• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Ale jo něco tam skladem taky maj
    G.SKILL 64GB KIT DDR4 4000MHz CL18 Trident Z RGB - Operační paměť | Alza.cz
    https://www.alza.cz/g-skill-64gb-kit-ddr4-4000mhz-cl18-trident-z-rgb-d6125822.htm
    Mě 32Gb asi na další dekádu bude stačit, zatím jsem využil nejvíc 24Gb a to spíš kvůli lenosti si zavírat projekty, na co využiješ tolik ram SQL, render?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: No prave, my chceme 64GB kity...
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    njn on zase taky vzrostl bitcoin a utopí se hromada dobrého hw na výpočet nějakých virtuálních dolarů...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja ted prodal ctyri roky starou 1080tku za 8k..Psalo na ni asi sedm lidi hned.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Ramky relativně jsu (32gb kity), ale dost podražili
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Doplnim:

    * Nejsou zdroje nad 1kW
    * Nejsou rychle velke RAMky, nebo nejmene ne ty vhodné pro AMD (ID Mentol_ bral na Alza poslední, ja si pockam)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    RATTKIN: bezne dostupne neni ted vubec nic. ani novy nvidie, ani stary nvidie, ani novy radeony, ani novy amd cpu, a co je desivy, ani starsi rdna radeony. a stary intely sice jsou, ale za absurdni ceny.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    HNIZDO: to šikovný, já jsem jich leda pár viděl za 1,5 x MSRP, to neberu jako běžnou dostupnost
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    jak se to veme, dostupnost 3090ky byla pro mne hned prvni tejden, vojak se stara, vojak ma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    takže RTX 3080ti paper launch v létě a dostupnost základní 3080 na podzim?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    KOUDY: jen upresnim ze nvidia neposunula vydani, protoze zadne datum vydani nebylo stanoveno
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KOUDY: Chmm
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    damn

    Nvidia posune uvedení GeForce RTX 3080 Ti až na únor, v lednu se dočkáme základní GeForce RTX 3060 – Živě.cz
    https://www.zive.cz/...07519/default.aspx?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    HNIZDO: Defender. Samozrejme jsem skusil vypnout. Nic.
    ELECTRICKOTA: Skusil jsem. Nepomohlo.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    JURGEN_BUNDA: co jiny hry? jakej mas nemas antivirus?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JURGEN_BUNDA: příště koupit na gog, tam není DRM
    já vím, všechny hry tam nejsou nebo jsou dražší.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JURGEN_BUNDA: Asi DRMse ti v tvem OS nenacita z nejakeho duvodu, zkus odinstalovat a znovu nainstalovat Steam
    JURGEN_BUNDA
    JURGEN_BUNDA --- ---
    Jsem tu poprvé. Mám i7 a 1650 Super a mám problém. Když si ze STEAMu stáhnu Ridge Racer Unbounded a DiRT 3 tak mi to po chvilce načítání spadne, je to na 20 % výkonu procesoru a nehne se to. Po odinstalování driverů to jede. A do třetice když jsem si obě hry upirátil tak jedou jak z praku. Nepomůžě někdo?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Uznávám svou chybu, mi teprve doslo ze letos jsem moc nehrál a to co jsem hrál tak byl hlavně Insurgency, kde se grafika fakt nudí, Mafia DE kde se sice tak nenudí ale i tak "jen" kolem 350W, no a pak AGE2:DE ~ 150W :D
    Já v tom mám router a monitor, což je cca 50W...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: LR export (bez naroku na GPU, CPU na max): 260W
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ELECTRICKOTA: Spotreba meho PC (jen case, tzn bez monitoru), mereno wattmetrem:

    Idle: ~82W
    CP2077: ~500W
    modded GTA V: ~500W
    Wolfenstein Youngblood, vsync limited: ~400W
    Forza Horizon 4, vsync limited: ~390W
    Doom Eternal, vsync limited: ~360W
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam