvas bastl? mne to prijde docela gut. ma to spatne a nekvalitni osazeni?

    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Jako hele, kdyby to byla nejaka usmudlana nereference, tak nic nerikam, ale kurva Ares?! To ma bejt vykonovej a technickej klenot, s cenou klenotu. Ne takovej desivej bastl...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: aresem myslis toto?

    ARES2-6GD5 - Republic of Gamers
    http://rog.asus.com/graphics-card/ares-ii/ares2-6gd5/

    dyt je to ATi, ja vubec nectu dal :))
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Teda trochu ot, ale ... jsem to jenom ja, nebo je Ares2 takovej silenej fail? Mizerna deska, mizerny seriove vyrabeny do serie (!) zapojeny vodnici, aktivni dochlazovani, nevyhody CF, karta ani neni v support listu ovladacu AMD... Za 35k
    Dafug....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: navic je to v to rendereru normalne sekany, sice uz to nedela cary, ale seka se to :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DRAGON: Nevim, nevim ani na jakem principu to funguje.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HNIZDO: zkousim a obcas to linku hodi, nemi to tim ze uz to 1440i neda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam