• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    KORAL: no ja jsem mel GTX580 a v lednu jsem koupil GTX780 po sleve nechtel jsem za ni vyplacnout 16k stala me o 3 mene

    hnizdo mel taky 680 on si radsi dokoupil jeste jednu na aukru a udelal sli a ma to stejne vykonne ci mozna i vic nez jedna 780ka

    otazka jeslti mas na to misto v kysne a zdroj 680ku poridis za nejakych 5-6k
    KORAL
    KORAL --- ---
    Otázka do pléna :)
    mám GTX 680 a přemýšlím, že bych zvážil přechod do GTX 780. na přídomek Ti nemám. Takže ten tu ani nevytahujte :)

    CPU i5-4670k 3,4GHz v defaultu.

    dík za názory
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    Preview of NVIDIA G-SYNC, Part #1 (Fluidity) | Blur Busters
    http://www.blurbusters.com/gsync/preview/?source=sidebar
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA GeForce GTX Titan Z Review and 4K Benchmarks
    https://www.youtube.com/watch?v=Wp-S15L3dHA
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    DUBAS_: uz jsme se svorem slintali
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    vypada pekne ale neni to TIcko
    Galaxy vydá grafickou kartu GeForce GTX 780 HOF se 6 GB grafických pamětí
    http://pctuning.tyden.cz/...alaxy-vyda-grafickou-kartu-geforce-gtx-780-hof-se-6-gb-grafickych-pameti
    KORAL
    KORAL --- ---
    DUBAS_: já to udělal taky :) Píše mi to, že to jede na těch 60Hz, ale jak jsem psal rozdíl jsem nepostřehnul v plnulosti :-) Tak jsem si říkal, jestli to není ještě v nějakém nastavení.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    KORAL: hele ja nic nenastavoval akorat jsem zaskrtal celej strom a pak i nabidku doinstalovani tech dalsich programu tam byl i kodek jestli se nepletu
    a vse jsem pak nechal v defaultu
    KORAL
    KORAL --- ---
    P.s. našel by se někdo kdo by někde sepsal jaké kodeky a jak je nastavit k MPC ?
    KORAL
    KORAL --- ---
    HNIZDO: Dobrý tip, už to mám v PC a youtubka si jedu v 60Hz :-) Ale zatím sem rozdíl moc nepoznal, asi mám nějaký divný zrak.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    MCKIDNEY: jj s mpc mi to beha normalne dokonce mi ho to myslim i nainstalovalo pri instalaci

    jako ten obraz je uzasnej mam 120hz monitor a jak jsem psal po nacteni videa se to sesynchronizuje a napise ze prehrava ve 119,6 fps masakr
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já právě z tohodle důvodu VLC nepoužívám, vynucuje si nesmyslně filtry a nastavit kodeky je v něm práce na několik dní.

    Vyzkouším to s MPC
    NELLI
    NELLI --- ---
    DUBAS_: používám ho už asi 8 let, imho bezkonkurenčně nejlepší přehrávač, umí naprosto všechno a přežvejká jakejkoliv formát.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    vubec neznam
    NELLI
    NELLI --- ---
    DUBAS_: GOM Player ftw! ;)
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    pokud to nevite daji se pro SVP pridat dalsi prehravace ktere budou pouzivat reclock
    staci pustit zastupce ktery mate na plose po instalaci Configure ReClock
    a v zalozce Advanced setting pridat program ve kterym chcete videa prehravat tlacitko Add

    funguje mi to i s windows media player
    vlc mi to take nechce vzit
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Podle vseho to ale bohuzel nefunguje s VLC, kteryho se mi nechce zatim vzdavat... nebo aspon nevim cim bych ho pohodlne nahradil (Daum PotPlayer mi nezni zrovna jako vrchol privetivosti a duvery).
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    HNIZDO: na tohle se zvyka rychle
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam