• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    KORAL
    KORAL --- ---
    HNIZDO: O tom jsem nepochyboval. Spíše jsem si říkal, zdalí němáš nějaké info o tom, jestli se nechystá něco místo 2080Ti co by bylo výkonější a třeba mělo potenciál udržet minimum při tom rozlišení(3440x1440) na těch 120Fps.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KORAL: peknej. obecne, pokud chces mit tyhle fps, 2080Ti te nemine i na high.
    KORAL
    KORAL --- ---
    HNIZDO: Pořídil jsem ted v prosinci k vánocům tohle Monitor a ted k tomu v létě zvažuji koupit grafiku. A nejsem si jist, zdali jít do 2080Ti a nebo počkat zase na podzim/zima jestli nebudou nové grafiky.

    Nepotřebuji mít hry na Ultra, ale High se mi líbí a rád bych, aby se mi FPS, držela kolem těch 110 v průměru(monitor má 120Hz) a minimum bylo někde kolem 90Fps.

    Co si o tom myslíš?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Grafika nainstalovana a sel jsem v Apex Legends z 1280x720 vsechno na low a sem tam to slo na 60FPS na fullhd a vsechno na high krom AA a Ambient Oclusion a vyjimecne to jde pod 60FPS
    A rovnez jsem zjistil, ze muj skill ve hre stoji furt za hovno, ale to snad pujde :)
    RAPTORCZ
    RAPTORCZ --- ---
    S pribyvajicim vekem, rostouci rodinou a malo casem na hrani clovek ozeli high end GFX a pripusti, ze hru si jde uzit i na nizsi rozliseni, pokud za to stoji :-)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    HNIZDO: neco na ultra jsem hral naposled pred peti lety mozna :)
    tyhle potreby proste nemam
    akorat ted jak vysel Apex Legend coz me chytlo, tak mi to jede spatne i na nizke detaily, takze aspon tam ocekavam zlepseni
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ZELGARIS: nejhorsi co te muze potkat je ze si u nekterych her snizis textury z ultra na high/medium. texture streaming to jisti. na tehle karte stejne nejde cekat vsechno na ultra
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    CICIN: u me nic vic nez 1920x1080 nehrozi
    CICIN
    CICIN --- ---
    ZELGARIS: Radost ti určitě udělá, ale pokud budeš chtít přejít do vyšších rozlišení, budeš muset hledat znovu:)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    CICIN: no je to jenom 3gb ale i ta stoji furt pres 5K a porad je to oproti te 660 zlepseni
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    CICIN: nasel jsem typka. fo mi zítra hodi tu 1060 za trojku, jeste v zaruce
    tak snad to trochu pomuze
    CICIN
    CICIN --- ---
    CICIN: Viděl jsem ji na bazoši teď kolem 2500, 1060 6gb která by byla taky zajímává volba se pohybuje kolem 4tisíc bazarove se zárukou, tu 970 už v dnešní době většinou nemají
    CICIN
    CICIN --- ---
    ZELGARIS: 970 zní docela rozumně, ale nevím kolik si papne Apex VRAM, ale na FullHD by snad 4gb překročit neměl, cpu to snad škrtit nebude
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Gainward GTX 1660 Ti Pegasus | Recenze | GPUreport.cz
    https://www.gpureport.cz/...gasus/gainward-gtx-1660-ti-pegasus-recenze-testy.aspx?article=194&page=1

    mala karticka s rozumnou hlucnosti a nizkou cenou, o 3% pomalejsi nez Strix
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    FRK_R23: Dik, to ja zas tak velke ambince nemam - chci si akorat zahrat Apex Legends na 60FPS.
    Planuju novy komp na druhou polovinu roku, ale mezi tim bych chtel aspon zkusit nejakou bazarovou grafiku.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ZELGARIS: hele jasne, smysl to urcite ma, pokud mas za tu 970ku spravnou cenu. a ta by uz mela byt velmi nizka.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZELGARIS: Mam stejnej shit procesor a k tomu 1050Ti. Neni to zadna hitparada, ale funguje to. Z novejsich her mam rozehrany napriklad Far Cry 5, ktery je plynuly na nejaky stredni detailly. Kartu jsem si teda poridil kvuli renderovani a mnozstvi ram, ale hraje se na ni taky dobre. Vzhledem k tomu, ze mas fullhd monitor, tak se te 4 gaming netyka a za me muzes bejt v klidu :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Zdravim, cus Hnizdo :)
    Lama dotaz na zdejsi publikum, ale verim, ze mi pomuzete
    Chci trochu upgradovat a napadlo me vymenit grafiku v tehle sestave za neco lepsiho, aspon Nvidia GeForce GTX 970
    Ma to smysl?
    Diky


    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    pokud myslis SLI, prej to normalne funguje, resil jsem to same. bohuzel, pocet SLI/CF capable her postupne klesa (DX12)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, jak velkej problem bude pripojit k sobe dve GTX1080, ale kazdou od jineho vyrobce (Zotac + Palit)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam