• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Taky reseni. Uvidime, co reknou i dalsi poproseni, pripadne jini zajemci...

    Hele ja mam tady zalozene podobne "vzdor" auditko a chodi mi tam 100 IDs denne a zalozeni proslo.

    Duvod zalozeni byl dokonce tenkrat uveden a vysvetlen prave tak, ze nas v tom puvodnim mazou jak vztekli.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: klidne, ale zakladat board jen proto, ze admin toho soucasnyho je gondolovej ultrakokot jednak nemusi projit jako argument, to by tu bylo pomalu kazde druhe auditko duplicitni. ja bych proste ponechal technickou stranku operativne zde, natrvalo. gameplay at se resi v puvodnim auditku.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Hosi, nechcete nekdo zalozit board Cyberpunk 2077 - Hrajeme na PC?

    Ja uz mam dost prace s dvema myma soucasnyma boards, tak si na to netroufam, ale treba by se nekdo vhodny nasel.

    Podporim hlasovani o jeho zalozeni a poprosim i dalsi IDs, kteri udelaji totez.

    HNIZDO:
    MCKIDNEY:
    GANDHI:
    BURKHAR:
    LSDMASACRE:
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Stejne u me, zda se. Po vasich radach :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ELECTRICKOTA: Jo ja vidim GI > Odrazy > Stiny, ale to nezname ze je podcenuji. Spis jsem to myslel tak, ze je to hra co je 100% produkce a vetsinou spis kulha obsah a ukazka RTX to taky uplne neni.
    Narozdil od treba Control, kde diky fantasy muzes mit sceny co bez RTX vypadaji jako minula generace konzole :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Jinak Ubisoft hry obecně úplně nemusím, občas se jim něco náramně povede tak aby to zabili dalším dílem takže tak
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: Hele ty stíny dělaj fakt hodně co jsem koukal
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MCKIDNEY: taky mne to zajima, ale mam ted dlouhou play frontu...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A slysim same dobre veci o novem Call of Duty SP. Ale to jsou jenom stiny pod RTX.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LAUNCHER: Control je 100% nejlepsi na RTX, ale i ty battlefield odrazy a Metro s osvetlenim neni spatne. Problem u Metro je, ze uvnitr temneho metra je RTX zamenitelny se soucasnou technologii, ale venku....
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: tyhle bufy uz jsou prej ok, ja jsem zadny nezaznamenal, ale s tim gameplayem patch nic neudela
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Rozbite save pozice a repetitivni gameplay, to nezni dobre :-/

    Nu coz, mrknu na Control...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: ani ne tak tryznitelske sklony, je otazka jak je to zabavny, vizual je s RT vybornej, ale je to pry repetitivni.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GANDHI: Thx. Mrknu na Control. Watch Dogs: Legion si necham na pozdeji, az to vyladi.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LAUNCHER: jakkoli je to imho dobra hra (a neonovej mokrej Londyn vypada podle videi s RTX fantasticky), furt ma bugy, ktery gokazou nasrat - koruptly sejvy, obskurne spatny vyskakovani ze hry etc (vic jsem o tom psal v nextgenu - ale taky jsem na to ted pres tejden nesahl kvuli Valhalle)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GANDHI: Watchdogs Legion - Proc "sebetryznitelske" sklony? Ptam se, neznam :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: GANDHI: Se mi v Metru moc nelibi ty trosky vsude :-/ Je to takovy smutny postapo cely.

    Zajimavy, ze v 2.5D Fallout mi to nevadilo, ale uz v novych 3D Fallout a v Metru me to dle videii drazdi. Ale treba je to nazivo lepsi, nechci hanit co jsem nehral.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: Control je naprosto fantasticka hra (dost tezka) i bez RT. Jeden z nejlepsich pocinu posledni doby. Samozrejme Metro Exodus.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    BURKHAR: 3070?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI: pak se nabizi metro exodus nebo pokud mas trochu sebetryznitelsky sklony Watchdogs legion:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam