• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALAMANDR: Zeptam se k tomu "vse na max" - ty polozky, ktere maji max na "psycho", tzn jeste vice nez "ultra", mas nastavené na "psycho"?

    To jsem se zatim neodvazil, takze vyzkouseno nemam, ptam se.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SALAMANDR: Radim o board vedle:

    Plati pro vsechny hry typu GTA, Mafia, CP2077. Nebavim se o teorii, mam to leta vyzkouseno, vcetne ted v CP2077:

    Na stul si poloz mys, klavesnici, Xbox controller. Vse to gunguje najednou, nic nemusis nekde prepinat.

    Chuze ovladej na mys + klavesnice; jizda nebo let čímkoliv ovladej na gamepadu. Budes nadsen. Az se s tim seznamis, nauc to dalsi lidi co znas.
    SALAMANDR
    SALAMANDR --- ---
    Tak jsem včera zkoušel Cyberpunk, překvapilo mě ze vše na max včetně RT na RTX 2070S a nevšiml jsem si ze by se mi na 1440p jakkoliv obraz trhnul DLSS na quality, fps jsem nemeril. Město je graficky nádherný, obličeje uvěřitelné a jejich animace povedený, obecně všechny charaktery na které jsem narazil byly precizně detailní.
    Co mi vadilo je absence postavy V v odrazech, je mi to protivny a nerealistické a nechapu proč tam není.
    Grafika mimo město jako by se vrátila o generaci zpět, nepůsobí na mě tak hezky a propracovaně.
    Co je příšerný je jízdní model, to je jak kdybych jel na ledu se zrušenou ruckou.
    Herně přestřelky jsou zábavný, nebavilo mě repetivni a nudná střelba z auta, mám odehrány 2h a stihl jsem to už 3x.
    Příběh nehodnotím, ale zatím mě zaujalo spis město samotný, věřím ze se to rozjede.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA GeForce Game Ready 460.79 WHQL - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/driver/nvidia-geforce-game-ready-460-79-whql

    Game Ready for Cyberpunk 2077

    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Z továrny MSI byly ukradeny grafiky GeForce RTX 3090 a za více než 7 milionů
    https://pctuning.tyden.cz/...arny-msi-byly-ukradeny-grafiky-geforce-rtx-3090-a-za-vice-nez-7-milionu

    what. the. fuck.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Máme tedy podobný problém :D
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: kolega to hraje, s nim asi pulka sveta, neni mi uplne jasny proc :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: Hraje to někdo? Mš ta hra onehdy nebavila, ale s RT by mě možná na chvilku zabavila.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    No hura. Konecne karta pro me..3080Ti s 20Gb..Takze objednana 3070 pujde za par mesicu zas z domu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    MANLI submits GeForce RTX 3080 Ti, RTX 3070 Ti, RTX 3060 and RTX 3050 to EEC - VideoCardz.com
    https://videocardz.com/...manli-submits-geforce-rtx-3080-ti-rtx-3070-ti-rtx-3060-and-rtx-3050-to-eec

    3080Ti 20GB
    3070Ti 10GB s DDR6X!
    3060Ti 8GB
    3060 6 a 12GB

    informace o cipech, SM a cenach v clanku
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    CD Projekt RED reaguje na první recenze Cyberpunku 2077 » Vortex
    https://www.vortex.cz/cd-projekt-red-reaguje-na-prvni-recenze-cyberpunku-2077/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    A jako anekdotu - to je duvod proc se AMD zameruje an midrange. Kvak-Access-Marketing
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LSDMASACRE: To neni o karte a o hre, ale o cloveku. Lide chteji nextgen hry na X let dopredu se 100+ zabavy a zaroven chtej aby jim vse slapalo perfektne. Kdyz se neco nepovede, tak hned vyskoci jedna z tech veci.

    Co ti muzu rict ze sve zkusenosti - lidi co kupuji 3080 a 3090 Q1 after launch jsou skoro tak stabilni - jako ti co cekaji na GOTY edition nez neco nainstaluji. Ti lide co zmatene kvakaji jsou prevazne v midrange kategorii. (V low range kategorii jsou zase radi ze vubec hrajou.)

    Samozrejme kazdy se najde, ale pricing range neni jenom nahodne rozdeleni :)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Tak DLSS vypadá stejně lépe jak "originál", v neposlední řadě proto, že originál je rozmazán sw AA typu TXAA a podobně.

    Nicméně pokud finální verze plus ovladače dostenou fps se vším na ultra a DLSS na quality do vyšších 40fps, nebude to problém.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    LAUNCHER: vyzkouším, dík za tip. :) jsem v hypu no :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LSDMASACRE: Nainstaluj si Control, dej si vse na max a vrat se na zem :-))

    Nevim jak kdo, ale bez DLSS se tam nechytam... Ne ze by mi to vadilo, ale tak :-)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    LAUNCHER: člověk co si pořídil těžce sehnatelnou 3080 se určitě spokojí s nějakým performance nastavením. ani náhodou :)) prostě vše na max a na kvalitu :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LSDMASACRE: IMHO je to v pohode uz ted.

    Prvni moznost vypnout RT.
    Druha moznost detaily "high" misto "ultra".
    Treti moznost vse na max, DLSS z "quality" prepnout na "performance".

    Pro nizsi karty kombinace predchoziho.

    Jestli to po tydnu bude behat o fous rychleji nebo vyrazne rychleji je z meho pohledu spekulace, to budu hodnotil az po tom tydnu.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: jo takhle, no ale on to docela sedi, 6800XT vuci 3080 na tu sbernici ve 4k proste doplatit musi, kdyz to pojede na krev, tam jim zadna cache nepomuze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam