• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: GFE nepouziva Javu (nemam ji nainstalovanou)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: kompletní čistej reinstall + nejnovější Net Framework, C++ Visual i Java (kýho výra to používá pro menu) a furt to samý. Chjo, s jakymkoliv streamováním her mam jenom a furt nějaký potíže :D
    DUBAS_
    DUBAS_ --- ---
    jinak s hnizdem jsme tejden resili muj problem v arme zasekavani mysi, nakonec jsem na to asi prisel ze na vine byl nejspis discord a jeho hw akcelerace, po vypnuti uz dva dny beha vse jak predtim
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: dík, zkusímtaky všechny přeinstalovat ty netFramework, Visual Basic atp.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: kk, obaval jsem se, ze musim zacit od zacatku :) ale jako jo, no. Díky za reakci. Btw co je to ddu?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: skoda ze nemas win10, pomohlo by vypnout game dvr (skoda ze nekourite, pomohlo by prestat), takhle muzu jen poradit odinstalovat GFE i drivery, vymest to ddu a znovu nainstalovat.
    samozrejme odstranit vsechny aplikace, ktere pouzivaji overlay (ruzne ip kecalky jako mumble, msi afterburner,...)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Tj. Win 7 64bit, GTX 960, 16 GB Ram, I3 6300, dost mista na HDD, funkcni Twitch (ale stejne to neuklada ani video)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: Win 7. Na google jsem prisel na par lidi, co meli stejnej problem, zmacknuti tlacitka a zadna reakce aplikace s errorem ani zacatkem nahravani. Nikde konkretni reseni, tedy, tak jsem zkusil jestli neco nekoho napadne zde.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: Mas Win10?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    HNIZDO: nn, prave ze nic. Zmackne se tlacito a nic to neudela.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    VESPER_INDIGO: normalni ukladani videa na disk ti funguje?
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Ahoj, nahrál jsem si nVidia Experience, nastavil všechno co šlo na Twitch streaming (účet mám, aplikace povolena) a když ve hře vyvolám overlay a dám spustit broadcast tak se nic nestane. Žádný error, žádný green go. Prostě nic. Stejně je to s ukládáním videa na disk i s picture capture. Tušíte někdo, v čem je zrada?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PA_JOSH: idealni by bylo vyzkouset tu kartu v jinem kompu, jestli to zmizi nebo ne
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    HNIZDO: všechna zátěž je naprosto v pořádku, i když teploty vylezou skoro na maximum (což chvilku trvá) není vůbec žádnej problém... Všechno vizulně ok. Jedno z posledních řešení je právě ten clocking anebo lehký zvýšení napětí, což dle různejch for pomáhá...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PA_JOSH: Muzes zkusit Furmark nebo 3Dmark a koukat co to udela. Muzes zkusit grafarnu mirne podtaktovat nebo prataktovat a pozorovat jestli se to zlepsi nebo zhorsi. Tvuj system je samozrejme velmi stary, zkontroluj jestli jsou kondenzatory na desce vizualne ok. Nicmene tohle neni ovladaci, to je na stoprocent hardwarem.
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    MELOP: To neni tak hrozná zpráva, horší je, dyž nebudu vůbec vědět, co vyměnit. Takhle aspoň trochu povýšim ;) Spší jsem překvapenej, žeč už nemá dávno nvidia nějakej diagnostic tool, kterej by v takovym případě uživateli jasně napsal, co je v kelu. Takhle jako amatér ani nevim, jestli se třeba přehřála, nebo je to třeba konflikt driverů...
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    HNIZDO: ty chyby to hází výhradně jenom při náročnějších programech (v mym případě teď hrách), už se začal i kousat počítač, už byla i bsod, můžu poslat debug. ASUS p5epl/epu, khx8500d28k2 2x2gb 400mhz, Zalman ZM600-LX 600W, Intel Core 2 Quad q8300.
    Můj dotaz je, jakym způsobem teď můžu vyloučit, co je problémem? Existuje něco jako memtest ale na grafárnu?
    MELOP
    MELOP --- ---
    PA_JOSH: Nerad jsem poslem špatných zpráv, ale posledních cca. 12 měsíců zaznamenávám zvýšený počet chcípanců u pětistovkové řady - což je s ohledem na její stáří poměrně logické... (a byly i řady, které by si mohly gratulovat, kdyby vydržely tak dlouho).
    Bohužel počítačové komponenty degradují, i když nejsou používány.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    PA_JOSH: jo, jeste konfig deska, ram, cpu, zdroj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam