• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MCKIDNEY: A už máš tu vodu, nebo jen o tom rád povídáš? :D Zrovna včera jsem hledal kabel do zdroje na čtvrtou větev PCIE a narazil jsem ve sklepě na blok na CPU, je to sexy mrcha, ale jsem líné se s tím srát ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RATTKIN: Vareni se od grafiky je tak trosku urban myth. Pokud ma karta PCB/Backplate tak teplo pomalu a jiste jde pryc bez ohledu na orientaci CPU chladice. Dokud je tam par milimetru vzduchu teda :D

    Ale nevim nevim, radeji nez funnel a PP noctua bych tam narazil blok :D

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    RATTKIN: no otoč ho o těch 90stupnu?!?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    mám namačkaný setup jak ELECTRICKOTA s tím rozdílem, že noctua je otočená o 90 stupňů,.. můžu si vybrat, jestli bude foukat grafice na záda, nebo se vařit od grafiky.. co s tím?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    FANDANGO: jj dusí už po 5ti minutách :D Zkusím je prohodit, ta 3070ka zere o víc jak 100W víc a mezi tím je prostor jen půl centák tak treba se pak bude chovat kultivovaneji, jinak budu muset sahnout po riseru ja rikas a dat tu druhou asi na ten volnej sikmej slot jinak nevim jak bych ji upevnil. Jak to mas vyresene ty?
    FANDANGO
    FANDANGO --- ---
    ELECTRICKOTA: jak se ta druhá karta tváří pod zátěží hodina+ ? nedusí se horkem od té první? já musel ty dvě RX 6800 XT rozdělit a jednu vytáhnout riserem ze slotu, protože měla o 20 stupnů víc :/
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Když jedna nestačí o:)

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SMETI: 2070S pro tu mám stále uplatnění
    SMETI
    SMETI --- ---
    ELECTRICKOTA: sem myslel jestli ti nezbylo něco staršího když si kupoval new ale asi sem to blbě pochopil
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Metro Exodus a vylepšená edice zdarma, co nabízí? | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/metro-exodus-a-vylepsena-edice-zdarma-co-nabizi/54299
    Tuhle pecku si velice rád zahraj znova, a jestli ve full raytracingu s DLSS2? Tak jsem nadšen!
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SMETI: ne, proč? :)
    SMETI
    SMETI --- ---
    ELECTRICKOTA: a nebudeš se něčeho zbavovat?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: no nebudu psat za kolik ji mam, ale urcite to ani zdaleka není za tech 22k co jsem ji videl ruzne na eshopech ;)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: pokud se ti pozdeji postasti 3080, nebudes mit nejmensi problem 3070 prodat mozna i se ziskem
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Tak jsem ted mel dilema, bud mít 3070 hned ted, nebo mozna nikdy 3080, vzal jsem tu 3070ku
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    The Medium PC Tech Review: Yes - It Really is Super Demanding on PC Hardware
    https://www.youtube.com/watch?v=zfMpYDE-ab4

    Hra me herne absolutně nic neřekla, navíc fixní kamera je něco příšerného. Co se týče grafiky, interiéry vyadají občas nádherně, občas strašně špatně, RT efekty dost zachranujou ale obecne mi ta hra prijde dost prumerna co se tyká grafické prezentace, herne des, atmoska vypadala nadejne, ale nedal jsem tu kameru.
    SMETI
    SMETI --- ---
    ELECTRICKOTA: no ja tak nejak porad marne doufam ze se koncem unora za tu 8 - 9ku objevi jak slibujou :D ale asi opravdu marne
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SMETI: Jo smutek tohle, jen blázen to koupí, ale mining se dá taky použít, má jen o něco málo mín výkonu než 2080Ti :(
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Prodejce Alternate.nl o dodávkách karet RTX 3000: špatné a horší | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/prodejce-alternate-nl-o-dodavkach-karet-rtx-3000-spatne-a-horsi/54247
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam