• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HNIZDOnVIDIA - grafické karty, technologie, aplikace, hry
    Informace o grafických kartách nVidia - benchmarky, recenze, zkušenosti, přetaktování, chlazení, ovladače, hry, akcelerované aplikace.
    Cyberpunk2077 - technická stránka a nastavení, gameplay. Důvodem je svévolné a neodůvodněné omezení přispívání moderátorem do původního fóra.

    PhysX
    CUDA, vývoj

    Ovladače: nVidia download

    NVCUVENC dll download

    Trolling, OT a napadání se odměňují zahnutým ovocem.
    rozbalit záhlaví
    NELLI
    NELLI --- ---
    ELECTRICKOTA: takhle, hraju to na normal obtížnost. Možnost ztížit si tímhle způsobem combat samozřejmě existuje.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NELLI: OK koupím ve slevě až to odladej. Jsem před pulrokem hrál jedničku s módy a vypadala taky luxusně, ale zasekl jsem se na misi co nešla dokončit asi bug v těch módech. A cover shooter mi ve ME2 vyhovoval ale musí to být nějak náročný a ne jak píšeš 😞
    NELLI
    NELLI --- ---
    ELECTRICKOTA: že je to money grab, o tom žádná, ale zas tak úplně příkrej bych nebyl. Nějaká práce za tím je vidět.
    Předně, přidali podporu 4K, ultra HD textury, HDR a další vizuální efekty (ve 4K HDR 144hz je to fakt mňam dopíči). Vizuálně tomu není moc co vytknout, s ohledem na to, že se bavíme o hrách z let 2007, resp. 2010 (k ME3 jsem se ještě nedostal).

    Dlužno ale podotknout, že ME1 se, krom vizuálu, moc nepovedla a doslova jsem ji přetrpěl. Ta snaha přiblížit ME1 následným dílům (cover shooter) nebylo dobrý rozhodnutí. Jednak je to bugfest jako prase, a za druhý tím úplně zabili jakoukoliv challenge. Pamatuju si, že jsem v originálu lítal po klávesnici jak chobotnice a furt jsem zapínal nějaký abilities. Teď jsem snad nepoužil jednu jedinou, všechno jsem prolítnul jak Rambo s assault rifle/sniper rifle.
    U ME2 jsem prakticky žádný změny, krom opět 4K rozlišení a textur, nezaznamenal. Ale hraje se to výborně.

    Pro fandy týhle trilogie je to imo dobrej počin a má to minimálně nostalgickou hodnotu. Těch peněz nelituju.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LAUNCHER: Není to remake, jen to oprasili. Jsem fanda ME ale kupovat taky nebudu, legendary edice, mám vsechny díly a tohle je jen pračka na prachy 💁
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: jak rikam, nemam, zatim nebudu kupovat
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Proto se delaji ty nove kabatky, ktere ty starsi hry prevlekaji do novych engines a o nekolik generaci novejsiho vizualu, viz Mafia: Definitive edition.

    Tohle vzalo vsechny ty 3 hry a srovnalo je to na uroven rekneme ME3 + stazeny high texture mod.

    Domnivam se, ze si s tim meli dat vice prace a vysledek dobry neni (treba prave ve srovnani s vizualem te Mafia DE vyse).
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: vetsina legend pochazi z davne minulosti :/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Ten ME Legendary edition je koukam na UE3. To mi teda moc legendary neprijde...
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    ELECTRICKOTA: hledam to jinde a zatim nemuzu potvrdit (hru nemam)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HNIZDO: ME legendary potrebuje DLSS?
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    Nvidia vydala Game Ready ovladače pro Days Gone a GeForce RTX 3080 LHR
    https://pctuning.tyden.cz/component/content/article/1-aktualni-zpravy/62365-nvidia-vydala-game-ready-ovladace-pro-days-gone-a-geforce-rtx-3080-lhr

    -maj tam chybu, jedna se o .47
    -dulezita je podpora DLSS pro ME Legendary edition a No mans sky, to je novinka, Metro uz podporu melo driv. Jak je to s Resident evil nevim.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    RATTKIN: az ta bude vic nepratel, budes to potrebovat vsechno.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN: Herni mechanismy v te hre se postupne vyviji, ale myslim ze pokud Te to nechytlo (skoro) od zacatku, nejak vyrazne se to menit nebude.

    Bavil me "revolver" a "odstrelovacka" a hlavne hazeni vseho mozneho po nepratelich.

    Vyraznejsi rozdil me napada snad jen levitate. Tzn nejdriv jsem vsude chodil, pozdeji jsem hodne letal.

    Take preferuji 1st person.

    Nicmene, hra me uchvatila, od chvile kdy jsem ziskal revolver (chvilka po zacatku hry) az do konce. Tim nic proti Tvemu pohledu, kazdeho bavi jine hry.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    po dohrání cyberpunku jsem zkusil control a moc mě to nebaví. Teď jsem dostal brokovnici, změní se nějak zásadně hra, nebo je to takové pobíhání a házení věcí až do konce? Jako příběh vypadá dobře, ale bojování mě nebaví, nemám rád 3rd person pohled. Grafika je proti cyberpunku taková jednotvárná.
    KORAL
    KORAL --- ---
    HNIZDO: Mě tohle zabralo. Takže funkce je zaplá. Ale zatím to v žádné z her co mám není podporované (ok tedy CP2077 mám, ale nehraju :D), takže to ani neřeším. Spíše jsem rád, že to mám a pokud to někdy přidají do her a bude to fungovat, tak bonus :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    RT v RE:Village, PC verze
    Resident Evil Village PC Port Review: OK, But Not Quite Good Enough
    https://www.youtube.com/watch?v=Nu61HMZPEXg
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    NVIDIA Hopper by mohla nabídnout až 18 432 jader ve 288 SM | Svět hardware
    https://www.svethardware.cz/nvidia-hopper-by-mohla-nabidnout-az-18-432-jader-ve-288-sm/55001
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HNIZDO: Dekuji. Ja ten max vykon potrebuji jen na ten CP, jinak tu bezi typicky Forza a ruzne Lego hry :-)
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: zrovna u cyberpunku to chvili pomaha, chvili skodi, rikaji recenze.
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    LAUNCHER: asi ve dvou hrach to ma vetsi efekt nez placebo - watch dogs legion a AC valhalla, do deseti procent.

    tem co to po zapnuti SAM nenabootovalo pomohl reset CMOS.


    ELECTRICKOTA: nevim, ale zkusil bych gb fora. tutove nebudes jedinej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam