• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: joojo, amd "reklama" z doby Thermi. Dneska by na ni strasne radi zapomeli...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ANONYMCZE: Údajně NVidia taky způsobí raid policie, že máš doma Meth lab.
    ATI Radeon SWAT commercial
    https://www.youtube.com/watch?v=wCi5hiIO4fs


    GTX970 je v tuhle chvíli bez konkurence na trhu a podle toho i vystřelila na ceně.
    S pamětí nic není, stejně jako není nic s gpu (Taky oblíbená věc s 970)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ANONYMCZE: 970ka nema problem s pameti, jen nekteri hateri maji problem s tim, ze nvidia "zapomela" informovat, ze posledni 0.5GB pameti sdili sbernici s tim zbytkem, takze je pomalejsi. Driver s tim ale pracuje, takze se to nijak neprojevuje, pcper to testoval shora sdola. Nvidia si zrejme myslela, ze kdyz stejny koncept nikomu nevadil u 660tek a dalsich, tak to neni nic zajimaveho.
    Jinak OBS nesnese s pohodlim, vykonem a kompatibilitou shadowplaye vubec srovnani.
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    ANONYMCZE: tak urcite nvidia spravna volba navic rada 9xx je povedena, navic dostanes bonus v podobe nvidia expirience ktery obsahuje shadowplay ten ja pouzivam nejvic

    sice ma amd neco podobneho ale co jsem cetl furt jim to hapruje
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ANONYMCZE: to byl sapphire?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNIZDO: To je pravda, ale z toho co jsem v životě viděl jsou lidi:
    1) Příležitostní nákup a odprodej je nezajíma
    2) Pravidelný nákup a odprodej je zajímá
    3) 1 for 1 - karta umřela a koupím rovnou novou
    4) Investice do rodinného prostředí

    Pro 1-3 extended záruka nemá smysl (Občas mi to lidi nevěří pro 2 a 3 - ale zatím jsem se s tím nesetkal)

    Lidí co spadají do 4) znám velmi málo a většinou až fanaticky podporují pouze specifické výrobky.
    Takže nejenom že MSI nekoupí, ale koupí EVGA, ale rovnou i z německa a od konkrétního dodavatele :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: Prave pokud se ocekava dlouha moralni zivotnost produktu, je dlouha zaruka dost podstatna, s ohledem na vysokou cenu produktu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ANONYMCZE: Hele reklamace gpu jsou bezne u obou taboru, spis si vyber dobrej model podle svych potreb. 970ka je za ty prachy dneska dobra volba. R390X a R390 jsou bohuzel naceney tak, ze cloveka nuti srovnavat nulove bonusy amd se standardnimi vyhodami gforce... Ale to se imho za par mesicu upravi, mozna.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNIZDO: Ano musis to poslat - ale tak už to u extended záruk bývá (Nejenom u GPU). Pořád je EVGA jediná u koho se mě to povedlo realizovat.

    Nedávno kolega posílal do opravy GTX 480 a dostal opravenou a prodloužení záruky :)
    Nicméně záruka by neměla být rozhodující faktor pro většinu lidí. Speciálně pokud už téměř všichni dávají 3 roky základ.

    Pokud má někdo doma 4 PC pro příslušníky rodiny, tak se taková 970/980 bude recyklovat klidně 6 let.
    Pro normálního pařana to nemá smysl ani na prodej po upgrade.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ANONYMCZE: Je to pamatecni edice pro vyroci kdy MSI vydala 100 miliontou kartu, a ma backplate. Osobne povazuju backplate spise za skodlivy, pokud neslouzi aktivnimu odvodu tepla, coz zde nesluzi

    MCKIDNEY: Cili to musis zabalit a poslat do nemecka? Nebo tu maji zastoupeni? Protoze czc ani alza nepodporuji snad zadnou manufacturer extended zaruku.
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    HNIZDO: da se prikoupit.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Rozhodne doporucuju brat neco, co ma ceskou zaruku aspon triletou. Nevim jestli evga dela svoje rozsirene zaruky u nas, jeste nedavno ne.
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ANONYMCZE: K evga neni zadny duvod. Nejvykonejsi chlazeni ma gigabyte, a taky "nehlucnejsi". Nejlepsi kompromis je MSI, je nehlucna a drzi takty.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Windows 10 Compatible Games Now Listed!
    http://wccftech.com/windows-10-compatible-games/
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: tak ty okruhy se normalne prodavaj, ale proc bych to delal, zejo.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    HNIZDO: Tak mě taky ten muj Gainward staci, ale bylo by hezke :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: mne staci moje vzduchova 970 MSI :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam